EUROTRANSPORT SP. Z O.O.

Opinie o EUROTRANSPORT SP. Z O.O.

mirek

witam wszystkich , moze znajdzie sie tutaj ktos kto jest w stanie udzielic mi kilku informacji na temat firmy a mianowicie pracy w niej na stanowisko specjalisty do spraw transportu, wszedlem na ich strone internetowa i wiele tez o firmie dobrego slyszalem,ze dba o pracownika,dobrze można zarobić napiszcie czy to prawda

Znacie firmę EUROTRANSPORT SP. Z O.O. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o EUROTRANSPORT SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROTRANSPORT SP. Z O.O.