Opinie o Fundacja Eco4Planet w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fundacja Eco4Planet. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fundacja Eco4Planet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Eco4Planet w Białystok

Marlenka

Dzień dobry. od paru dni jest widoczna oferta dla Content Creatora. Zauważyłam przy tym, że wpisano trzy formy umowy, czy od razu na samym początku jest możliwa ta o pracę czy raczej jednak zaczyna się od zlecenia? interesuje mnie stabilne zatrudnienie, wymagane 2 lata doświadczenia posiadam

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Eco4Planet - Białystok

Firma Fundacja Eco4Planet prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Młodszy księgowy / Młodsza księgowa, Warszawa - Kwiecień 2024
  • Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac, Warszawa - Kwiecień 2024
  • Adwokat - Radca prawny - prawo gospodarcze i podatkowe, Warszawa - Kwiecień 2024
  • Content Creator, Warszawa - Kwiecień 2024
  • Koordynator prac, Warszawa - Marzec 2024
  • Asystent/ka biura, Warszawa - Styczeń 2024
  • Specjalista ds.Obsługi klienta, Warszawa / Mokotów - Styczeń 2024
  • Specjalista ds. Optymalizacji Procesów, Warszawa - Styczeń 2024
  • Specjalista / Specjalistka ds. ciągłego doskonalenia procesów, Warszawa - Grudzień 2023
  • Office Manager, Warszawa - Grudzień 2023

Czy pracujesz w firmie Fundacja Eco4Planet lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Fundacja Eco4Planet
  • Siewna 3