Delikatesy

Lubin

Delikatesy

Opinie o Delikatesy

jhg

caluy czas szukaja na stanowisko kasjera- sprzedawcy w Lublinie do zadan takiej osoby nalezy miedzy innymi profesjonalna obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami firmy ,obsługa kasy fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie

Jeżeli Dałeś łapówkę to powiedz to w oczy,jesteś tchórzem nie ujawniaąc się, jest to poważny zarzut. Byłam na rozmowie i nie zgadzam się z tym co napisałeś (łaś ) widocznie nie nadawałęś( łąś) się i tyle.

Zostaw opinię o Delikatesy - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy