Opinie o Laros Kamil Pirecki w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Laros Kamil Pirecki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Laros Kamil Pirecki o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laros Kamil Pirecki w Kraków

Agata

Czy firma nadal szuka kierownika budowy? Widziałam na ich stronie takie info, nie wiem czy jest aktualne i nie wiem czy podsyłać mężowi. W ogóle zarobki na tym stanowisku są w porządku? Ile godzin dziennie się pracuje?

Sufity-mp@o2.pl

Ponad 50 tys. Nic sobie z tego nie robi ,nie jestem jedynym któremu nie zapłacił. Budowa impost Płock I Elbląg. W Elblągu jest dużo chłopaków których wykręcił

Zuzka Nowy wpis

Z tego co tu widzę to dużo osób narzeka na te opóźnienia w wypłatach.. zastanawiam się czy po prostu firma miała gorszy czas czy może jest inny powód ? Mój chłopak chce pracować przy remontach ale wiadomo że wynagrodzenie to podstawa tym bardziej terminowe wynagrodzenie.. moze jakis aktualny pracownik napisze czy to był tylko fałszywy alarm i jest oki?

Johny Walker Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Zauważyłem, że wiele negatywnych opinii jest po prostu szybko usuwana. Odradzam współpracę z Kamilem Pireckim i jego pseudo firmą Laros. Brak profesjonalizmu i partactwo na każdym kroku. O co chodzi z zaległościami? To proste, początkowo, gdy jesteś potrzebny wszystko jest ok, lecz z czasem zaczynają się bajeczki typu, że przelew mu nie wpłynał i musi czekać. Pracą jednych wykonawców płaci usługi tych nowszych potrzebnych na daną chwilę. Zwleka jak najdłużej wyszukując po drodze urojone usterki.Wygląda to na wzór piramidy finansowej. Niestety polskie prawo (czyt. bezprawie) mu na to pozwala. Chłop ma za nic straszenie PIPami i innymi urzędami.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Laros Kamil Pirecki odbywa się w siedzibie firmy?

To ja już nie kumam i sam nie wiem co robić. Chciałem to złożyć cv bo szukam pracy w budowlance w okolicy. To o co chodzi z tymi wynagrodzeniami? Ludzie piszą o większych zaległościach w wypłatach.. Jaki typ umowy tak w ogole podpisuje się z firmą?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Laros Kamil Pirecki.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Laros Kamil Pirecki?

Władysław

A jakie mają mieć? Wzajemnego poszanowania w firmie nie brakuje. Czasami są obsowy z platnosciami ale Kamil P. Stara się wyrównywać zaległości.

Kuba

Od początku musiałeś się prosić o wypłatę czy dopiero pod koniec zatrudnienia zaczęły się problemy? Już kilka osób pisało o zaległościach.Tobie ile jest winny?

Maniek
@Kuba

Pierwsza wyplata byla chyba dla zachęty a pozniej trzeba było się prosic i caly czas zwodził ze juz będzie mial pieniądze na koncie ale nic z tego nie bylo bo twierdził ze dostal za mało i tak caly czas. Winny prawie 20000 tys. Uciekajcie jak wam nie zapłaci przez tydzien bo szkoda ludzi dla takiego goscia i nie wierzcie jak mowi że ma pieniądze na koncie. U mnie sprawa wyląduje niestety w sądzie.

Sufity-mp@o2.pl

Dodaje po raz kolejny opinie bo widzę że jest usuwana .Filma Laros(usunięte przez administratora)Kamil jest tak (usunięte przez administratora)że obiecuje i trzyma podwykonawcę jak mu jest potrzebny .oczywiście telefon ma wiecznie wyłączony i nie można się do niego dodzwonić. Co donplatnosci tonzapomnij o opłaceniu faktur bonfirma Laros placi jak chce ANIE CHCE I NIE PLACI od 7 miesięcy nie mogę się doprosić płatności 50 tysięcy. Kamil pise łaskawie wiadomość że już jutronrobi przelew I tak tontrwa od 7 miesięcy. Ręce opadają bo Kamil ma również focha jak na niego krzykniesz to zapomnij o wogole niczym bo już nic nie dostaniesz .Kamil dobrze wie że w Polsce prawo mu nic nie zrobi a w Sądzie sprawa może trwać latami .Kamil robi obecnie remont hotelu w Poznaniu po zakończeniu przybędzie takich (usunięte przez administratora) jak ja .mój nr 517100235 Mariusz

John
@Sufity-mp@o2.pl

50 tys to bardzo dużo. Wiesz czemu nie płaci? Mają jakieś kłopoty z płynnością finansową i tu leży przyczyna. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć że to przez fochy. Będziesz oddawał sprawę do sądu czy załatwisz polubownie?

@John

Polubownie to słyszę co dwa tygodnie że już robi przelew .z tego co widać placi jedna prace innymi pracami i wiecznie brakuje mu kasy .Tak to wygląda, a czemu nie placi to on sam wie .w Elblągu mało kto dostał kasę. A takich po kilka tysięcy jest wielu

@Sufity-mp@o2.pl

Ja też borykam się z Panem Kamilem po pracy w Elblągu (ipost)który wymysilał z tygodnia na tydzień nowe bajki o swoich płyności finansowych a teraz jak sprawa została zgłoszona do windykacj to wymysila usterki gdzie do tej pory nie było słychać i wszystko było ok

Staś
@Agata

Odradzam płacą jednym kosztem innych zależy od priorytetów, ja czekam już 8 miesięcy

Sufity-mp@o2.pl

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Laros Kamil Pirecki?

doczekamsie?

witam, mijaja kolejne miesiace czekania na swoje pieniadze i ciagle nic. caly czas slysze ze przelew juz bedzie u niego na koncie i zaplaci albo ze ma wyjazd i go nie ma alboo co najczęściej spotykane gluchy telefon :) serdecznie nie polecam, chyba ze ktos lubi upominac sie caly czas o pieniadze i marnowac swoj czas i nerwy.

@doczekamsie?

Nie zapłacił ci za pracę? Zgłosiłeś to gdzieś np. do PIP? Powiesz ile jest ci winny? Widziałem że inni pracownicy też są w podobnej sytuacji.

Grzegorz

Jeżeli szukasz opinii, bo chcesz podjąć współpracę z Laros, to odradzam. Pirecki nigdy nie ma kasy, jeżeli nie ma takiej potrzeby (dla niego). Nie interesują ich mali przedsiębiorcy. Przecież w pełni sobie poradziliśmy przez dwa lata bez tych kilkudziesięciu tysięcy, które nam zalegali. Ale nie da się ocenić spalonych kontaktów, przez ten "mały zastój w płatności". Jak dwa lata, to "mały zastój", to życzę aby każdy wasz kontrahent tak podchodził do sprawy, jak to wam będą należeć się pieniądze. Finalnie sprawa trafiła do kancelarii, która pomogła nsm się uporać, pomimo totalnego braku nadziei. 573985388 - zostawiam namiar do osoby w temacie, która zajmuje się płatnościami.

@Grzegorz

Dzięki za namiar, okazuje się że pirecki to niezły (usunięte przez administratora) mam nadzieję że odpowie za to wszystko. Moja Sprawa została już zgłoszona.

Tobie też nie zapłacili? Nie dało się dogadać polubownie? Długo ci już zalegają?

@Adam

Z tym człowiekiem nie ma rozmowy, a jak już łaskawie odpowie co ciągle wymyśla jakieś nowe historyjki i mówi że wszystko ureguluje tym czasem mija już pół roku i dalej nic. Żyje jak Bog za nasze pieniądze. Wszystko przepisał na żonę i komornik nie mam z czego ściągnąć tylko czekać aż urząd sk.i prokur. Zabiorą się za niego.

Helena

Skoro tak faktycznie z tym jest to szkoda ludzi, którzy na tym ucierpieli... Pisałeś coś na temat zgłoszenia czy do teraz coś ruszyło odnośnie tej kwestii?

Staś
@Grzegorz

Witam Czy to namiar na kogo kto pomógł odzyskać zaległości???

Podwykonawca

Dla firmy Laros wykonywaliśmy prace montażowe ścianek z karton gipsu. Współpraca przebiegła bezproblemowo, płatności były realizowane terminowo. Polecam

Edyta

I jak tłumaczy to ze nie ma za co zaplacic ?:/

@Edyta

Też jestem ciekaw? Bo telefonów nie obiera na budowach się nie pojawią ludzi ma w de! Kasę wisi niewypłaca i (usunięte przez administratora) !

@Xxd

A długo już to trwa? Może warto gdzieś to zgłosic?

@Agata

Ok 6 msc współpracy

Helena
@Xxd

I to jeszcze nie jest zgłoszone?

Witam, Pracuje w tej firmie od 4 lat, pracuje się normalnie, wypłaty są na bieżąco czasem z lekkim poślizgiem. Szef jest jeszcze młody ale stara się rozwijać firmę. Zawsze można się z nim dogadać. Pracujemy na wielu dużych obiektach ogólnie polecam.

@Andrzej

jak jest lekki poślizg to ile gdzieś tak dni?

@Edyta

Lekki poślizg? Nazywacie 3 tyg a nawet 4 tyg? Proszę was to ossustt! Krętacz i klamcaaa

bl

Ciekawe czy dalej rozkręca ciężkie imprezy na Krowoderskich Zuchów?

@bl

Imprezy dla pracowników czy o co chodzi?

Wykonawca

Kamil pirecki ma ogromne problemy finansowe, nie wypłaca pieniędzy za wykonana prace. Problemy widza również Inwestorzy. Uciekajcie od tej pseudo firmy jak najdalej

@Wykonawca

Czy wraz z nowym rokiem sytuacja w firmie się poprawiła? Czy długi zostały uregulowane? Może ktoś z aktualnych pracowników mógłby się wypowiedzieć?

Nie polecam.Czlowiek nie ogarniety.Ciagle cos obiecuje,a jak przychodzi co do czego to telefonu nie potrafi odebrac.Ciagle zajety!!!!Co nie których pracowników to chyba z pod kleparza wziol.Nie kapetetni,i nie ma ja bladego pojecia co robia.Poraszka.

Kamil
@Anonim

Udało sie mi rozszyfrować Pańską opinie. Tylko dziekowac, że tak elokwentny pracownik sie nie zatrudnił u nas. Na szczęście firma zatrudnia stałą kadrę od 7 lat i czasem szukanie nowych "kompetentych" pracowników kończy się rozgoryczeniem z powodu " myslałem że nie musze się znać na pracy" w postaci opini na tego typu serwisach. W każdym razie życzę powodzenia i sukcesów zawodowych

Rs Posadzki

Zwykla cip.a do sikania, wylewki wykonane zgodnie ze standardem, nic nie dopilnowane, na.drugi dzien inne firmy wchodza i lataja po swiezym betonie przez co doszukuje sie kasy za poprawki, zwykly (usunięte przez administratora) Czlowiek.skrzywdzony w dziecinstwie, Bardzo smutna postac I to za pare groszy... Nie polecam. Proszę o kontakt wszystkich pokrzywdzonych, mamy sposob na wszystko Rs Posadzki Roger Raś

Kamil
@Rs Posadzki

Jakośc wylewek jakie Pan wykonał jako podwykonawca, spękanych w 70% z oszczedności cementu lub włókien zbrojących? Brak płaszyczn jest przerażająca. Naprawa żywicą całej powierzchni i wykonanie dodatkowo wylewek samopoziomujących przewyższa wartośc umowy. Nawet Pan nie potrafił zszyć wg systemu spekań. Generalny wykonawca zabronił wręcz wpuszczać Pana na teren budowy z wiadomych przyczyn, tak nie kompetentnej osoby jak Pan dawno nie widziałem. Pokrzywdzony jest tylko Pan proponuje zmianę branży i troche kultury. Odradzam współpracę z Rs Posadzki Roger Raś lub prosze się zabezpieczyć dobra umową

Pracownok

Nie polecam obiecuje tz. gruszki na wierzbie a noc z tego nie wychodzi pieniedzy nie wypłaca

Jest to zwykły (usunięte przez administratora) Prace wykonane dla jego firmy zakończone i odebrane, pieniędzy jak nie było tak nie ma. Nie tylko nie interesował się inwestycją ale wręcz rzuca własnym firmom kłody pod nogi. Kompletnie tego człowieka oraz jego firmy nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Laros Kamil Pirecki - Kraków

• Jak się pracuje w Laros Kamil Pirecki?

Zobacz opinie na temat firmy Laros Kamil Pirecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laros Kamil Pirecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laros Kamil Pirecki
  • Krowoderskich Zuchów 5 lok. 80