Project Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Project Sp. z o.o.

Iza
użytkownik zarejestrowany

Project , obecnie prowadzi dużą rekrutację, może napiszecie jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia się w firmie? Skoro poszukują pracowników to muszą intensywnie się rozwijać być może otworzony jest dodatkowy dział? Jeżeli posiadacie informacje na ten temat napiszcie. Z pewnością będzie kilka zainteresowanych pracą osób.

kj
użytkownik zarejestrowany

@ojoj racja i uwazam, że jest to naprawde bardzo dobre rozwiązanie. Sama bym chciała sie do takiej pracy załapać. A teraz widze ze szuakją na wiele ciekawych stanowisk, jak technolog - programista CNC

Adaś.,

Jak się jest idiotą i niema się kontroli nad swoimi grafikami, to trzeba zamknąć firmę ! szkoda słów na głupi wybryk z reklamą żytniej!

Fg42

Janek naucz sie doceniac uczciwych pracownikow!!!

Zostaw opinię o Project Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Project Sp. z o.o.