Ferring Pharmaceuticals SA

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Ferring Pharmaceuticals SA

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ferring Pharmaceuticals SA

Trystan

Co słychać w firmie? Dzieje się coś , chciałbym spróbować pracy w firmie ale widzę, że nie przemęczcie się na forum. Może ktoś dodać coś od siebie?

Paulina

Jesteś zatrudniony w Ferring Pharmaceuticals SA? Chętnie dowiemy się więcej na temat ogólnych warunków pracy w firmie. Jakie benefity oferuje pracodawca? Czy pracownicy w firmie mają otwartą ścieżkę kariery?

feel

Cześć! Wiecie czy niedługo pojawią się u nich jakieś oferty pracy? Dobrze by się było zalapać, bo przecież oprócz zarobków dorzucają pewnie odpowiednie socjale.

admin

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Ferring Pharmaceuticals SA? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Ferring Pharmaceuticals SA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ferring Pharmaceuticals SA