Opinie o Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawa

Byłem pracownikiem, nie ma tam dobrego zarządzającego. Nie dotrzymuje się zobowiązań z rozmów kwalifikacyjnych. Nikt nie pilnuje zadań, jest zwyczajnie bałagan.

Optymistka
@Andrzej

Zgadzam się z Tobą w 100%,co innego miałam przedstawione na rozmowie ,a co innego po pewnym czasie zaczęto ode mnie wymagać .Jak się zaczęłam ,,stawiać " zrobiło się bardzo niesympatycznie .

Dzień dobry. Zainteresowała mnie oferta pracy na stanowisku fizjoterapeuty, nie odpowiada mi tylko wymiar godzin. Zastanawiam sie, czy po pozytywnym okresie próbnym jest możliwość przejścia na cały etat. Czy raczej nie ma co sie nastawiać. Ilu fizjoterapeutów jest tu zatrudnionych, czas pracy jest elastyczny?

Ściema Nowy wpis

Odradzam pracę oraz wszystkie inne formy w tym stażu praktyki Zawiozłem dokumenty rozmawiałem z naczelną w sprawie praktyk które miałem odbyć w gabinecie na pobieraniu krwi, wszyscy mili uśmiechnięci,czekałe ponad dwa tygodnie napisali maila że nie widzą możliwości zrobienia praktyk. Kończę kierunek w czerwcu a oni się teraz ocknęli dziadoszczyzna jak i cały szpital

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji można pracować na pół etatu?

Zofia Nowy wpis

Zasługuje na wielką pochwałę w wykonaniu swej pracy jako masażysta i rehabilitant. Za ci podziękowania składa pacjentka Zofia

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ. Jaki był jej rezultat?

Optymistka
@Andrzej

piotr

Bardzo kiepska atmosfera, wywalaja ludzi z dnia na dzień bez podania przyczyny, brak sensownej kadry zarządzającej

Dominika
@piotr

To ja ciekawa jestem jaka forma umowy tutaj obowiązuje, że niby tak z dnia na dzień sobie mogą. :/ Serio ludzie są tu na zleceniu? Które stanowiska?

anna
@Dominika

Nie na zleceniu, wystarczy, ze masz na czas określony, doświadczyłam tego osobiście, zostałam zwolniona z dnia nadzień jeszcze na długo przed końcem umowy Tak zwana redukcja etatów

@anna

Został Ci podany jakiś konkretny powód dlaczego zostałaś zwolniona czy nie? To była reedukacja etatów? W sensie to dokładnie usłyszałaś od szefa?

Dominika
@anna

Do dziś ciekawi mnie konkretny powód tak jak koleżankę wyżej. Wiadomo na jakiej podstawie wybierali? Tylko o długość stażu chodziło? Ile osób musiało wtedy odejść? I po jakim w końcu czasie tak ostatecznie dają umowę na nieokreślony?

Jak dodzwonić się do Instytutu? Telefon centrali podaje informację o kolejnych numerach na stronie, a te są głuche. Czy to skutek jakiejś awarii czy stała polityka komunikacji z pacjentami? Moje dwudniowe próby dodzwonienia się do Poradni Terapii Biologicznej zakończyły się porażką. Nadal obowiązuje tam jedynie system kolejkowy, co w przypadku pandemii nie jest chyba optymalnym rozwiązaniem.

Kasiula

Praca przynajmniej dla pielęgniarek pod ogromną presją Pani Naczelnej.Zbierane są wszystkie wiadomości,jakby nie była Naczelną,a babą z bazaru. Atmosfera mobinngu i wykorzystywania pracowników .Bardzo duża rotacja pielęgniarek,ale tam naprawdę nie da się pracowac .Nie polecam.

Agnes
@Kasiula

Chcialabym powiedziec.ze w wièkszosci placowek jest atmosfera (usunięte przez administratora)I wychwykorzystywania. Pracowalam tutaj I w roznych miejscach I jest podobnie.czyli źle.

@Agnes

A co konkretnie jest źle? Możesz doprecyzować?

Katia

Ostrzegam wszystkie pielęgniarki przed podjęciem pracy na bloku operacyjnym!!! Brak wyciągu gazów anestetycznych. Warunki tragiczne. Narzędzia trzeba samemu myc i pakować. Praca na bloku i anestezjologii nie jest uznawana jako praca w warunkach szczególnych. Praca w niepłatnych nadgodzinach!!!

Irena z Serocka

Jestem osobą starszą, więc ucieszyłam się, że nareszcie może ktoś się znajdzie, kto dojdzie przyczyny mojego bardzo męczącego kaszlu, który tra ponad 20 lat. Dostałam skierowanie do Kliniki i Polikliniki Geriatrii do Narodowego Instytutu Geriatrii. Wyznaczono mi dość odległy termin 09 września 2019 r na godz. 7:00. Ale niestety dzień wcześniej dostałam telefon z Kliniki, że z powodu braku lekarzy wizyta zostaje przesunięta na późniejszy termin. Po ok. 2 tygodniach zadzwoniłam z pytaniem na kiedy mogę oczekiwać z wizytą. Odpowiedziano mi, że będę pierwsza jak zmieni się sytuacja. Ale mija około 2 miesiące i jest cisza. A do kliniki Geriatrii nie można się już nawet dodzwonić, bo nikt nie odbiera połączenia. A więc z tą geriatrią to taki "pic na wodę"

@Irena z Serocka

Zmieniam swoją powyższą opinię, ponieważ już od 27 października 2019 r. byłam przyjęta na oddział Geriatryczny. Z dużym zaangażowaniem zajęto się mną. Zrobiono mi wiele badań. Obserwowałam pracę lekarzy i pielęgniarek. Ciężka ta ich praca ale wobec pacjentów zawsze mają uśmiech na twarzy, wiele cierpliwości, Bardzo jestem zadowolona z opieki tak bardzo kompetentnych i lekarzy i pielęgniarek. Wierzę, że dają z siebie wszystko, by pomóc pacjentom dojść do zdrowia. I przepraszam za poprzednią opinię, bo zasługują na najwyższą ocenę.

Hanna

Może nie każda praca jest dla wszystkich a w tym miejscu wyjątkowo ?

Wszystko tam zmierza w coraz gorszą stronę, niestety. Dyrekcja jest dwulicowa i niesłowna, totalnie uzależniona politycznie. Niestety odbija się to na atmosferze i jakości współpracy.

Jacek
@ja

Co dokładnie rozumiesz przez stwierdzenie, że wszystko zmierza w gorszą stronę? Czy uległy zmianie również warunki pracy, które oferuje firma Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji zatrudnionym pracownikom? Będziesz tak miły i podasz konkretne przykłady rzekomej niesłowności dyrekcji? Proszę o uzupełnienie wpisu.

Dobry pracodawca. Może zarobki nie są rewelacyjne, ale za to atmosfera pracy jest bardzo w porządku.

Jacek
@pracownik

Od jak dawna pracujesz w Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji? Czy z upływem czasu masz możliwość, aby ubiegać się o wyższe i lepiej płatne stanowisko pracy? Napisz, jak wyglądają możliwości rozwoju zawodowego, pracując w tym miejscu.

Dawid

Widziałem ofertę pracy dla pielęgniarza i mam pytanko. Czy trudno dostać się do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji - Warszawa

• Jak się pracuje w Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji?

Zobacz opinie na temat firmy Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji?

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji