Opinie o Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Kundelek w Iłów

Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Kundelek
0 0 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 139 dni.

Czy jest możliwość w Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Kundelek pracy na część etatu?

Pk Nowy wpis

Witam. (usunięte przez administratora) Przyjechali i bez slowa zabrali 3 szczeniaki i ich mame za to ze w ladna pogode byly na dworzu. A zeby tego bylo malo dowiedzieli sie gdzie pozostale 2 szczeniaki trafily i tez zabrali. Bez zadnych podstaw papiera itp. Na todatek najpierw podsylaja niepelnoletnia dziewczyne pod pretekstem ze chce szczeniaczka.

Danuta Ciszewska Nowy wpis

Adoptowałam sunię z fundacji kundelek. Miała 6 miesięcy była zadbana odrobaczona wysterylizowana i bardzo radosna. Pani Anna Zientara to bardzo miła osoba, kochająca swoje zwierzaki, posiada dużą wiedzę na temat swoich podopiecznych. Służy radą. Warunki bytowe zwierzaków u Pani Anny moim zdaniem są bardzo dobre. Pieski mają swobody wybieg, swoje budy, są czyste i zadbane. Polecam fundacje "Kundelek".

cosanostra Nowy wpis

Adoptowałam psa 6.12.2018. Był wysterylizowany, odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany. Dostał (nową) skórzaną obrożę, wypełnioną - starannie - książeczkę zdrowia. Nikt nie pytał o pieniądze! Poświęcili dużo czasu podczas naszej wizyty aby być z nami i psem na spacerze aby opowiedzieć o nim jak najwięcej. Dzwonią, interesują się jakie Buba robi postępy. Są bardzo zaangażowani. Psy mają duże boksy z budami, są nakarmione, są socjalizowane przed adopcją. Moje wrażenia o pracy fundacji Kundelek są jak najlepsze.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

agnes

ZWIERZETA ICH NIE INTERESUJĄ , ZALEŻY IM NA KASIE. MASZ KOTA NIE CHCĄ WZIĄŚĆ ALE POWIEDZ ŻE MAS PSA TO ODRAZU BIORĄ . DZIWNE PRAWDA , DO MYŚLENIA POZOSTAWIE ZAINTERESOWANYM .

TakNie

Co wiecie o firmie Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Kundelek w miejscowości Iłów? Nadal czekamy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

TakNie

Zostaw opinię o Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Kundelek - Iłów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie