DR TELEKOM CENTER Sp. z o.o.

Lubin

Opinie o DR TELEKOM CENTER Sp. z o.o.

Firma ogłasza się regularnie, szukając pracowników.Rotacja bardzo duża Umowa- zlecenie tak skonstruowana, że mogą zwolnić i nie wypłacić za godziny jakie się przepracowało. U jednego z panów zegarek źle chodzi- rano mu spieszy ( uwagi typu: już 2 minuty po ósmej a wy jeszcze nie dzwonicie do klientów) a ok 15-tej ( koniec pracy) spóźnia się, a on obserwuje kiedy wyłączamy komputery. Po zwolnieniu nie wpłynęła na moje konto ani złotówka, a nie wierzę że nikt z klientów ( było parę osób bardzo zdecydowanych na ofertę) nie podpisał umowy, dlatego uważam że to ( usunięte przez administratora )

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o DR TELEKOM CENTER Sp. z o.o. - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DR TELEKOM CENTER Sp. z o.o.