Opinie o Mdi Alan Kosakiewicz w Zielona góra krosno odrzańskie słubice żagań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mdi Alan Kosakiewicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mdi Alan Kosakiewicz o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mdi Alan Kosakiewicz w Zielona góra krosno odrzańskie słubice żagań

Antosia Nowy wpis

Nadal ma problemy z wypłatami, tak jak pod koniec tamtego roku jeszcze ktoś tutaj pisał? Mam nadzieję, że nie. Chciałam coś chłopakowi doradzić względem pracy. Tylko on to w ogóle doświadczenia praktycznie nie ma, to problem tutaj?

Pracowałem u niego 3 tygodnie i oczywiście się zwolniłem i problem z kasą wypłata wysłana z opóźnieniem 1.5 tyg a reszty niby dieta czy coś w tym stylu Artur oszust nie zapłacił mało tego napisał mi że poniusł koszty i potroncil mi za badania co jest nielegalne za Certyfikaty I resztę a i jeszcze jedno nie zapłacił za urlop bo twierdził ze nie przepracowałem 20 dni a w polskim prawie jest ze jak masz ciągłość to się z tego wylicza . (usunięte przez administratora) jakich mało i oszukuje cały czas

@Pracodawca Nowy wpis

Panie Marku Woznica co do Pana wpisu . Po pierwsze nie Pan się zwolnił tylko została rozwiązana z Panem Umowa o Prace za nieobecność w pracy przez okres powyżej 3 dni i nie odpowiadanie na próby kontaktu ze strony pracodawcy. Po drugie przed podjęciem pracy był Pan poinformowany o tym iż nie posiada Pan potrzebnych certyfikatów i będzie trzeba je wyrobić , otrzymał Pan informacje ze po przepracowaniu 3 miesięcy zostanie Pan zwolniony z pokrycia kosztów za wyrobienie potrzebnych certyfikatów . Po trzecie od drugiego dnia rozpoczęcia pracy kilkukrotnie pobierał Pan zaliczki co miało wpływ na wypłatę wynagrodzenia .Po czwarte zgodnie z ustawa do wyliczenia urlopu potrzebne są świadectwa pracy z poprzednich firm , nie dostarczył Pan żadnych świadectw pracy i zgodnie z ustawa przysługuje Panu 20 dni w roku . Tak jak Pan napisał ze przepracował 3 tygodnie we Wrześniu i na tej podstawie został wyliczony ekwiwalent urlopowy. W odniesieniu do Pana wpisu w polskim prawie jest szczegółowo opisane jakie można ponieś konsekwencje.

@@Pracodawca

Dzień dobry. Nie chce się wtrącać rozmowę, ale jeśli będzie zapotrzebowanie u Pana w firmie, byłbym zainteresowany pracą. Mogę wiedzieć coś więcej o tych potrzebnych certyfikatach?

Odpowiedź Nowy wpis
@@Pracodawca

Od lat ma pan problem z wypłatą a co Pan powie na wchodzenie do pracy na budowę BASF na przepustkach ludzi nie obecnych, bo na przykład byli na wolnym a na ich przepustki wchodzili inni ludzie, miałem nadzieję że zbankrutowales z Tobą się nie da pracować

Była tu informacja, że firma nie istnieje, ale według rejestru ceidg nie jest zamknięta. To ciekawe czy jest tu jakaś praca na budowie teraz? O ile firma płaci teraz terminowo i w całości?

Tomek Terka

firma niewypłacalna, w środku czuć wyraźny fetor fekalii z prawdopodobnie niedoszczelnionej toalety, pracownicy na wejściu pijani, narzekają na brak wypłat grożąc podaniem firmy do władz nie polecam

@Tomek Terka

Pracuje w tej firmie i mam swoje zdanie na ten temat wyrobione , były sytuacje kiedy firma miała problemy z terminowymi płatnościami bo zleceniodawcy ogłaszali upadłość lub nie zapłacili . Szef tak i tak z poślizgiem wypłacił kasę co do złotówki. A kwestia pianych pracowników to szef w ostatnim czasie zwolnił kilku z którymi były takie problemy bo dawał im szanse ale tego nie uszanowali. Osobiście polecam firmę MDI ALAN

Alicja

Czyli za opóźnienia rekompensaty nie było? A na jakich stawkach się tu obecnie pracuje?

Konrad

Co ty pieprzysz człowieku .kupa ludzi ma sądowy nakaz zapłaty a ta firma już nie istnieje założył nowa. Niby nie posiada nic to jak możesz polecać tą firmę może nowa nazwę podaj będzie lepiej choja znaleźć

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mdi Alan Kosakiewicz? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Słoniu

Omijać szerokim łukiem . Niewypłacalni kłamliwi. Podwykonawcy podwykonawców w 10 lini albo dalej.

@Słoniu

Sloniu co ty możesz wiedzieć na temat firmy i się wypowiadać , Tesciu wziął cie na robotę na postój dwu tygodniowy a ty zabłysnąłeś wchodząc na pierwszy szczebel drabiny do zamontowania elementu ogarniała cie panika i zawroty . Nie masz pojęcia o pracy na montażach i rurociągach. Nadajesz się tylko do sortowania cebuli tam gdzie robisz i pracuj tam jak najdłużej bo do niczego innego się nie nadajesz. Pracuje w tej firmie kilka lat i mogę powiedzieć ze to co wypisujesz nie ma pokrycia z prawdą.

Xxx

To co pisze tamten pan to niestety prawda święta za 4 dni a ludzie wypłat nie dostali (usunięte przez administratora) nic więcej id tygodnia już mówi że pieniądze poszly tylko ciekawe gdzie bo na kontach ich nie widać

@Xxx

Naprawdę? Nikt nie dostał przelewu? Wcześniej zdarzały się takie sytuacje? To pewnie jak nie ma wypłat to i żadnych innych dodatków na święta? Nic w tym roku nie dali ekstra?

Xxxx
@Andrzej

Żeby on tylko wypłatę przelał to będzie super

Alicja
@Xxxx

No właśnie chcę kogoś dopytać o to, bo w innym wątku pisali, że faktycznie dochodzi do spóźnień ale podobno wszystko jest prawidłowo rozliczane... Tutaj także w ten sposób to wygląda? Było to już jakkolwiek konsultowane?

Odpowiedź
@Alicja

Po to człowiek pracuje żeby miał zapłacone jakie raty, raty to on ma nie spłaca poszukaj na Google ile ma długów nie pamiętam strony

@Alicja

Robisz tam że to Cię tak interesuje nie widziałem kobiet u niego na budowach

Wojciech
@Kokot

Po co ta podejrzliwość? Napisz lepiej, czy pieniądze są tu z reguły na czas i jaka to kwota dla spawacza może być?

@Wojciech

Żadnych pieniędzy na czas daj sobie spokój za spawacza jest roboty od groma po co masz się denerwować ,nikt Ci tyle nie da co ten gościu obieca te opinie to prawda kreuje się na wielkiego biznesmena a wiecznie problem z kasą nie wiem po co tam idziesz

@Kokot

Czyli obiecuje dużo a w realu nic z tego nie ma? A jak z umowami? Zatrudnia na zleceniu czy normalnej umowie? Bo jak są problemy z wypłatami to ciekawy jestem czy składki do ZUS są w ogóle odprowadzane?

@Andrzej

Daj sobie z nim spokój umowy o pracę po dwóch tygodniach ale musisz się prosić a czy zapłacił za mnie zus zaraz sprawdzę w aplikacji

Lidia
@Odpowiedź

O jakich ratach mowa? :0 Ona nie wspomniała o żadnych ratach przecież. A powiedz, bo w lipcu on szukał monterów, spawaczy itp. do Niemiec. To w pracy w Niemczech Was to spotkało, czy w PL u niego robiłeś?

Firma na syna już zapewne ściągniętą mamy wyroki sądu o wygranej. Co z tego . Człowiek poprzepisywal teraz na kogoś innego. Tacy ludzie powinni siedzieć za (usunięte przez administratora) ludzi . Czas zebrać większą ilość (usunięte przez administratora) ludzi i udowodnić co wyprawia ten czlowiek. Ten czlowiek to zwykły (usunięte przez administratora) niezrównoważony psychicznie. Zapraszam do kontaktu oskar.banach@wp.pl osoby oszukane czas zgłosić przestępstwo bo oszukiwal,oszukuje i bedzie (usunięte przez administratora) ludzi. Mamy nasza sprawę u komornika niestety ma w Polsce puste konta,nie ma na siebie nieruchomości ani ruchomości, zapewne firma otwarta na następnego słupa . Panie Arturze zniszczył Pan syna, teraz kogo żonę ,brata? pogratulować ja panu przez tel powiedziałam że sprawę doprowadzę do końca i doprowadzę choc bysmy mieli nie odzyskać pieniędzy ty człowieku nikogo już nie oszukasz

@Ania

Napisałem Pani email nie odpisała mi Pani

Wsciekly

Firma KRZAK. Pracodawca to (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) Pół wypłaty dostałem, a druga połowa idzie prawie pół roku. A sa osoby, które nie dostały nawet złotówki. Mydlenie oczu, że księgowa zawiniła, a to nalot skarbówki miał, a to Niemcy nie wypłacili. Skończyły się wymówki to przestał telefony odbierać. Nigdy nie spotkałem się z takim (usunięte przez administratora) pracujac w innych firmach. Szkoda nerwów I czasu, by włoczyc się po sądach. Bo i tak pieniądze są nie do odzyskania. Niech ten wpis będzie przestroga dla innych osób, by u tego Pana nie pracować. No chyba, że ktoś chce za darmo, albo półdarmo jak w moim przypadku. Ps. Panie Arturze jak Panu nie wstyd tyle ludzi oszukać i (usunięte przez administratora) Oby wymiar sprawiedliwości wziął się za takie osoby i zrobił z nim porządek. Bo (usunięte przez administratora) jak ukradnie batona w sklepie to musi ponieść konsekwencje. A Pan okradając tyle osób z grubej forsy chodzi bezkarnie!!!

Odpowiedź
@Wsciekly

Napisz skargę do PiP Gorzów Wielkopolski najpierw zadzwoń bardzo miłe Panie wszystko Ci wytłumaczą napiszesz e-skargę oczywiście nie anonimowo bo tego nie wyślesz ja tak zrobiłem

rrr

Wieczne poślizgi w wypłatach. Wypłata wypłacana na 3 raty. Pierwszy przelew złotówki, najniższa krajowa. Kolejne 2 w ciagu kolejnych dwóch tygodni w euro. Wiecznie czegoś brakuje. Jest czwartek, a szef mówi, że w piątek wysłane. Finalnie co miesiąc jakaś księgowa zawala przelew.. o ile jakaś w ogóle jest. Ileś tam razy w roku kontrola skarbówki w firmie i na tydzien wypłaty zamrażane. Człowiek chce uciec i nie ma jak bo wypłata jest po 20stym co miesiąc. Zwolnisz sie to nie wiesz czy dostaniesz kolejną wypłate. Są chłopaki, którzy po dziś dzień nie dostali kasy, a są to sumy na grube tysiące euro. Nie polecam A pozytywne opinie napisał szef.

Zostaw merytoryczną opinię o Mdi Alan Kosakiewicz - Zielona góra krosno odrzańskie słubice żagań

• Jak się pracuje w Mdi Alan Kosakiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Mdi Alan Kosakiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mdi Alan Kosakiewicz?

Mdi Alan Kosakiewicz
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Oś. Słowiańskie 8a lok. 2
    69-100 Zielona góra krosno odrzańskie słubice żagań