RR Donnelley Polska Sp. z o.o. (Kraków TSSC)

Opinie o RR Donnelley Polska Sp. z o.o. (Kraków TSSC)

Kacper N

Firma jest dobrą propozycją dla osób zaczynających dopiero swoją "przygodę" z pracą, nie mających doświadczenia. Dla takich osób praca w takiej firmie będzie niezle płatna, a "wpisanie jej" sobie w CV będzie dużym plusem na przyszłość ( RR Donnelley jest wielką korporacją ). Praca pomimo iż nie jest lekka, to jednak odbywa sie w bardzo przyjemnej atmosferze. Polecam wszystkim "żółtodziobom" :)

Zostaw opinię o RR Donnelley Polska Sp. z o.o. (Kraków TSSC) - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RR Donnelley Polska Sp. z o.o. (Kraków TSSC)