Libro Meble (Libro-S Paweł Liberacki)

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Libro-S Paweł Liberacki

Jak została rozwiązana zagadka zarobków klejarza? Czy to prawda, że kobieta zarabiała stosunkowo mniej niż mężczyzna? Czy to dlatego, że jest to praca na akord może i tak się złożyło? Paniom może iść nieco gorzej? są w ogóle takie statystyki prowadzone? Mnie interesowała oferta dla montażysty, w tym przypadku jakie są teraz normy?

Klejarz Nowy wpis

Dlaczego mężczyzna zarabia więcej na stanowisku klejarz, niż kobieta która również obejmuje to samo stanowisko?

Czy zdarzają się nadgodziny w Libro-S Paweł Liberacki?

Polecam tego pracodawcę, jedyny normalny w okolicy. Zakład w Nielbarku dobre zarobki, zresztą tak samo jak w Lubawie. Polecam.

Zależy kolego co masz na myśli dobre zarobki bo dla Ciebie 2000 to może dobre dla innych nie . Pracowników że stażem wieloletnim się nie docenia ciekawe dlaczego tak często ludzie odchodzą...

????

Dobre zarobki czyli jakie?

Barbara
@????

No właśnie, @Pracownik powinien bardziej to doprecyzować. Może jeszcze zdecyduje się to zrobić. A Ty pracujesz w Libro-S, czy może dopiero rozważasz podjęcie zatrudnienia w tej firmie?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Libro-S Paweł Liberacki. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Libro-S Paweł Liberacki?

Xena

Nie ma możliwości.

Nowy wpis

@Xena

Zatrudnienie pracowników na poszczególne stanowiska odbywa się na podstawie zapotrzebowania: kwalifikacji, doświadczenia, nabytej wiedzy i praktyki na stanowisku. Stanowiska administracyjne i w dozorze produkcyjnym rzadko są zmieniane. Istnieją jednak potrzeby zmian na tych stanowiskach, spowodowane odejściem pracowników lub uzupełnieniem nowych kadr. Wtedy rekrutacja w pierwszej kolejności odbywa się w zakładzie, wyławiając najlepszych, doświadczonych pracowników

Weronika

Na stronie mają ofertę dla uczniów, ktoś da znać czy oni tam za praktyki coś płacą czy są zupełnie darmowe? Napisali tam o możliwości korzystania z bonusów i dodatków dla pracowników- o jakie bonusy i dodatki chodzi?

@Weronika

Firma LIBRO, prowadzi praktyki uczniowskie w trzech lokalizacjach : LIBRO - Lubawa, LIBRO-S Nielbark, PPUH Danuta Liberacka w miejscowości Rodzone. Praktyki prowadzone są dla zawodów: stolarz w szerokim pojęciu oraz tapicer. Praktyczna nauka zawodu prowadzona jest przez CECH RZEMIEŚLNIKÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW , odbywanie nauki w zakładach LIBRO. Przed przystąpieniem do praktyki musi być podpisana Umowa o pracę z młodocianym pracownikiem. Praktyki są płatne na zasadzie ogólnie obowiązujących przepisów. W drugim i trzecim roku nauki przyznawane są dodatkowe BONUSY - jako wynagrodzenie za osiągnięte wyniki akordowe. Szczegóły można uzyskać w działach Kadr poszczególnych zakładów. Praktyka kończy się egzaminem i możliwością uzyskania dyplomu MISTRZA. Po zakończeniu chętnie zatrudniamy wyuczonych pracowników w naszych zakładach.

Justyna

Oferta na klejarza od firmy mówi, że nie potrzeba doświadczenia do tej pracy koniecznie. A jak właśnie ktoś nigdy nie pracował przy czymś takim, to ile trwa przyuczenie? Jest w ogóle jakieś czy człowiek ma sobie sam radzić?

@Justyna

Stanowisko " klejarza" , polega na oklejaniu materiałami typu pianka poliuretanowa, filce, elementów i całych korpusów mebli tapicerowanych. Nie są wymagane specjalne kwalifikacje i w ciągu 2 miesięcy można wszystkiego się nauczyć. Asortyment jest zmienny ale czynności powtarzalne. Do pomocy na stanowisku jest dokumentacja techniczna oraz osoby z nadzoru produkcyjnego, które pomogą w pierwszych dniach pracy. Zachęcamy do obejrzenia stanowiska i zakresu prac, przed podjęciem zatrudnienia i zweryfikowania swoich możliwości i chęci nauki na tym stanowisku lub dostępnych innych.

Krzysiek lalaland

Witam mam pytanie. Czy odbywa się rekrutacja w libro w nielbarku ? Jak można złożyć cv ? Czy można online czy trzeba osobiście ? I czy ogólnie polecacie tą pracę ? Pozdrawiam !

Czy pracownicy w Libro-S Paweł Liberacki dogadują się między sobą?

Na zmianie mistrza Radka B. napewno, fajna przyjazna atmosfera jaki mistrz taka cala zmiana a co do drugiej zmiany lepiej sie nie wypowiadać i tyle w temacie

Czy firma Libro-S Paweł Liberacki w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kierownik

Ubijmy kilku ;) i zarobimy :D w firmie bo osobiście oszczędzamy

Czy Libro-S Paweł Liberacki ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracownik LIBRO-S

6-14 / 14-22

Pracowni

Tak tylko nikt nie powiedział o tym że jak za dużo zarobisz to zaraz upierdziela ci czasy. Przykład tego samego zakładu tylko Rodzone. Kombinowania jak tylko uprzykrzyc życie pracownikowi.

@Pracowni

Brawo za szczerość.

Może znajdzie się jakaś użytkownik, która wie co się dzieje w firmie Libro-S Paweł Liberacki w miejscowości Lubawa. Jeśli macie jakieś nowe informacje to dajcie znać!

Pracownik LIBRO-S

Firma LIBRO-S Paweł Liberacki posiada zakład tapicerski w miejscowości Nielbark, obok Nowego Miasta Lubawskiego (gmina Kurzętnik) która ciągle prowadzi rekrutację na stanowiska: tapicer, montażysta korpusów, montażysta końcowy, szwaczka, klejarz i pakowacz. W firmie obowiązuję system akordowy czyli ile % wyrobisz tyle zarobisz. W naszej okolicy najlepszy pracodawca jeżeli chodzi o zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Libro-S Paweł Liberacki - Lubawa

• Jak się pracuje w Libro-S Paweł Liberacki?

Zobacz opinie na temat firmy Libro-S Paweł Liberacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Libro-S Paweł Liberacki?

Libro-S Paweł Liberacki