Belini Polska Sp. z o.o.

Opinie o Belini Polska Sp. z o.o.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Belini Polska Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Witamy, odpowiedź brzmi - tak. Zatrudniając pracowników, zwracamy uwagę nie tylko na kompetencje twarde, ale również miękkie - w tym na umiejętność pracy w grupie i dobrą komunikację. Stawiamy na szacunek i dialog we wzajemnej współpracy. Budujemy dobrą atmosferę poprzez spotkania integracyjne. Pozdrawiamy :)

Kristen

Witam, czy firma belini daje coś pracownikom na święta.

@Kristen

Witaj, jeżeli jesteś pracownikiem firmy - prosimy o kontakt ze swoim bezpośrednim przełożonym. Pozdrawiamy :)

@Belini Polska Sp. z o.o.

Witam, dlaczego osoba zadająca pytanie została z tym odesłana do swojego przełożonego? Czy to jest bardziej złożona sprawa? Co się teraz składa na te drobiazgi świąteczne od czego mogą one zależeć?

Witamy, nie rozumiemy co mają Państwo na myśli poprzez "drobiazgi świąteczne"?

Nowy wpis

Witamy, 16.01 to dawno po okresie świątecznym, zakres obowiązków jest standardowy jak przez cały rok. Pozdrawiamy

Dziwna firma

Ogłoszenia wracają co chwila a po rozmowie rekrutacyjnej i tak mnie nie przyjęli mimo doświadczenia w zawodzie także szkoda czasu na tą firemkę

@Dziwna firma

Witamy, na podstawie odbytej rozmowy i dostarczonych dokumentów oceniamy kwalifikacje pracowników i na tej podstawie przyjmujemy do pracy. Kandydatów jest zawsze bardzo wielu, dlatego wybór nie niezwykle trudny. Pozdrawiamy

Dziwna firma
@Belini Polska Sp. z o.o.

Sami przyznaliście na rozmowie ze jest duża rotacja i dużo osób przewija się przez rekrutację. Szukacie niewiadomo kogo kiedy człowiek chce pracować. Nie polecam.

Lolka Nowy wpis
@Dziwna firma

Ale udało się przy tym otrzymać feedback? Mam na myśli wyjaśnienie tego, że nie udało się jednak dostać? skoro nie chodziło o doświadczenie to po prostu akurat znaleźli się lepsi kandydaci? A bywa tak, że czasami oddzwonią po paru miesiącach jeśli ktoś byłby jeszcze chętny na prace?

Szukam pracy

Czy z nowym rokiem będą przyjęcia do Państwa firmy? Czy ciężko się dostać do pracy na produkcji?

@Szukam pracy

Dzień dobry, jako że cały czas się rozwijamy - rekrutacja jest prowadzona często - w tym na produkcję. Pierwszym krokiem jest przesłanie CV :) Pozdrawiamy

Swieta
@Belini Polska Sp. z o.o.

Czy są przyjęcia dla kobiet jeszcze w tym roku czy już nie ?

@Szukam pracy

Dzień dobry, po nowym roku od nowa zaczynamy czynną rekrutację, pozdrawiamy

@Belini Polska Sp. z o.o.

A czy cos w warunkach zatrudnienia ma się docelowo zmienić teraz po nowym roku? czyli nie ma rotacji jak na razie skoro pojawia się wzmianka dotycząca rozwoju?

Dzień dobry, mamy paręnaście różnych stanowisk w firmie i każde ma inną specyfikę. Trudno uogólnić, pozdrawiamy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Belini Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Praca produkcja - pakowanie w kartony / operatorzy maszyn? Podziel się swoimi wrażeniami!

Witam, przed tym nim wyśle swoje zgłoszenie rekrutacyjne to czy mogę prosić o opinie z pracy kobiet? Widziałam poprzednie zapytanie, oraz informacje, że są obecnie przyjmowane. możecie opisać jak praca wygląda? czy jest ciężka?

...

Czy zatrudniacie Państwo kobiety? Gdzie mogę wysłać CV? Ńa olx nie ma ogłoszeń ..

@...

Dzień dobry, tak. Na OLX idzie obecnie kilka ogłoszeń. Proszę zatem wysłać CV na maila sklep@belini.pl, pozdrawiamy

Zielony

Na jakie stawki netto za miesiąc pracy może liczyć początkujący ? Praca po ile godzin dziennie ? Soboty też pracujące ?

@Zielony

Dzień dobry, zależy od stanowiska, mamy kilkanaście różnych w firmie, pozdrawiam

Zielony
@Belini Polska Sp. z o.o.

Czyli nic konkretnego się tak nie dowiem ? a może jakiś pracownik zdradzi czy jest tak kolorowo jak obiecują w ogłoszeniach ,czy to aby nie jakiś wabik na potencjonalnego kandydata któremu na początek się obieca złote góry a potem jakoś to będzie ?

@Zielony

Obecnie mamy wystawione kilkanaście ofert o pracę w serwisie OLX - w każdym są zaznaczone wymagania, zakres obowiązków oraz ZAWSZE widełki płacowe - celem pozyskania większej liczby informacji zachęcamy do kontaktu poprzez formularze OLX lub telefonicznie. Pozdrawiamy

@Zielony

Czemu od razu złote góry sugerujesz? Ja właśnie przyszedłem z jednej z ofert na magazyn, teraz pod koniec października została wrzucona. ciekaw jestem czy do teraz nikt jeszcze się nie zgłosił skoro wisi czy po prostu więcej osób potrzeba? Opisze mi ktoś ten magazyn od środka? Było napisane, że warunki pracy są świetne, czy chodziło tym samym o wyposażenie?

Witamy, nieustannie poszukujemy więcej osób, ponieważ cały czas otwieramy się na nowe zagraniczne rynki. Magazyn jest jednym z najnowocześniejszych w całym kraju, jego zdjęcia są zamieszczone na naszej stronie www.belini.pl w sekcji "o firmie". Pozdrawiamy

@Belini Polska Sp. z o.o.

Ja także witam. Zastanawiające dla mnie są te podane widełki w ogłoszeniu. Jest napisane, że są od 7 do 8 tysięcy. Z czego wynika ta różnica w postaci tysiąca?

Dzień dobry, z doświadczenia, posiadanych certyfikatów, odbytych szkoleń. Pozdrawiamy

Oki
@Belini Polska Sp. z o.o.

Skoro bierzecie pod uwagę doświadczenie to czy pracownicy z dużym stażem pracy u was też mają jakieś dodatki z racji tego właśnie stażu? To samo pytanie dotyczy szkoleń. Pracownik, który się doszkala może liczyć na podwyżki? No i czy z waszej strony można spodziewać się ewentualnych dofinansowań do szkolenia?

@Oki

Dzień dobry, zapraszamy serdecznie na rozmowę rekrutacyjną. Po potwierdzeniu kwalifikacji i kompetencji przedstawimy adekwatną skrojoną pod Państwa propozycję. Pozdrawiamy

Pepe

Mógłbym wiedzieć jaki system pracy jest w firmie ? Na maszynowni, centrach obróbczych , wiertarkach ?????

@Pepe

Dzień dobry, nie jest on sztywny, ulega zmianom. Prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną. Pozdrawiamy.

Czy firma Belini Polska Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Oczywiście, chodzi o doświadczenie i kompetencje, pozdrawiamy

@Belini Polska Sp. z o.o.

Witam, zauważyłam to nawiązanie do płci pracowników. Ciekawa przy tym jestem jak to wygląda w kwestii zatrudnienia? mam na myśli proporcje, czy są one w miarę równe? Ze względu na dział pewnie także się nieco różnią?

Różnie to wygląda w poszczególnych działach, natomiast w całej firmie mamy parytet, pozdrawiamy

Pati

@Pracodawca na jakie stanowiska pracy dla kobiet jest zapotrzebowanie w Państwa firmie?

@Pati

Dzień dobry, szukamy Pań do każdego działu firmy, zwłaszcza na produkcję i do biura, pozdrawiamy

KasiaX
@Pati

Cześć,pracuje tu już 3 lata, pracuje dużo kobiet, jestem bardzo zadowolona, pieniądze dobre, ludzie w porządku.

@KasiaX

Hej, a gdzie pracujesz, na produkcji? Jaka jest tam teraz atmosfera i co ewentualnie na nią wpływa? Ktoś kiedyś już pisał, że w biurze raczej było ok. Mnie ta produkcja by interesowała. Czy na początku jest ciężko?

roksikiri74@gmail.com
@Belini Polska Sp. z o.o.

Nazywam się Oksana Kirienko. Jestem z Ukrainy, mam 48 lat, szukam pracy. Mam kartę tymczasowego pobytu, mam doświadczenie w pracy w fabryce mebli KLER Mieszkam w pobliżu Belini.

@roksikiri74@gmail.com

Obecnie mamy wiele ogłoszeń na serwisie OLX - najlepiej aplikować tam, pozdrawiamy

@pracodawca

Jakie najcięższe paczki trzeba podnosić na magazynie podczas pakowania?

@@pracodawca

Belini posiada najnowocześniejszy w branży meblowej w pełni zautomatyzowany magazyn pracujący w technologii RIFD. Zachęcamy do obejrzenia zakładki "o firmie" na stronie www.belini.pl

@Belini Polska Sp. z o.o.

Nie dostałem dokładnej informacji co do wagi paczek. Czyli skoro system jest automatyczny to paczki szykowane pod wysyłkę są przez roboty a nie przez pracowników?

@Kandydat

Paczki którymi operują pojedyńczy pracownicy w zakresie transportu poziomego zwykle ważą od kilku do kilkunastu kilogramów.

Dzień dobry, tak, zachęcamy do aplikowania :)

Łukasz

@Pracodawca Witam. Jestem zainteresowany praca w waszej firmie jako pracownik produkcji najlepiej na stanowisku operator maszyn. Czy są obecne poszukiwane osoby na to stanowisko?Posiadam doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych,centrach obróbczych i wiertarkach. Pozdrawiam.

@Łukasz

Zapraszamy do kontaktu pod zgłoszonym w ofercie numerem telefonu i umówieniem następowym rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy w Belini Polska Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Tak, jesteśmy elastyczni, pozdrawiamy

Kepnianin

Nie pisze nigdy takich opinii, ale w tym przypadku postanowiłem powiedzieć kilka słów. Pieniądze dobre, mozna również dodatkowo otrzymać premie, nie ma dziwnych zmian na produkcji, kierownik Ok, nie zawraca głowy z byle powodu, maszyny nowoczesne. Pracuje pół roku i jestem naprawdę zadowolony, a byle czego nie biorę także polecam.

@Kepnianin

Bardzo dziękujemy za miłą i merytoryczną opinię, pozdrawiamy

AleksanderW

Pracuje w tej firmie na produkcji od 4 lat. Nie mam żadnych zastrzezeń, praca w normalnych godzinach, stawki bardzo dobre, budynek dobrze przystosowany do wykonywania pracy, kierownictwo kompetentne, teraz chce aby przyjeli moją żonę do pracy biurowej, jestem zadowolony polecam szczerze

@AleksanderW

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa, są to wartości którymi kierujemy się na co dzień. Pozdrawiamy

aniajot

Zakupiłam na ich stronie zestaw kuchenny. Ogółem miałam duże obawy przed zakupem bo to jednak meble, które trzeba zobaczyć na żywo i dotknąć. Zaryzykowałam i nie żałuję - meble są ekstra, ładne i dobrze wykonane. Siostra nie dowierza, że takie fajne meble kupiłam w dobrej cenie i to przez neta. Polecam i pozdrawiam!

@aniajot

Bardzo nam miło, że jest Pani zadowolona z zakupu. Pozdrawiamy

R.A

Pracowałam w tej firmie kilka lat, niestetu musiałam pilnie wyjchac za granice. Firma jest bardzo poukładana w odróżnieniu do konkurencji. Panuja jasno określone zasady, w biurze jest bardzo przyjazna atmosfera, największym plusem są zarobki - obiektywnie na 8 godzinny czas pracy bardzo wysokie, łatwy kontakt z kierownikami, nie ma problemu z komunikacją pomiędzy działami. Na plus szkolenia z Szefem, który bardzo pilnuje standardu jakości zarówno w call center jak i w tematach produkcynych. Jak wrócę do Polski, podejmę ponowna próbę rekrutacji w tej firmie. Pozdrawiam :)

@R.A

Serdecznie dziękujemy za te miłe słowa :)

Michalina

Zamówiłam szafę, która ma dosyć duże lustro oraz ma szklane części. Bałam się, że przyjdzie rozbita. Na szczęście przyszła dokładnie zapakowana i wszystko było na swoim miejscu, całe, bez pęknięć. Piękna szafa, super instrukcja, wszystko tak jak powinno być. Pozdrawiam.

@Michalina

Dzień dobry, niezmiernie nam miło, że zakup Państwa cieszy. Niech służy długie lata. Pozdrawiamy.

anonim12

pracowalem przez 3 lata,bylem bardzo zadowolony,dobre pieniadze, zrezygnowałem z powodu wyprowadzki do innego miasta

Zostaw merytoryczną opinię o Belini Polska Sp. z o.o. - Bralin

• Jak się pracuje w Belini Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Belini Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belini Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belini Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Belini Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belini Polska Sp. z o.o.