maxima

Bydgoszcz

Opinie o maxima

Weronika

Obecnie na stronie internetowej maximy nie widać ofert pracy - czy one są tam publikowane? Istnieje specjalna zakładka do kontaktu, czasami warto swoje zgłoszenie wysłać do firmy mimo wszystko. Na pewno to będzie bardzo przydatna podpowiedź dla osób, które poszukują pracy w okolicach Bydgoszczy. Może ktoś skomentować ostatnio poruszane przez nas zagadnienie odnośnie możliwości „utrzymania się” w firmie?

Weronika

@kolo, dlaczego uważasz, że w firmie maxima ciężko utrzymać się pomimo wysokich kwalifikacji? Co masz tutaj konkretnie na myśli?

ghhm

@ewa z całym szacunkiem a co ma praca do samolotu?? xxD hah przepraszam, ale rozbawiłaś mnie tym :D

kolo

zarobki dobre ale atmosfera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cięzko sie tam utrzymać pomimo wysokich kwalifikacji

ktoś

Stresująca na pewno, wyczerpująca na pewno [ 250-300 godzin w miesiącu ] możliwość szkoleń i rozwoju oceniam miernie, ludzie są profesjonalni ale nie doceniani przez pracodawce, atmosfera fajna a te 4000 zł to chyba zarabiają ci z najwyższymi stawkami przy 300 godzinach w miesiącu(usunięte przez administratora)

Słowa kojarzące się z maxima (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...profesjonalni i wymagający dla nowych pracowników . Od jakiej stawki można negocjować pensję?4000zł

Zostaw opinię o maxima - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie maxima