Winchester Growers

Opinie o Winchester Growers

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Jakie są mocne strony pracodawcy Winchester Growers? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

TakNie

Sorr
 Opinia

Tak, atmosfera i kasa są właśnie super, podoba mi się to całkiem mocno

TakNie

Opinia

Polecam jak najbardziej gdyz pracuje tu juz kilka lat. Praca ciezka i uzalezniona od pogody ale za to szefostwo ok.

Tak2Nie

A
 Opinia

Nie polecam !!![usunięte przez administratora] brak szacunku do pracownika,[usunięte przez administratora] Utrzymują dobre zdanie na temat tej firmy imprezowicze i reszta ktora przyjechala sie tak bawic. ! Od Penzance aż po Nocton i Spolding.

Tak1Nie

Zostaw opinię o Winchester Growers - Penzance

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Winchester Growers

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie