Rucker Polska

Opinie o Rucker Polska

,jhn b
użytkownik zarejestrowany

te cztery lata doświadczenia, to jednak sporo, to naprawde kawał czasu @romek. CHętnie bym do nich aplikowała, sądzę, że byłabym dobrą kandydatką tutaj, tylko niestety nie ma żadnych ofert pracy. Gdyby coś wewnetrzenie w firmie rzucili że szukają, dajcie znac

zniesmaczony

Witam, jak obecnie wyglądają warunki finansowe, czy można dobrze zarobić, posiadając 4-letnie doświadczenie. Nadal jest tak tragicznie jak parę lat temu?

To nie jest prawda. Nasz Prezes jest super. I to nie prawda, Ze dach przecieka. I to nie prawda, Ze o robote trzeba zebrac. Ja nie musze. Pensje ss wysokie, a czynsze niskie.A koledzy Prezesa pomagaja mu zalatwiac robote. I w ogole jest bardzo dobrze. No i na koniec : lubudubu,lubudubu, niech nam zyje Prezes naszego Klubu.

Ostatnią opinię pewnie sam prezes wpisał. Bardzo dobrze ona świadczy o jego stosunku do pracowników.

Im głupsza trzoda tym trudniej być pasterzem

konstruktor

powiem tak, tez bylem w tym [usunięte przez moderatora] pracy, se te 700 zyka może prezes w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] , a to co kolega napisał wyżej to wszystko prawda. od siebie dorzucę ze jak pracowałem na początku to ludzie tam w czasie wakacji nawalali po 9-10h i sie dziwiłem. Niemiaszki jezdza na wakacje to wypychaja robote do polski a na zime zastoj [usunięte przez moderatora] wiec chlopaki zeby wyjsc na swoje nawalali po 10h , jejejejje

inż.

Jak bym słyszał swoje mysli. Dokładnie tak jest !!

le constructorue

Witam.Firma Rucker zajmuje sie ogolnie projektowaniem, wielu tam studentow simru leci do pana magistra g. który to super rzeczy obiecuje i na wykladach opowiada, rekrutacja jakis tescik catiowy i juz sie jest w firmie, nawet nie trzeba go do konca zrobić.Można też zrobic u pana prezesa dyplom. Pozniej to sie zaczyna jazda. Jezeli mamy propozycje umowy o prace/zlecenie to dostaje sie kase za sprzedane godziny tzn ze od wlasnego widzimisie kierownik mowi ja bym to zrobil w 40h a pracownik to robi w 80 to sie dostaje za 40 h kase. takim cudem mozna wypracowac z 1500 zyka pracujac po 160-180 h miesiecznie, ale wlasnie to nie jest koniec , bo to jeszcze pol problemu bo z czasem dochodzimy do wprawy. caly system polega na tym ze o robote trzeba żebrać, czyli chodzic od kierownika do kierownika pytac czy cos jest do zrobienia , dzwonic pytac itp. w przypadku umowy o prace sa podobne warunki tylko sie dostaje 800 zyka podstawy plus jakies tam zapewnienia ze spoko spoko firma zapewnia okolo 100h na miesiac godzin gwarantowanych. Najlepsza w tym wszystkim jest gadka prezesa. Aha zapomnialem dodac ze teraz wiadomo po co jest umowa lojalnosciowa na 3 lata(bo tyle max jest w kodeksie pracy) bo oczywiscie znajdzie pan prezes studenta jelenia i mu wmówi ze zapewni mu super zawod i szkolenie ktore trwa 1 rok a po tym szkoleniu 2 lata trzeba to odrobić, istna bujda. jak jest szkolenie i oni izamiast inwestowac to placą 1,5 zyka a potem za te superrr szkolenie trzeba odrobić 2 lata chyba ze prezes wysle do niemiec na delegacje i placi kase polską. Co do klimatu to ok,ludzie rewelacja, projekty zależy, z jednej storny plastiki, z drugiej pianki aż po blachy. Caly system polega na tym że jak jest robota to niezłą kaske można wyciągnać a jak niema to robote powiedzmy chlopaki rozdzielaja miedzy starymi pracownikami a nawet teraz jak jest kryzys to starzy pracownicy nic nie mają. podsumowując to chyba umowa lojalnosciowa na początek wszystko tlumadczy, jak jest dobra robota i pewna to pracodawca nie musi sie martwic ze pracownik ucieknie a jak jest [usunięte przez moderatora] to podsyla na 3 lata lojalki, ciao, jestem wolny :D

Zostaw opinię o Rucker Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rucker Polska