Opinie o Zakład Produkcyjno-Handlowy Maro Sławomir Maroszek w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Produkcyjno-Handlowy Maro Sławomir Maroszek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakład Produkcyjno-Handlowy Maro Sławomir Maroszek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno-Handlowy Maro Sławomir Maroszek w Radom

Marian Nowy wpis

Witam firma zatrudnia na produkcje?

Hubert Nowy wpis

Świetne produkty - najwyzsza klasa wykonania!

Hellon

Kupilam 2 komplety poscieli z adamaszku 220×240 plus przescieradla do tego. Przesylka przyszla bardzo szybko mimo ze zmienilam wymiary poduszek. Posciel slicznie zapakowana (moze byc na prezent). Bylam bardzo sceptyczna co bedzie z nia po praniu. Zaraz po kupnie piore posciel, tak tez zrobilam tym razem. Po praniu i wyprasowaniu (tez bylam pozytywnie zaskoczona bo prasowalo sie bez problemow) nie zmienila sie. Spi sie u tej poscieli bosko. Goraco polecam do zakupu.

Krystyna
@Hellon

A na ile stopni wrzucałaś i jaki proszek / płyn? To było dopiero pierwsze pranie, prawda? Bo ciekawa jestem jak szybko będzie się zużywała

@Krystyna

Vizir i Silan do płukania, 40 stopni, małe wirowanie bo wtedy nie niszczysz włókna. Prałam już 2 razy i nadal wygląda jak nowa.

Jolanta
@Hellon

No to super! A wiesz może czy w suszarce można suszyć? Czy na sznurku trzeba? :D

@Jolanta

Nie używam suszarki, bo niszczy tkaniny ;) tylko w pozycji rozwieszonej

Krystyna
@Hellon

Ale może tej by nie zniszczyła skoro taka trwała? To chyba na metce trzeba byłoby tak właściwie przeczytać, oni o suszeniu coś piszą?

Hellon Nowy wpis
@Krystyna

ale ja mówię ogólnie o tkaninach ;) a tak to dołączają ulotkę z instrukcją konserwacji co jest mega przydatne.

Krystyna Nowy wpis
@Hellon

I wszystko masz przeczytane od dechy do dechy? Bo mnie bawi czasami właśnie to jak klienci wyrzucają od razu, piorą po swojemu i potem wielkie pretensje i reklamacje. Potem chyba trudno w sumie udowodnić, że źle coś robili. :/

Julia

WYKONANIE FANTASTYCZNE. CUDNE PRODUKTY!

Jolanta
@Julia

O jakich konkretnie produktach mówisz? Można wiedzieć, co Cię tak urzekło? :)

Czy po rozmowie w Zakład Produkcyjno-Handlowy Maro Sławomir Maroszek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Aneta

Polecam. super jakosc

Miki

Polecam, wyglada swietnie

Hanna
@Miki

Ale że kto wygląda świetnie? Szef i dzięki temu się dobrze pracuje czy o co chodzi w tej wypowiedzi?

Anetka

Absolutnie wyjątkowa pościel i prześcieradła! Juz nigdy wiecej z siecowek

Jadzia

Polecam bardzo pościele maro home. To już trzeci komplet i nie ostatni. Bardzo dobra jakość , miła tkanian. POLECAM!!!

Zadowolony

Pościel naprawdę wykonana bardzo pożadnie

Nie polecam

Proszę pamiętać że pościeli personalizowanej nie można zwracać lub reklamować

Zdziwiony
@Nie polecam

to chyba nie jest dziwne? ;)

Felipe

Pościel jest cudna, znakomita jakość tkaniny i przepiękne wykończenie, a autorskie projekty czynią ją unikatową. Na pewno nie będzie to mój ostatni zakup ????

tomasz

produkty fantastyczna. szczerze polecam

hhh

posciel i reczniki przepiękne. kupuje tylko u nich

Bardzo miła obsługa, pościel świetnej jakości, bardzo dobre wykonanie - polecam i dziękuję za pomoc i doradztwo Pani Katarzynie

rewelacja

zamówiłam już 3 komplet tej firmy i za każdym razem rewelacja. nie wyobrazam sobie spac pod inna posciela

już nigdy

Nie polecam. WYKONANIE TANDETNE. Pościel na zdjęciach nawet luksusowa lecz w rzeczywistości (usunięte przez administratora) Koronka sina do śnieżno białej satyny. Jestem zdegustowana gatunkiem tkaniny wygląda jakby wyszła komuś przez gardło a po wysuszeniu uszyto z niej pościel lecz zapomniano wyprasować.

Kto zajmuje się w firmie zamówieniami?

Katarzynka Lingwa

Zamawiam już któryś komplet od nich i za każdym razem jestem zachwycona. Szczerze polecamm

Marta liga

Jestem bardzo zadowolona. Za mną już dwa zamówienia w tej firmie. Pościel pięknie wykonana z grawerem na poduszkach, świetna jakość bawełny egipskiej. I zamawiałam również ręczniki personalizowane- ludzie obdarowani zachwyceni. I dodatkowo pięknie zapakowane-polecam ????????????

Halina

Mega profesjonalizm, piękna produkty

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno-Handlowy Maro Sławomir Maroszek - Radom

• Jak się pracuje w Zakład Produkcyjno-Handlowy Maro Sławomir Maroszek?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjno-Handlowy Maro Sławomir Maroszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Produkcyjno-Handlowy Maro Sławomir Maroszek
  • Giserska 28