Opinie o Jakub Freitag w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jakub Freitag. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Jakub Freitag o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jakub Freitag w Gliwice

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Jakub Freitag?

. Nowy wpis

Niestety opinie o straszeniu po złożeniu wypowiedzenia są zgodne z prawdą. Kontakt z szefostwem ogólnie jest utrudniony można dzwonić pisać i oczekiwać na odpowiedź bądź kontakt dniami albo się w ogóle nie doczekać natomiast w momencie kiedy człowiek postanawia zakończyć współpracę kontakt po wysłaniu informacji jest natychmiastowy, wymyślanie niesamowitych powodów do straszenia brakiem wynagrodzenia czy też sądem System pracy jest dość dziwny a kwestia etatu pozostawia wiele do życzenia Jest znaczna różnica między ustaleniami podczas rozmowy rekrutacyjnej a pozniejsza współpraca min. Ilość godzin, okres trwania zlecenia i późniejsze przejście na umowę o pracę. Podczas rozmowy nie jest również poruszana kwestia postoju podczas świąt w grudniu gdzie pracownik musi wykorzystać swój urlop bądź wziąć urlop bezpłatny Dni ustawowo wolne od pracy tj majówka 1.11 nie są wolne od pracy ani dodatkowo płatne, jednocześnie nie otrzymujemy dnia wolnego do wybrania za to że pracowaliśmy w świeto. Rotacja jest bardzo duża Nie polecam współpracy

Jak długo trwa proces awansu w Jakub Freitag?

Kierowca

Omijać szerokim łukiem diety i samą pracę! Spróbuj tylko zachorować, wziąć niespodziewanie dzień wolny. Żenujące tłumaczenie szefa, że nie ma kogo dać na zastępstwo to STANDARD dla jego wygody. Po wzięciu l4 (usunięte przez administratora)i wyzywanie ze strony Pani Agnieszki w stylu 11 letniej zbuntowanej dziewczynki. To jedno z wielu skandalicznych zachowań właścicieli. Po wystawieniu wypowiedzenia zostaniesz nieraz obrażony, zwyzywany i wyśmiany a wypowiedzenie zostanie potargane. Będą cię straszyć, szantażować z wymyślonych przez nich powodów. O ile ci się uda może dostaniesz umowę o prace, ale nie licz, że dostaniesz więcej na umowie niż najniższa krajowa, reszta pod stołem. Praca niby 8 godz dziennie a tak na prawdę pracujesz z 9/12 godzin albo i dłużej DZIENNIE za na prawdę śmieszne pieniądze.

Były pracownik Nowy wpis
@Kierowca

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Jakub Freitag? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! Pomiatanie pracownikiem na porządku dziennym, Pani Agniesia wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma, uważa się za nie wiadomo kogo a jest tam nikim. Pan Kubuś - synalek Pana Roberta nadmuchany (usunięte przez administratora), który nie potrafi argumentować merytorycznie tylko wrzeszczy po pracowniku. Wręczenie wypowiedzenia czy sam fakt zwolnienia się z tej firmy uruchamia w tych ludziach mobbing pełna gębą, który jest karalny. Pip i Sanepid powinni zainteresować się tym miejscem i zrobić co trzeba by zamknąć tą pseudo firemke.

Bardzo dawny pracownik

Rozmowa rekrutacyjna bardzo pozytywna. Opis pracy choćbyś przychodził leżeć i pachnieć, zarobki oferowane na rozmowie "po pierwszym tygodniu sprawdzającym będzie wypłata wynosić 3500 na rękę". No i na tym plusy się kończą... Bo wszystko było całkowicie inaczej niż przedstawiano czy to w ogłoszeniu, czy na rozmowie. 1. Praca od 6-14, no za przeproszeniem g** prawda. Może i w niedzielę oraz poniedziałek tak, ale wtorek środa i czwartek siedziszz nawet i nie raz do 17 i nie wiesz wcześniej do której będziesz pracować. (ps. Czasem nawet i na 5 musisz przyjść) 2. Nadgodziny albo niewypłacane wcale albo wypłacane "pod stołem" nic więcej tylko tyle ile twoja stawka wynosi a i tak zazwyczaj nie są wypłacane za wszystkie godziny nadliczbowe 3. Pomiatanie pracownikami, wyzywanie ich od najgorszych 4. W umowie wpisane wyraźnie godziny pracy ale jak masz np. Lekarza to nie możesz wyjść jeśli praca nie jest skończona więc lekarz na godzinę 16 ci przepada bo jesteś w pracy do 17 a miałeś być do 14. P.S ktoś powinien porządna kontrolę sanepidu zrobić oraz pipu bo z tego co obiło się mi o uszy to niektórzy tam nawet bez żadnej umowy pracują.

Xxx

Omijać z daleka (usunięte przez administratora).

Helena
@Xxx

Jesteś po rozmowie? Jak wyglądała, że taka reakcja?

Bastek

Może ktoś tu zagląda, może ktoś pomyśli i pofatyguję się by uzyskać jakieś informację o pracy w Cateringu Dietetycznym LikeAt. Tutaj jest aktualne ogłoszenie o pracę na stanowisko kierowca kat.B (usunięte przez administratora) Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko będzie cacy.(usunięte przez administratora) Radzę pytać o wszystko na rozmowie bo z późniejszym czasem okazuję się, że warunki się troszkę zmieniają. Co oferuje LikeAt? Umowa o pracę na najniższą krajową ( jeżeli już uda się ją wynegocjować), połowa kierowców zatrudniona(usunięte przez administratora)/zleceniówkach ( takich najbardziej szukają), gdy w Sierpniu zwalniałem się z pracy stanowisko szefa (usunięte przez administratora) brzmiało " my już tak nie będziemy zatrudniać ludzi, każdy będzie miał deklarowaną pensję na umowie o pracę"). Obecnie zatrudnieni kierowcy do dnia dzisiejszego nic o tym nie słyszeli. Rotacja w tej firmie jest niewyobrażalna, kierowcy zmieniają się w tak szybkim czasie, że człowiek nie jest w stanie zapamiętać ich imion, na kuchni też ma miejsce to zjawisko lecz w troszkę mniejszych rozmiarach TROSZKĘ. (usunięte przez administratora) podczas wypłacania pensji przez pierwsze miesiące nawet słowem głośno nie powie o kwotach tylko pokazuje długopisem i zadaje pytanie czy się zgadza hehe, z czasem jego ostrożność usypia... (usunięte przez administratora) Każdy kto odchodzi z tej firmy jest przedstawiany w oczach reszty pracowników za tego winnego. Uwierzcie, że nikt nie rozstaje się z nimi w zgodzie a to dlatego, że na sam koniec jeszcze cwaniakują jak cie okraść i jedyne co ci wypłacą to najniższą na konto (usunięte przez administratora). Cała reszta przepada. W moim przypadku wypłacili więcej bo miałem ekwiwalent za urlop i księgowa takiego numeru nie mogła zrobić;)) (usunięte przez administratora) wypłacał mi pensję i miałem tam potrącenie za korzystanie z diety Active 2500kcal ( tak wiem, że inni mają ją za darmo) . (usunięte przez administratora)miałem zapłacić za nią 900zł , a gdy wyszłaś z pokoju pensji okazało się, że kosztuje mnie 34zł/ dzień czyli 750 zł w zaokrągleniu, (usunięte przez administratora)

Kamila
@Bastek

Wbrew pozorom dużo osób zagląda i ja też czytam regularnie :) Fajnie że napisałeś tak wyczerpujący komentarz bo na pewno wiele osób się zastanowi nad zatrudnieniem w tej firmie. Na pewno odetchnąłeś z ulgą gdy odszedłeś?

Eldorado
@Bastek

Witam.potrzebuje się z tobą skontaktować.

Krystyna
@Eldorado

Nie możesz napisaac tutaj o co Ci chodzi? Co za problem

;*

Jest to catering dietetyczny LikeAt

Krystyna

Firma Jakuba Freitaga poszukuje teraz pomocy kuchennej: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pomoc-kuchenna,praca.gov.pla7322e7294689523a19c93243fbb46f5,chudow Piszą, iż oferują umowę zlecenie. A jak jest tam ze stabilnością zatrudnienia? Jest to praca raczej tymczasowa, czy już na stałe?

Zostaw merytoryczną opinię o Jakub Freitag - Gliwice

• Jak się pracuje w Jakub Freitag?

Zobacz opinie na temat firmy Jakub Freitag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Jakub Freitag
  • Al. Wojciecha Korfantego 32 lok. 3