Firma Kowalczyk Zakład Instalatorstwa Elektrycznego

Lublin

Opinie o Firma Kowalczyk Zakład Instalatorstwa Elektrycznego

igor

jasne, że nie maja na co narzekać. @pipi skoro znajomy mówi Ci, że dobrze się pracuje, to chyba warto zaufać. Każdy kto pracował w tej branży, albo planuje rozpocząć taką współpracę, to musi mieć świadomość trudności jaki niesie za sobą ten zawód.. :)

krzysztof

Lepiej omijać tą firmę z daleka,właściciel to psychopata ,a pracownicy to dopiero banda.pracowałem tam aż tydzień i dałem sobie spokój.

black job

pracodawca jest kozak typ:-)

Pracodawca zatrudnia na okres probny bez umowy po czym po kilku dniach stwierdza ze sie nie nadajesz do roboty i czesc.... Ponoc praktykuje to juz od dluzszego czasu.

Zostaw opinię o Firma Kowalczyk Zakład Instalatorstwa Elektrycznego - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Kowalczyk Zakład Instalatorstwa Elektrycznego