counter
5 11 26 5 1
Arkadiusz Nowy wpis
Klient

Pan Dawid po wpłaceniu zaliczki szybko wykonał swoja pracę, a było to tworzenie strony internetowej.

Zbyszek Nowy wpis
Klient

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Firmą, zdecydowanie polecam!

anka Nowy wpis
Klient

Polecam firmę , bezproblemowy kontakt , stronka wykonana dla mnie przez Pana Dawida jest bardzo profesjonalna i taka jaką chciałam. Pozycjonowanie na medal .

Magda

Nie polecam. Bardzo trudna komunikacja i brak efektów pracy przez kilka tygodniu po wpłaceniu zaliczki. Zdecydowanie odradzam

panda
@Magda

Póki co - kązdy wie że komunikat jest i mejlowa ( no patrz - istnieje telefon ;)) można też napisac mejla . Oczywiscie musi to zrobic osoba z kórą robi się zlecenie a nie szef , kucharz czy sprzątaczka. Z tego co wiem pani stron a była w top 4 a raporty dostała pan an mejla w ten sam dzień ( czyli dla pani jeden dzień to kilka tyg )

Małgorzata Nowy wpis
@Magda

A ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy pracodawca Dawid Szostak Projint organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Małgorzata
Klient

Pan Dawid Szostak jest miły w kontakcie i ma dobre ceny. Jestem zadowolona ze zlecenia, które dla mnie wykonał i będę kontynuować współpracę.

Kóroliszek
Klient

Korzystałem z usług firmy Projint i jestem bardzo zadowolony z usług. Polecam każdemu.

Żałość

(usunięte przez administratora) na zaliczki wykonuje jedną rzecz na miesiąc. Nie polecam

Panda
@Żałość

Póki co chętnie zobaczę to niby jedna rzecz na miesiąc zwłaszcza że zlecenie wykonywane jest w całości. To chyba ta jedna???? rzecz :);

klient z małopolski
Klient

zlecilismy pozycjonowanie strony wyszła z tego wielka lipa zero efektów wielkie obietnice za 400zł po półtorej roku nic zero efektów a mialo byc top 3 jak sie to mówi obiecanki cacanki nic pozatym.odradzam firme.

panda
@klient z małopolski

z tego co maił pan robić kasyno . dzwonił pan 8 razy dziennie opowiadając o zleceniu i kupa z tego wyszla. Trwało to rok . w dodatku w mejlach obraża pan pracownika . na pytanie o dostepy do stony - odpyskował pan że dal podczas gdy zero ftp, zero dostępu do strony itd .

Ala
Klient

Jak najbardziej polecam, jako firma jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy i liczymy oczywiście na dalszą.

Anna
@Ala

Firma godna polecenia i jak będziemy mieć kiedyś jeszcze potrzebę, to będziemy korzystać.

Renata

Polecam tego usługodawcę. Swoją robotę robi świetnie!

Agata
@Renata

Strona moja zawsze dobrze jest pozycjonowana. Polecam tego pana.

Robert

sprzedaję suplementy i firma Projint pozycjonuje moją stronę. Jestem z tego faktu bardzo zadowolony.

Paweł Osunek

Zgłosiłem się do Pana Dawida żeby zerobił stronę internetową mojego sklepu spożywczego, a potem żeby ja pozycjonował. Pan Dawid bardzo dobrze się z tego wywiązuje.

TakNie

Na jakie benefity można liczyć w Dawid Szostak Projint?

Zenon
@Pytanie

Tego bie wiem, ale cenę za zroboenie strony internetowej Pan Dawid ma całkowicie przystępną.

Aleksandra

Fajny , uczynny człowiek i super fachowiec w dziedzinie informatyki.

Tak1Nie
Viola

Właśnie w sprawach komputerowych pab Dawid jest bardzo pomocny. Super. Nigdy sie nie zawiodłam.

Magda

Bardzo fajnie działa mi stronka! Super i dziękuje

Adam

jak mam problem, to zawsze korzystam z Projint. Pan (usunięte przez administratora) zna się doskonale i szybko pomaga.

TakNie

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Jak wygląda teraz praca w firmie Dawid Szostak Projint w miejscowości Olkusz?

Zostaw merytoryczną opinię o Dawid Szostak Projint - Olkusz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dawid Szostak Projint
5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zacisze 28