Teatr Studio Buffo

Opinie o Teatr Studio Buffo

widz1

Nie zgadzam się z tą opinią. Spektakl naprawdę dobry! Muzyka, teksty oraz gra aktorska-wszystko GRA! Polecam:)

4rt5yuc

Polita to kicha [usunięte przez moderatora] .Byłem 31-12-2011 i jedyną atrakcją tego spektaklu były piersi szatniarki w szatni. Ten \"nowoczesny\" teatr , moim zdaniem, poległ technicznie.Zero teatru ( aktorzy z perspektywy widza mają nie więcej niż 3cm) a 3D mierne. Gdyby nie moja towarzyszka uciekł bym po 15 minutach. Do aktorów nie mam żadnych pretensji bo prezentują wysoki poziom. . NIE POLECAM NIKOMU ! BRRRRRRRRRRRRR.

Zostaw opinię o Teatr Studio Buffo - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teatr Studio Buffo