M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna

TO JUŻ JUTRO!!!

Jak co roku nasza firma wspiera WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału i zagrania razem z WOŚP.

Aktualność
Nasza firma korzysta z najlepszych narzędzi skrawajacych produkowanych przez światowego lidera w tej branży http://www.guehring.com
Szczegolne podziękowania dla naszego opiekuna pani Weronika Jaworska.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Frezer CNC wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Aktualność
Miło nam poinformować że minął już rok od kiedy wspieramy piłkarską młodzież z klubu CKS Czeladź.
Życzymy młodym piłkarzą żeby 2021 rok był jeszcze lepszy od poprzedniego.
Będziemy was wspierać i trzymać kciuki.
⚽⚽⚽Brawo młody CKS⚽⚽⚽

Aktualność
Już nie długo kolejna impreza integracyjna dla naszych pracowników - praca to nie wszystko :)

Aktualność
Nasza firma nigdy się nie poddaje, dążymy do perfekcji i zadowoleniu klienta.
XYZ

Pracuje w tej firmie ok 3 lata. Dla mnie wszytko jest ok. Kierownictwo do dogadania w każdym przypadku. Kasa na czas, atmosfera w porządku, większość nowych maszyn, wyjazdy integracyjne. Ja polecam

Propaganda

Bardzo dziwne jest to, że z pośród 30 negatywnych opinii nie została ani jedna... Widocznie podejście pracodawcy do pracownika zmieniło się o 180st skoro jest tak super, bo w innym wypadku nie można zdodzic się z przedmówca że jest ok. Jedyne z czym można się zgodzic z terminowością wypłaty, bo reszta to jedna wielka propaganda...

Karol
@Propaganda

Nie wiem skąd u ciebie takie zdanie o tej firmie. Ja przepracowałem tam ponad roku i wcale nie jest tak źle jak piszesz. No ale każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.

Karol

Firma stabilna, mają duzo zlecen także o robotę nie ma co się martwić. Dbają o pracownika i co najważniejsze pieniądze na czas. Gdyby nie moje prywatne problemy pracowałbym dalej. Ja generalnie polecam.

Jeśli ktoś oczekuje na brak rozwoju i awansu w firmie oraz codzienną dawkę stresu i presji to polecam.

Takitam
@007

Zgadzam się w pełni! Podejście do pracownika poniżej krytyki a presja i ogromna ilość stresu tworzą tragiczna atmosferę. Jak ktos lubi się katować zamiast pracować to śmiało!

Gutek

Firma z dobrą opinią pracodawcy ,więc nie szukajcie na siłę złych stron.

@Gutek

to dlaczego co miesiąc zmieniają się tam pracownicy, nie zależnie od szczebla?

@Gutek

Chyba pan tam nie pracował

Smieszek

Pracowałem i wiem. Nie znam firmy o większej rotacji. Obiecywane są kokosy, ale prawo do nich ma tylko rodzina. Po okresie próbnym następuje w większości obniżenie stawki. Jak spytałem kierownika o obiecane możliwości rozwoju to usłyszałem odpowiedź: rozwój znaczy szybciej i więcej. Na okrągło występuje (usunięte przez administratora)pracownika przez jednego z właścicieli firmy. A niestety jest on obecny cały czas od 7-15.

...

Całkowicie się zgadzam, rotacja pracowników non stop...

guciu

Kurcze,a ja tam złożyłem cv,na ślusarza,to mnie pytali czy spawam,byłem tam,no powiem że nie spodziewałem sie takich wypowiedzi,póki nie poczytałem tu,hmmm,chociaż te ogłoszenia ,,dobre zarobki,, no nie wiem,ale na wszelki wypadek niech nie oddzwaniają,nie ma sensu, też słyszałem.Ale doświadczyć a słyszeć to różnica.Ale ja na zimne dmucham.To nie ma sensu,aaaale moge sie mylić,obym się mylił.

ABC
@guciu

Zarobki weryfikują po okresie próbnym.

Tomasz

Wprawdzie firma działa nie tak długo ale za to dobrze robią swoją robotę, w branży dość odpowiedzialnej.

były pracownik
@Tomasz

taaa jasne... zwłaszcza jak na rysunkach jest inny materiał niż ten co dostajesz do toczenia lub frezowania

Wanda
@były pracownik

Widzę, że nie podzielasz zdania @Tomasz, co oczywiście w pełni szanuję. Ale jednocześnie chciałabym wiedzieć, jak na chwilę obecną przedstawiają się warunki zatrudnienia w M2Z. Jak z wynagrodzeniem? Jesteś z niego zadowolony, czy jednak mogłoby być nieco lepiej?

Czy M2Z Jarosław Moskalski Tomasz Zgajewski sp.j. praktykuje "luźne piątki"?

Nick
@Pytanie

To było co prawda kilka lat temu, ale jak tam pracowałam to raz trzy tygodnie bez przerwy (tak, wliczając w to niedziele)

@Nick

Jak tam pracowałem to był ciągły nacisk/ presja.

brak2

A ja słyszałem ,że panuje tam zajefajna atmosfera i duży luz

Nick
@brak2

Uciekłam stamtąd przez ciągły opieprz, nadmiar obowiązków, bo(usunięte przez administratora)przecież nie ruszy się, by coś zrobić. No i robiąc więcej niż on, zarabiałam mniej. cool cool

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie M2Z Jarosław Moskalski Tomasz Zgajewski sp.j. w mieście Katowice będzin? Jak dotąd nie ma informacji związanych z stażem.

Zostaw merytoryczną opinię o M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna - Będzin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

M2Z Jarosław Moskalski, Tomasz Zgajewski Spółka Jawna