semtex

Kołobrzeg

Opinie o semtex

dardevil

Witam wszystkich szukajacych pracy mam dla was OSTRZEZENIE dotyczace firmy SEMTEX z kolobrzegu TO KANCIARZE KTORZY MYSLA KATEGORIA TAKA : pracuj do bolu a ja ci zaplace tyle ile bede chcial NIEDAJCIE SIE NABIC W BUTELKE NIEPOLECAM TEJ FIRMY BEZ PRZYSZLOSCI XXXXMAN

przestrzegam wszystkich ktorzy chcieliby pracowac w firmie SEMTEX z kolobrzegu! To [usunięte przez moderatora]skladajacy niepokryte obietnice dotyczace plac !!! DLATEGO NIEPOLECAM TEJ FIRMY I PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH DOBRY DUCH

Zostaw opinię o semtex - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie semtex