Opinie o Cetco-Poland Cetco Sp. z o.o. S.K.A. w Korpele

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cetco-Poland Cetco Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cetco-Poland Cetco Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cetco-Poland Cetco Sp. z o.o. S.K.A. w Korpele

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Korpele na stanowisku Obsługa Klienta. Najlepiej na Obsługa Klienta. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Zofia Nowy wpis

Chłopak ma wstępne doświadczenie jako operator i zastanawiałam się czy może tu by nie spróbował, ale nie wiem czy sobie poradzi. Do tego myślałam, że ofertę na takie stanowisko wystawiali ostatnio a wyszło, że to mistrz zmiany jest potrzebny. nie można awansować?

Były Pracownik Nowy wpis

W firmie pracowałem kilka lat. Odszedłem do innego rodzaju pracy. Początki nie są łatwe i wynagrodzenie nie najwyższe szczególnie na początku. Jeżeli pokażesz że szybko się uczysz i zależy ci na pracy można porozmawiać z kierownictwem o lepszej wypłacie. Warunki pracy zależne od działu ( są trzy różne). Pracownicy w większości pracują tam po kilkanaście lat. To nie może być aż tak źle dla stałej załogi. Po roku jest już z górki ..

Pracownik 12 Nowy wpis

Jeżeli chodzi o pracę to wyzyskiwanie za najniższe wynagrodzenie plus premie do 15% . Kupa dziadostwa bez kultury . Ci na wyższych stanowiskachto (usunięte przez administratora)oderwani od wideł nie wszyscy ale 90% .(usunięte przez administratora)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cetco-Poland Cetco Sp. z o.o. S.K.A. kandydat na stanowisko OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Joanna

Firma Cetco jest światowym ekspertem w dziedzinie chemii koloidów i polimerów. No i właśnie teraz można dołączyć do ich zespołu jako Pomocnik Operatora Linii Produkcyjnej. Na stronie GoWork są szczegóły na temat zakresu obowiązków, itp.: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pomocnik-operatora-linii-produkcyjnej,praca.gov.pl5083ddac8425a9721f120901d5c2ac85,korpele Ktoś ma może w planach wysłanie CV?

Nowy pracownik

Totalne żenua. Szkolenie z bhp i polityki firmy w skali 1-100% oceniam na 99%,wszystko odbywa się przed podpisaniem umowy o pracę w takim sensie że nie oprowadzają cie po zakładzie widząc z czym będziesz miał do czynienia. W pierwszym dniu roboty bo pracą tego nie można nazwać. Mają pracownicy wyższego szczebla tzw. "Mistrzowie" złotej patelni złota wara, jakbyś był nikim, sprawdzają cię o wytrzymałość psychiczną jak i fizyczną. Jednego czego żałuję że nie zacząłem od drugiej zmiany, bo nie wiem cobym zrobił jednemu z brygadzisty. Dobrze że jestem opanowany bo za bramą Nie wiem co by się stało i to jest ten ostatni 1%

Jarosław
@Nowy pracownik

Czy w swoich pierwszych dniach pracy na rzecz firmy Cetco-Poland Cetco byłeś może odpowiednio traktowany przez pozostałych pracowników? Przyszedłeś tam jako osoba nowa, dlatego też ciekawi mnie, czy w sposób właściwy zostałeś wprowadzony w zakres obowiązków, które będą do Ciebie należały?

Krzysztof

Firma jest światowym ekspertem w dziedzinie chemii koloidów i polimerów. Od 25 lat firma wdraża innowacyjne technologie dla inżynierii środowiska i dla budownictwa. Polecam prace ambitnym osobom.

Zostaw merytoryczną opinię o Cetco-Poland Cetco Sp. z o.o. S.K.A. - Korpele

• Jak się pracuje w Cetco-Poland Cetco Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cetco-Poland Cetco Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cetco-Poland Cetco Sp. z o.o. S.K.A.?

Cetco-Poland Cetco Sp. z o.o. S.K.A.
  • 13A STREFA
    12-100 Korpele

Cetco-Poland Cetco Sp. z o.o. S.K.A.