Opinie o Fundacja Wiośniana w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fundacja Wiośniana. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Wiośniana na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Wiośniana w Łódź

Alex

Dzień dobry , nie polecam pracy w tym ośrodku, wyzysk pracownika, brak szacunku ze strony pani kierownik ,ktorej jedynem zajeciem jest obgadywanie , knucie i szczucie jednych pracownikow na drugich. Pensja mizerna i nieadekwatna do obowiązków,a tych proszę wierzyć nie brakuje to co powinny robic trzy osoby robi jedna. Ciągle zmieniająca się kadra oraz ciągla otwarta rekrutacja o czymś świadczy. Pozdrawiam byla pracownica. Alex

Ktoś
@Alex

Były pracownik znający wszystko Osoby nieuprawnione robiące zabiegi jak Pani Dagmara , brak uprawnień porażka

Alex

Ktoś Nowy wpis
@Alex

Czy w Fundacja Wiośniana odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Magda Nowy wpis

Tak wrednej i dwulicowej kobiety jak P.Kierownik,nigdy w życiu jeszcze nie widziałam.Wyrachowana kobieta.Personel masakryczny,kumoterstwo (usunięte przez administratora) na pożądku dziennym .Płaca w przeliczeniu na stawke godzinową to oczywiście najniższa krajowa.Nie polecam nikomu!

Iza Nowy wpis

Ktoś napisze, ile zarabia opiekunka od nowego roku? Widzę, żeście nie chwaliły tej pracy, no ale jest inflacja, a nie każdy może jechać na sztelę do Niemiec. Dlatego mnie interesuje, ile się zarabia w ZP-O Wiośniana.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fundacja Wiośniana spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Barbara

W Ośrodku przebywa moja mama.Opiekunowie są mili i opiekuńczy. Jest stworzona atmosfera z namiastką domu.Pani dyrektor to super człowiek który zna potrzeby każdego pensjonariusza.Najczęściej można Ją spotkać razem z pensjonariuszami.

Krystyna
@Barbara

Bardzo przyjemnie czytać takie opinie. Super, że jesteś zadowolona. A co Twoja mama uważa o przebywaniu w ośrodku, jak jej się podoba? Dasz znać?

@Krystyna

Mama jest bardzo zadowolona,lubi zajęcia z Panią od terapii, lubi ćwiczyć podczas rehabilitacji.Teraz jest zima wiec nie wychodza na spacery. W Ośrodku obchodzą urodziny,imieniny i oczywiście Święta.

Sylwia
@Barbara

A ile już Pani mama przebywa u nich? Zauważyła Pani może czy mają stały skład jeśli chodzi o opiekunów czy ostatnio się zmieniali może?

@Sylwia

Mama przebywa w Ośrodku trzy lata. Opiekunowie są stali,jeśli już to co pewien czas dochodzi ktoś nowy.

T.

Na pewno byłoby przyjemniej bez swierzba u pacjentów czy jakiegoś innego syfu. Placówka prywatna, a takie świństwo mają...

Jol
@T.

Łatwo pisze się ukrywając się pod nickiem. Spróbuj napisać opinię i się podpisać. Pensjonariusze byli zbadani przez dermatologa- mają przesuszoną skórę na którą mamy stosować maści ale pewno to już wiesz tylko zapomniałaś napisać Droga T.

Praca w fantastycznej atmosferze z niesamowicie zgraną kadrą pracowniczą i prowadzącą ośrodek Panią dyrektor. Pensja zdecydowanie przewyższająca stawki proponowane na terenie Łodzi. W przeciwieństwie do większości domów opieki pensjonariusze ośrodka otrzymują mnóstwo wsparcia, opieki medycznej i możliwość poczucia się jak w domu dzięki wszelkim staraniom Pani Joli

Boho

Jeśli ktoś pisze opinię niech pisze prawdę. Jak może być wredna Pani Dyrektor skoro cały czas jest z pacjentami i personelem. Pensja jest adekwatna do tego jak jest w innych domach a nawet wyższa.

Xyz

Pracuje na Wiośnianej od ponad roku i mogę zapewnić, że kadra dba o pensjonariuszy. Pani Dyrektor spędza 3/4 swojego czasu, aby zadbać o wszystko, pomaga nam przy pracy co jest godne podziwu. Na zarobki nie narzekam, jestem usatysfakcjonowana.

Ww

Nie polecam niskie zarobki, zla atmosfera. Specyficzna pani kierownik

@Ww

Proszę o info jakie warunki proponują i zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Wiośniana - Łódź

• Jak się pracuje w Fundacja Wiośniana?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Wiośniana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Wiośniana?

Fundacja Wiośniana
  • Wiośniana 34/36