M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna

@Pytanie

Witam Dla naszych pracowników mamy bardzo korzystny grupowy pakiet ubezpieczeniowy dodatkowo oferujemy kartę multisport oraz jesteśmy na etapie rozmów/negocjacji pakietu medycznego.

ABC
@Amadeusz

Zarobki bardzo w porządku. Adekwatne do umiejętności i dzisiejszych czasów. Ja polecam

Tokarz

Pracuje w tej firmie ponad 2 lata. Wszystko jest ok, moge polecić.

Spawacz Nowy wpis
Kandydat

Pojawiło się ogłoszenie na spawacza. Warto się zatrudnić? Jakie warunki?

Nowy wpis

@Spawacz

Witam Serdecznie, temat chwilowo nie aktualny. Zatrudniliśmy już osobę na to stanowisko. Zapraszamy do kontaktu w późniejszym terminie.

Agata Nowy wpis
@M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna

po jakim czasie mozna patrzec czy osoba zostala na stale zatrudniona czy jest znowu ogloszenie, trzy miesiace to okres proby u Was?

Nowy wpis

@Agata

Tak, proszę o kontakt za 3 miesiące.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Operator Tokarek.

⚽⚽⚽Nie tylko pracą żyjemy ⚽⚽⚽

Już od dwóch lat wspieramy młode talenty z klubu CKS Czeladź.

Nowy wzór koszulek bardzo nam się podoba.

Wielkie brawa za dotychczasowe wyniki.

Trzymamy kciuki za dalsze postępy.
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Frezer CNC wydawały Ci się najkorzystniejsze?
darekm1968

chciałbym pracować w tej firmie proszę o kontakt 729367910 jestem operatorem frezarki cnc

@darekm1968

Witam Dziękujemy za zainteresowanie, nasz pracownik skontaktuje się z panem w dniu dzisiejszym.

@M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna

witam proszę o kontakt jeśli to możliwe po 15 ewentualnie sms ponieważ nie mam w pracy zasięgu

@M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna

jak do tej pory,czyli do dnia dzisiejszego nikt z państwa firmy nie kontaktował się zemną

@darekm1968

Witam serdecznie, dzwoniliśmy kilka razy, niestety nikt nie odbiera. Proszę o kontakt telefoniczny z nami. Nr telefonu na naszej stronie www.m2z.pl w zakładce kontakt.

Jak jest z pakietem medycznym w M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Amadeusz

Na jakie zarobki może liczyć operator CNC? Ile na start?

ABC
@Amadeusz

xyz
Kandydat

Na jakie stanowiska umysłowe szukacie Państwo pracowników?

@xyz

Szukamy na stanowisko: technolog. Szukamy również operatora CNC frezer lub tokarz

Aktualność
Z przyjemnością informujemy że nasza firma ma kolejna dostępną nową maszynę dla naszych klientów.
DOOSAN LYNX 2100LSB
Ogromne podziękowania należą się także firmie DEMATEC za szybką instalacje oraz szkolenie naszych pracowników.

Jak wygląda sprawa grafiku w M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zainteresowany
Kandydat

A mógłby ktoś napisać jaki jest system pracy w tej firmie, na ile zmian się pracuje?

@Zainteresowany

Witam Pracujemy na dwie zmiany. Zapraszamy na rozmowy do naszej firmy, wszystko jest do ustalenia i dogadania.

Technolog
Kandydat

Bardzo dobre zarobki to znaczy jakie? Na poziomie średniej krajowej?

@Technolog

Witam. Zarobki w naszej firmie są dużo powyżej średniej krajowej. Zapraszamy do spotkania w siedzibie naszej firmy i omówienia dokładnie ewentualnych warunków zatrudnienia.

Kyo
Kandydat

W związku z ogłoszeniem na operatora szukałem informacji na temat tokarek CNC znajdujących się na parku maszynowym, lecz niestety nic nie ma. Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć, jakiej firmy, oraz typu tokarkach mówimy? Pozdrawiam

@Kyo

Witam Zapraszamy do naszej firmy. To będzie najlepsze rozwiązanie. Porozmawiamy i zobaczy pan nasz park maszynowy.

Aktualność
Janek pokonał na punkty faworyzowanego Israela Adesanyę w walce wieczoru UFC 259. Polak obronił pas wagi półciężkiej i kolejny raz utarł nosa niedowiarkom.

BRAWO JANEK!!! - jesteśmy z tobą

Gratulacje dla CKS Czeladź
Marcel

Czy firma ma jakieś negatywne strony ? Ile płacą ?

WWW
@Marcel

Marcel u mnie sytuacja wyglądała tak: przyszedłem na rozmowy pogadaliśmy, powiedziałem ile chce zarabiać, sprawdzenie umiejętności i umowa, bez żadnych cyrków i ceregieli. Negatywy: wszystkim nie dogodzisz. Do każdej firmy i do każdego można się doczepić. Ja sobie chwalę. Pracuje już tam ponad 2,5roku

Aktualność
Już prawie konczymy, zostaje jeszcze hartowanie i powłoka.
Jeżeli hartowanie i powłoką to tylko u najlepszych w tej dziedzinie
Voestalpine High Performance Metals Polska
Agata

@007 a z czego wynika ten stres ?

Zbigniew

Z Twojej wypowiedzi wynika, że w firmie tej występuje swego rodzaju presja czasu na wykonanie powierzonych zdań. Napisz mi proszę czy zdarzały się momenty, gdzie osoba nadzorująca po prostu poinformowała, że dany pracownik zbyt wolno wykonuje swoje obowiązki i z tego tytułu miał jakieś nieprzyjemności?

Smieszek
@Zbigniew

W minionym roku zdarzało się to dość często(usunięte przez administratora)Przytyki typu: za mało, za wolno, nie zasługujesz wypłatę. (usunięte przez administratora)Jak widać sam pracodawca zaczął się sumiennie udzielać aby zepchnąć nadmiar negatywnych opinii na jego temat. Nie zdziwiło by mnie również nagradzanie aktualnych pracowników premiami za wystawienie pozytywnej opinii.

Aktualność
Dzisiaj trochę mierzenia a zatem kontrola jakości.
Jest to dla nas najwyżniejszy priorytet aby nasi klienci dostali tylko zamówienia zgodne z dokumentacją techniczną.
Nasza firma korzysta tylko ze sprzętu wysokiej jakości.
Możemy w 100% polecić wysokościomierze firmy insize.
Tokarz

Pracuje w tej firmie ponad 2 lata. Wszystko jest ok, moge polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna - Będzin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna