Adres: Stilonowa 25 lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski

2 12 44 5 1

Opinie o Malt Bud Mateusz Dymny

Filtruj opinie po kryteriach:

Paweł

Aha Marek nie mogę się do Ciebie dodzwonić. Trzymaj na mailu ten sfałszowany przelew. To jest kolejny paragraf. My kasy już nie odzyskamy, ale krasnal będzie musiał zrobić operacje plastyczne, żeby go nie znaleźli :D

@Paweł

Wszystko mam.fslszywy przelew też.zdzwonimy się.

Paweł

Ja pofatygowałem się osobiście i już dostałem pismo, że skarga została przyjęta i rozpoczęła się dalsza procedura już w Zielonej Górze (skargę złożyłem w Szczecinie) czyli zajmą się nim. Gdyby, ktoś nie wiedział co napisać, lub brak wystarczających dowodów, że u niego pracował - proszę o kontakt tel. +48575524800 lub szymonik44@gmail.com

Paweł

Do wiadomości wszystkich. Należy przede wszystkim zgłosić skargę do PIP. Nie trzeba udawać się tam osobiście. Zróbcie to przez ten formularz https://zielonagora.pip.gov.pl/pl/formularz/157 Nie bójcie się, urząd nic Wam nie zrobi za pracę na czarno bez Waszej winy. Jeśli chodzi o załączniku wystarczy cokolwiek SMS od niego, nagrana rozmowa, zdjęcie kart godzin czyli stunderkarte. Marek, Adam, Romek i Dominik, zdjęcia i smsy, że pracowaliście u niego mam, więc śmiało składajcie skargę.

Paweł

Spokojnie, jestem w ciągłym na FB z ludźmi, których ten pacan (usunięte przez administratora) Nie jeden planował mu tak zwany "wjazd na chatę". dzięki mnie jest już spora grupa. Na chwilę obecną nie ma co podejmować tak drastycznych środków. Dla tych, którzy się ze mną jeszcze nie skontaktowali podaję maila szymonik44@gmail.com. Jeśli metody prawne zawiodą, to niech pan O S Z U S T z Gorzowa wynajmie sobie dobrą ochronę 24h, bo w gronie oszukanych jest sporo Ukraińców, którzy mają w głębokim poważaniu polskie prawo.

Malt Bud

Drogi Panie Pawle. A więc tak, myśli pan że ktoś jest idiota i nie domyśli się pan że to pana adres email Modus Operandi ? Czy pan nie zdaje sobie sprawy że pan już jest tak pogrążony że pan zapłaci za to potężne kary ? Poszedł pan do PIP A powiedział pan że ma.pan zajęte wynagrodzenie na kwotę ponad 14 tysięcy? Może ja za chwilę też napiszę i będę rozsylal pana dokumenty? Czy zdaje pan sobie sprawę co to jest RODO ??? Drogi Panie pawle nawet gdybym kogo kolwiek (usunięte przez administratora) od tego jest sąd i PIP A nie pan i rozsyłanie dokumentów z danymi człowieka. Ja pana tylko grzecznie informuje że już nie bawem będzie pan na sali rozpraw a skór pan uważa że zna pan innych oszukanych którzy z panem pracowali za chwilę mogę ich poprosić o opinie aby napisali czy otrzymali wynagrodzenie z godnie z moja umowa jaką z nimi zawarłem. Informuję pana że firma po rozstaniu się z pracownikami ma czas na wypłatę do.konca miejsca lub do 10 nie ma obowiązku wypłaty w dniu zakończenia stosunku pracy może w końcu to do pana dotrze. Pozdrawiam A do klientów którzy pisali iż miałem jakieś sprawy i płaciłem nawet gdyby tak było prowadzę firmę zatrudniam ludzi którzy robią błędy a czasem ludzi trzeba zmienić aby trafić na tych odpowiednich którzy w końcu pociągną ta pracę i czasem niestety się zdarzy iż jakiś pracownik zepsuje opinie lecz nie stety taki świat nie ma ludzi idealnych A ja zdaje sobie sprawę iż z początku działalności trafiłem złych ludzi ale nieszczęście mam obecnie bardzo solidnych pracowników którzy pracują na to aby zmienić opinie firmy i wykonane prace są na najwyższym poziomie . Każdemu polecam założyć firmę i pomeczyc się z pracownikami aż koncentratu się na tych odpowiednich. POZDRAWIAM

Hehe
@Malt Bud

A może tak Panie Mateuszu samemu zabrać się do roboty a nie zhaniac na pracowników po drugie ktoś powinien pilnować pracowników czy nie tak?

Tak3Nie
@Malt Bud

A gdzie masz człowieku potwierdzenia tego że mi zapłaciłes?jak bym chciał"LICZYC NA TWOJA RĘKĘ KTORA DAJE MI NA CHLEB" to bym z głodu umarł.

@Mx

Brawo brak słów na pana Panie Fijałkowski ale spokojnie skoro był pan na policji będzie pan musiał przedstawić wyciąg z konta . Kończę z panem dyskusje bo szkoda czasu . Pozdrawiam i życzę powodzenia . Szkoda ze już pan nie pracuje u nowego pracodawcy długo się pan nie napracowal.

@Malt Bud

A dlaczego wdg Pana nie pracuje? Ha ha ha....śmieszny jesteś.

@Malt Bud

No i cały (usunięte przez administratora)....jak już wie z kim ma do czynienia to się usuwa....chowa głowę w piasek. A dlaczego?bo nie ma nic na swoją obronę. (usunięte przez administratora)

Tak3Nie

Mx

Dowód?oczywiście że mam...wszystkie smsy, @, nagrania rozmów telefonicznych w których zapewnia pan że przelew jest wysłany.....tylko dziwne jakoś dojść nie może.kolejne dowody: fikcyjna umowa, fikcyjne potwierdzenie przelewu, który nigdy nie doszedł, nagranie rozmów z inf kiedy będą wypłaty, ewidencję godzinowe pracy podpisane przez niemieckiego kierownika.chcesz więcej dowodów?nadal będziesz utrzymywał że jesteś niewinny?

Malt Bud

Skoro był pan moim pracownikom to dlaczego się pan tak kryje ? Każdy tak pisze ja byłem na policji ja byłem w PIP A jakoś narazie z nikim na policji itp nie bylem tak więc proszę przestać pisać jakieś bzdury . A jeśli był pan moim pracownikiem proszę napisać swoje imię oraz nazwisko boi się pan czegoś?

@Mx

Zapraszam pokazać fikcyjne umowy czy pan wie co pan pisze ? Drogi Panie ????????????

@Malt Bud

Zapraszasz pokazać fikcyjne umowy?A w jaki sposób jak Ty człowieku telefonu nie odbierasz I na smsy nie odpisujesz ?To jak mam ci to pokazać.widziala policja i prawnik...Ty się zachowujesz jak mało normalny człowiek.zapierasz się że nic nikomu nie jesteś winny A piszesz nagle wiadomości typu:"dokumenty i przelew zostaną wysłane we wtorek".I nigdy to się nie dzieje. Ani dokumentów ani kasy.to Ty jesteś uczciwy czy nie?

@Mx

A i widzi pan Panie Marku po co było się kryć? Fikcyjne umowy A czy zdaje pan sobie sprawę że prokuratura postawi la u zarzut że zgłoszenie czegoś co nie miało miejsca ? Przestawić panu dokumenty z zus żeby pana na tym forum ośmieszyć? Przedstawić pismo.od niemieckiej firmy z kara umowna jaką moja firma otrzymała za to niż z dnia na dzień pan pojechał do domu i robił inne nie zgodne rzeczy na placu budowy ? Przestawić pensje jakie pan otrzymał chce pan się ośmieszyć? Chce pan mieć takie same problemy jak pan który podszywa się pod ludzi którzy rzekomo pracowali dla mojej firmy i zostali (usunięte przez administratora) ? Panie Marku Fijałkowski zapewne został pan pouczony o tym iż składanie fałszywych zeznań jest karalne Szkoda ze nie można na forum udostępnić fotografie z pewnością pana kłamstwa ujrzały by światło dzienne gdybym opublikował dokumentację z ZUS z pana danymi iż został pan w pełni legalnie zatrudnionony i tak jak pan wspomniał ma pan nagrania o których jak pan pewnie zdaje sobie sprawę ma pan obowiązek poinformować druga osoba iż jest nagrywana i może pan odsłuchać na co pan się zgodził A nagle został pan (usunięte przez administratora) no nie ładnie Panie Fijałkowski. Ale cóż tak jak pan napisał z pewnością spotkamy się z sądzie myślę że może w tedy dotrze coś do takich ludzi jak pan bo dziwna sprawa że po za panem oraz panem Pawłem nikt nie wystawia mi negatywnych opini z moich pracowników. Mamo tego jak już panu pisałem zapraszam pana na spotkanie z moimi pracownikami w Polsce czy za granicą i przekona się pan że wręcz będą sobie chwalić w jak dobrej firmie pracują. Lecz jest jedną rzecz najważniejsza SZANUJ PAN RĘKĘ CO DAJE PANU NA CHLEB Niech Pan się już nie wysila kolejnymi komentarzami bo może się pan Jeszce bardziej ośmieszyć . Pozdrawia maltbud

@Malt Bud

To proszę bardzo wszystko pokazać to o czym pan mówi.jest pan niewinny..prosze udowodnic.pieknie się pan rozpisal ....tylko gdzie potwierdzenie tych słów?

Malt Bud

Skoro uważa Pan Panie X że umowy są fikcyjne proszę to zgłosić na policję napenwo odpowiedzą panu że nikt nic nie fałszuje. Proszę wykonywać swoją pracę sumiennie A później kogo kolwiek oczerniac

@Malt Bud

Po pierwsze sprawa jest już zgłoszona. Po drugie to weź Ty się człowieku ogarnij .jesteś oszustem i kretaczem A zaslaniasz się niesolidnie wykonana praca?Dziwne że masz tylko negatywne opinie na swój temat....przypadek?

@Mx

Negatywne ? Widział ktoś negatywne opinie od klientów? A nie bawem wszyscy nasi klienci wypiedza się na forum które już nie długo będzie dostępne

@Malt Bud

Skoro masz tak pozytywne opinie od klientów to chyba pracowników też masz solidnych?bo sam tego nie robisz....to czemu pracownikom nie wyplacasz pensji?bogacisz się na czyjejś pracy...

@Mx

Chcesz Panie X kontakt do moich ludzi ? Chcesz się z nimi spotkać? Bo oni z wami bardzo chętnie za oczernianie ich oraz mojej osoby iż komuś nie płace. Panie drogi skór jest pan taki wszystko wiedzacy zapraszam do biura moi ludzie z chęcią się z panem spotkaja :) :) POZDRAWIAM

Źle trafiłeś

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod moim adresem e-mail. Prześle skan pisma z państwowej inspekcji pracy, które dzisiaj wyjąłem że skrzynki. Panie Mateuszu, czarne chmury już się zbierają.

@Źle trafiłeś

Widzę że nie jestem jedyny, którego pan Mateusz oszukal

Inwestor 2

Jaka zmiana u Pana Mateusza, w końcu przyznał się do spraw w sądzie...Ale proszę pamiętać! Ryba psuje się od głowy ! Czyli w pana przypadku od szefa...jeżeli pracownik słyszy..."to się poprawi, przyjdzie akryl i nic nie będzie widać" czy najlepszy tekst "u mnie to przechodzi "także nie ma co się dziwić co do jakości A raczej bylejakości prac wykonywanych przez Pana firmę! Na reputację i markę trzeba sobie zapracować A nie od razu zakładać że zarobi się kokosy! A co do zakupów materiałów to Pan się tym zajmuje A nie Pana pracownicy także proszę nie zganiać wszystko na nich! A na tym też Pan próbuje oszukiwać! ;-))

@Inwestor 2

Drogi Panie nigdy nie powiedziałem pracownikom przyjdzie akryl itp. Proszę nie wymyślać słów których ja nigdy bym nie wypowiedział to niech pan uwierzy jestem bardzo dokładny proszę założyć firmę i zobaczymy czy kazdy wtedy będzie taki idealny . Pozdrawiam

@Inwestor 2

Co do materiałów drogi Panie zawsze klient otrzymuje dokument na którym jest adres hurtowni można podjechać sprawdzić a ja jako firma nie mam obowiązku dostawy i zakupów towarów jest to zawsze w gestii klienta A jeśli mam robić to ja jako firma jest to miły gest z mojej strony ????

Mario
@Inwestor 2

Pan Mateusz nie przedstawia faktur za zakupiony towar zasłania się tym że by musiał doliczyć VAT on chyba nie wie czym jest faktura. Ogólnie kłamie z ilością zakupionego towaru i w ten sposób dodatkowo przycina klienta na kasę.

@Mario

Skoro był pan moim klientem zapraszam pana na spotkanie A ja wystawiać i pisać nie prawdę anonimowo . Skoro czuje się pan (usunięte przez administratora) zapraszam pana do hurtowni budowlanej gdzie panu pokaże że to nie Castorama. Pozdrawiam

Adam

Nie wypłacił mi za 2 tygodnie prawie 4 tysiące. Sprawa trafiła na policje.

@Adam

Po co pan znowu się podszywa pod kogoś kto u mnie nie pracował i po co takie kłamstwa?

Gawel
Nazwa działu: Finanse
@Adam

I jak ? Zalozyles mu sprawę?

Adam
@Gawel

Tak, równolegle poszło do Inspekcji Pracy. Nie bójcie się, że pracowaliście na czarno nic Wam z tego tytułu nie zrobią.

Maltbud

Nie mogę mogę doczekać spotkania z panem Panie niby Adamie

Malt Bud

Zapraszam pana również do moich klientów którzy z przyjemnością oprowadza pana po zakończonych inwestycjach wykonanych na najwyższym poziomie . Kazimierza pan że ktoś raz czy dwa zrobił źle i do końca będzie tak robił to gratuluję panu

Inwestor 2
@Malt Bud

Ależ ja dziękuję za tą nieprzyjemność! Miałem okazję zobaczyć w rzeczywistości remont przeprowadzany przez Pana i naprawdę NIE POLECAM!!!

Adam Jeszczemniepopamiętasz

Zapłać ludziom pieniądze, bo cie wywiozą na taczce z tego Gorzowa. Wszyscy wiedzą gdzie mieszkasz XD

Tak1Nie1

Malt Bud

Niech pan/i pamięta udostępnienie moich danych jakich kolwiek bez mojej zgody jest karane RODO I tak naprawdę piszcie co chcecie akurat moi ludzie którzy pracują u mnie od bardzo długiego czasu też wystawiają opinie i moja firma wcale nie musi szukać pracowników tak że pozdrawiam wszystkich.

Inwestor

Widzę że temat nie umiera:-) I nawet kasowanie opini (usunięte przez administratora) nie pomaga...

Marek

To Prawda.(usunięte przez administratora)

Malt Bud

Zapraszam wszystkich do konatku niestety nie mogę udostępnić na tym forum pisma od ZUSU z zajętym wynagrodzeniem pana Pawła na kwotę 14365zl co świadczy o tym iż nie zatrudniam ludzi na czarno. Każdemu chentnemu mogę wysłać pismo A pana Panie pawle pozdrawiam info zobaczenia w sądzie .

Paweł

Uwaga. Rekrutuje ludzi do pracy w Zachodnich Niemczech, po czym (usunięte przez administratora) ani grosza. (usunięte przez administratora)

Radek

Uczciwy pracodawca .NIGDY nie było problemu z wyplatami.

Tak13Nie19

Co słychać w firmie Malt Bud Mateusz Dymny w miejscowości Gorzów Wielkopolski? Czekamy na nowe wieści. Może znajdzie się pracownik, w firmie Malt Bud Mateusz Dymny, który ma jakieś sprawozdania?

Zostaw opinię o Malt Bud Mateusz Dymny - Gorzów Wielkopolski

Chcę opublikować: