Związek Zawodowy Pracowników Bombardier Transportation Zwus Polska S.P. z O.O.

Adres: Modelarska 12 lok. 803A, 40-142 Katowice

NIP: 6342441928 REGON: 277594223 KRS: 0000116976

Związek Zawodowy Pracowników Bombardier Transportation Zwus Polska S.P. z O.O.

Opinie o Związek Zawodowy Pracowników Bombardier Transportation Zwus Polska S.P. z O.O.

Widzę, że nie ma tu wieści odnośnie firmy Związek Zawodowy Pracowników Bombardier Transportation Zwus Polska S.P. z O.O. w miejscowości Katowice. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników.

Zostaw opinię o Związek Zawodowy Pracowników Bombardier Transportation Zwus Polska S.P. z O.O. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Związek Zawodowy Pracowników Bombardier Transportation Zwus Polska S.P. z O.O.