M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna

Opinie o M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna

Witam Dla naszych pracowników mamy bardzo korzystny grupowy pakiet ubezpieczeniowy dodatkowo oferujemy kartę multisport oraz jesteśmy na etapie rozmów/negocjacji pakietu medycznego.

ABC
@Amadeusz

Zarobki bardzo w porządku. Adekwatne do umiejętności i dzisiejszych czasów. Ja polecam

Tokarz

Pracuje w tej firmie ponad 2 lata. Wszystko jest ok, moge polecić.

Banan Nowy wpis

Witam, chciałem zapytać jakie widełki płacy są na stanowisku operator CNC z doświadczeniem 5 lat

Czy w firmie M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Tokarz, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Nowy Nowy wpis

Witam ile można zarobić jako operator cnc doświadczenia 13 lat?

Nowy wpis

@Nowy

Dzień Dobry, Dziękujemy za przesłanie zapytania. Odpowiadając na pytanie: wysokość wynagrodzenia zależy od umiejętności oraz kwalifikacji pracownika. W związku z tak dużym stażem zapraszamy na spotkanie w siedzibie naszej firmy, gdzie odpowiemy na wszystkie pytania.

Amadeusz

Na jakie zarobki może liczyć operator CNC? Ile na start?

ABC
@Amadeusz

@ABC

Witam ile można zarobić jak operator cnc 15lat pracy doświadczenia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Spawacz

Pojawiło się ogłoszenie na spawacza. Warto się zatrudnić? Jakie warunki?

@Spawacz

Witam Serdecznie, temat chwilowo nie aktualny. Zatrudniliśmy już osobę na to stanowisko. Zapraszamy do kontaktu w późniejszym terminie.

Agata
@M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna

po jakim czasie mozna patrzec czy osoba zostala na stale zatrudniona czy jest znowu ogloszenie, trzy miesiace to okres proby u Was?

@Agata

Tak, proszę o kontakt za 3 miesiące.

⚽⚽⚽Nie tylko pracą żyjemy ⚽⚽⚽

Już od dwóch lat wspieramy młode talenty z klubu CKS Czeladź.

Nowy wzór koszulek bardzo nam się podoba.

Wielkie brawa za dotychczasowe wyniki.

Trzymamy kciuki za dalsze postępy.
darekm1968

chciałbym pracować w tej firmie proszę o kontakt 729367910 jestem operatorem frezarki cnc

@darekm1968

Witam Dziękujemy za zainteresowanie, nasz pracownik skontaktuje się z panem w dniu dzisiejszym.

@M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna

witam proszę o kontakt jeśli to możliwe po 15 ewentualnie sms ponieważ nie mam w pracy zasięgu

@M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna

jak do tej pory,czyli do dnia dzisiejszego nikt z państwa firmy nie kontaktował się zemną

@darekm1968

Witam serdecznie, dzwoniliśmy kilka razy, niestety nikt nie odbiera. Proszę o kontakt telefoniczny z nami. Nr telefonu na naszej stronie www.m2z.pl w zakładce kontakt.

Aktualność
Dzisiaj trochę cięcia, piła nie stygnie.
Zapraszamy do współpracy: frezowanie, toczenie, szlifowanie, cięcie drutem.

Jak jest z pakietem medycznym w M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna? Można dołączyć rodzinę?

xyz

Na jakie stanowiska umysłowe szukacie Państwo pracowników?

@xyz

Szukamy na stanowisko: technolog. Szukamy również operatora CNC frezer lub tokarz

A mógłby ktoś napisać jaki jest system pracy w tej firmie, na ile zmian się pracuje?

@Zainteresowany

Witam Pracujemy na dwie zmiany. Zapraszamy na rozmowy do naszej firmy, wszystko jest do ustalenia i dogadania.

Technolog

Bardzo dobre zarobki to znaczy jakie? Na poziomie średniej krajowej?

@Technolog

Witam. Zarobki w naszej firmie są dużo powyżej średniej krajowej. Zapraszamy do spotkania w siedzibie naszej firmy i omówienia dokładnie ewentualnych warunków zatrudnienia.

Kyo

W związku z ogłoszeniem na operatora szukałem informacji na temat tokarek CNC znajdujących się na parku maszynowym, lecz niestety nic nie ma. Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć, jakiej firmy, oraz typu tokarkach mówimy? Pozdrawiam

@Kyo

Witam Zapraszamy do naszej firmy. To będzie najlepsze rozwiązanie. Porozmawiamy i zobaczy pan nasz park maszynowy.

Marcel

Czy firma ma jakieś negatywne strony ? Ile płacą ?

WWW
@Marcel

Marcel u mnie sytuacja wyglądała tak: przyszedłem na rozmowy pogadaliśmy, powiedziałem ile chce zarabiać, sprawdzenie umiejętności i umowa, bez żadnych cyrków i ceregieli. Negatywy: wszystkim nie dogodzisz. Do każdej firmy i do każdego można się doczepić. Ja sobie chwalę. Pracuje już tam ponad 2,5roku

Agata

@007 a z czego wynika ten stres ?

Zbigniew

Z Twojej wypowiedzi wynika, że w firmie tej występuje swego rodzaju presja czasu na wykonanie powierzonych zdań. Napisz mi proszę czy zdarzały się momenty, gdzie osoba nadzorująca po prostu poinformowała, że dany pracownik zbyt wolno wykonuje swoje obowiązki i z tego tytułu miał jakieś nieprzyjemności?

Smieszek
@Zbigniew

W minionym roku zdarzało się to dość często(usunięte przez administratora)Przytyki typu: za mało, za wolno, nie zasługujesz wypłatę. (usunięte przez administratora)Jak widać sam pracodawca zaczął się sumiennie udzielać aby zepchnąć nadmiar negatywnych opinii na jego temat. Nie zdziwiło by mnie również nagradzanie aktualnych pracowników premiami za wystawienie pozytywnej opinii.

Tokarz

Pracuje w tej firmie ponad 2 lata. Wszystko jest ok, moge polecić.

XYZ

Pracuje w tej firmie ok 3 lata. Dla mnie wszytko jest ok. Kierownictwo do dogadania w każdym przypadku. Kasa na czas, atmosfera w porządku, większość nowych maszyn, wyjazdy integracyjne. Ja polecam

Propaganda

Bardzo dziwne jest to, że z pośród 30 negatywnych opinii nie została ani jedna... Widocznie podejście pracodawcy do pracownika zmieniło się o 180st skoro jest tak super, bo w innym wypadku nie można zdodzic się z przedmówca że jest ok. Jedyne z czym można się zgodzic z terminowością wypłaty, bo reszta to jedna wielka propaganda...

Karol
@Propaganda

Nie wiem skąd u ciebie takie zdanie o tej firmie. Ja przepracowałem tam ponad roku i wcale nie jest tak źle jak piszesz. No ale każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.

Karol

Firma stabilna, mają duzo zlecen także o robotę nie ma co się martwić. Dbają o pracownika i co najważniejsze pieniądze na czas. Gdyby nie moje prywatne problemy pracowałbym dalej. Ja generalnie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna - Będzin

• Jak się pracuje w M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna?

M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna