Opinie o EBF DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy EBF DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EBF DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EBF DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Zielona Góra

Marlena

Zastanawia mnie dlaczego firma budująca zwykłe blokowiska, nazywa je apartamentowcami...Chyba tylko żeby podwyższać ceny mieszkań, co np. na Zdrojowej Polanie zrobiono w trakcie budowy bloków. Takie samo mieszkanie jedni kupią taniej, a inni wiele drożej.Coraz bardziej liczy się zysk, a mniej poziom i jakość, niestety...

Zofia
@Marlena

Żeby mianować lokal mianem apartamentu powinien on spełniać określone cechy i może tak jest w tym przypadku, że wpasowuje się on w te kanony. Jak Pani myśli? Wydaje mi się, że firma nie robiłaby tego tylko ze względu chęci podwyższenia ceny.

ola Nowy wpis
@Marlena

Budowa trwa prawie dwa lata, chyba normalne że w ciągu tych dwóch lat ceny poszły w górę wszędzie. Kto podpisał umowę wcześniej przecież ma zagwarantowaną niezmienność ceny, więc w czym problem? To jakby czepiać się że ktoś podwyższył cenę drewna bo półtora roku temu szwagier kupił taniej

Stasiek Nowy wpis

Znalazłem na olx ogłoszenie, że firma szuka inżyniera/majstra budowy w Poznaniu z opcją relokacji do Szczecina. Czy chodzi o pracę jednocześnie w tych dwóch miejscach, czy po skończeniu jednej inwestycji jest możliwość wzięcia udziału w kolejnej? Bo jeśli to pierwszy przypadek, to czy firma zapewnia pracownikom transport i zakwaterowanie w obu miejscach?

Irek Nowy wpis
@Stasiek

Daj sobie człowieku spokój z tą firmą. Oni cały czas kogoś szukają bo to jest niepoważna firma która nie szanuje klientów. Kupujesz co innego a w efekcie dostajesz co innego i jeszcze ci wmawiają że przecież tak miało być. Sporo ludzi się o tym przekonało. Renoma tej firmy poleciała na łeb jak zaczęli robić lipe. Kiedyś to była dobra firma, ale to były odległe czasy.

@Irek

Pan tu się już od listopada udziela, choć jest klientem. Szacun za determinację w takim razie. Wie Pan może, jak traktują zatrudnianych przez siebie ludzi? Czy i jak dbają o ich kwalifikacje? No chyba, że znajdzie się czytający te słowa pracownik i sam coś doda? Na przykład o zarobkach?

jak często firma poszukuje pracowników na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży nieruchomości? ostatnie ogłoszenie, które znalazłam jest sprzed 2 lat. czy w przeciągu tego okresu była jakaś rekrutacja? jestem bardzo zainteresowana tym stanowiskiem . powiedzcie mi, czy umowa o pracę, którą oferowali nadal jest aktualna? i czy można liczyć na uop na czas nieokreślony? jeśli chodzi o atrakcyjne wynagrodzenie, to w jakich granicach ono oscyluje? dajcie znać :p czekam :p

Klient

Pewnie co jakiś czas ktoś się zmienia. Daj sobie spokój z tą firmą bo to jeden wielki wstyd. Nie szanują klientów. Kupiłem u nich mieszkanie i absolutnie nigdy więcej.

Arni

Kiedyś może ten developer reprezentował jakąś jakość budownictwa a gdy firma zmieniła nazwę na EBF Development to jest jedna wielka porażka.

@Arni

No ale to chyba nie tylko od samej nazwy się tak popsuło?

klient
@Teresa

Nie wiem od czego to się popsuło i w sumie niezbyt mnie to jakoś obchodzi ale niestety się popsuło. Sympatycznie to było tylko przy podpisaniu umowy a później tylko same rozczarowania. Nigdy więcej mieszkania od tej firmy.

Przemysław
@klient

Okej ale co takiego się zmieniło? Bo żadnych konkretów nie widzę

Ala
@Przemysław

Zmieniło się to że zaczęli robić wszystko byle jak. Popytaj się klientów inwestycji na Godlewskiego to będziesz wiedział co sądzą o tej firmie. Śpieszyło się podczas budowy , no ok, ale później mogli wszystko ładnie ogarnąć tak żeby klienci byli zadowoleni. Z tego co mówiła znajoma w pracy to tak nie jest. Cały czas jest miganie się i zwlekanie. Wstyd!

@Ala

A jest może na forum ktoś z godlewskiego właśnie, żeby się odnieść? Poprawki dla nich to byt duże koszty i stąd taka decyzja?

belinda
@Teresa

Ja jestem z Godlewskiego, a właściwie to byłam bo mieszkanie zostało wynajęte. Różnych fuszerek było naprawdę multum. Część została poprawiona, ale nie wszystko. Nie wiem o co chodziło ale zapewne o koszty tyle że przy za kupie mieszkań była mowa że wszystko będzie ładne zrobione i w dobrej jakości. Tego wciąż nie ma i jest mi wstyd że taka firma tak postępuje. Dzięki temu stracili naprawdę bardzo wielu klientów i wciąż pewnie tracą bo opinia jest taka jaka jest.

Barbara
@belinda

kurcze, ale sprawa jest juz odpuszczona? czy nadal jest "nadzieja" że firma jednak zrobi te poprawki?

belinda
@Barbara

Czy ten deweloper raczy coś jeszcze zrobić to nie wiem. Od tego jest Zarządca i Zarząd tych budynków i czy coś robią w tej sprawie tego też nie wiem. Było dużo pretensji na okropne płyty nad drzwiami do mieszkań, na kiepskie wykończenie korytarzy, na osuwającą się skarpę przy garażach, na ściany bez tynków w halach garażowych a także sporo innych. Od czasu do czasu odwiedzam wynajmujących i nie zauważyłam jakichś większych zmian na lepsze.

@belinda

Czyli przydałoby się pismo do zarządcy zorganizować?

bambo
@Arni

Widziałem fotki i niestety muszę potwierdzić że jakiejś jakości, ciekawego designu się nie dopatrzyłem. Z wielu stron tylko słychać jak ten deweloper potraktował klientów z jednej inwestycji koło V LO. Po prostu wstyd. Zdecydowanie odradzam zakup u nich mieszkań.

Katarina
@Teresa

Jestem z Godlewskiego, jakiś czas temu wynajęłam tam mieszkanie. Rozmawiałam z paroma sąsiadami i są mocno rozczarowani tym deweloperem. Inaczej wszystko wyglądało przed zakupem mieszkania a zupełnie inaczej jest po zakupie. Jakość wykonania wszystkiego zdecydowanie mierna. Kolory, ozdoby, nic szczególnego i żadna rewelacja. Nad drzwiami do mieszkań jakieś "coś". Ciężko jest to określić, ale nie wygląda to ładnie. Pewnie chodziło o to żeby jak najtaniej to zrobić. Z tego co się dowiedziałam to deweloper nie wywiązał się ze wszystkich napraw jakich domagali się klienci. W związku z tym na pewno nie kupiłabym u nich mieszkania.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie EBF DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Barbara

Czy ktoś może powiedzieć coś o posadzie Specjalisty ds Sprzedaży nieruchomości? Bo w internecie natrafiłam od nich na ogłoszenie i jestem ciekawa, jakiej prowizji można się spodziewać? Czy wgl jest jakaś prowizja od wyników? Czy jednak jest tylko pensja zasadniczna, bez premi itd.?

odradzam
@Barbara

Ten kto zgodzi sie na ta posade bedzie mial bardzo ciezko. Juz zdaje sie pare osob zmienilo sie na tej posadzie i nie jest to bez powodu. Ludzie sa juz bardzo sceptycznie nastawieni do tej firmy po tym co odwalil na Komleksie Zachodnia przy ul. Godlewskiego. Przed zakupem byly wciskane bajeczki jak to beda ladnie i stylowo wykonane klatki schodowe i teren wspolny. Co z tego wyszlo to szkoda, ze nie mozna tu zalaczyc fotek. Nie ma absolutnie nic czym mozna byloby sie choc troche zachwycic. Sa jakies brzydkie pazdzierze nad drzwiami do mieszkań, sciany bez tynkow w halach garazowych, niczym nie umocniona, rozpadajaca sie skarpa przy garazach i inne rzeczy. W prymitywny sposob zlekcewazyli rozne prosby popraw od klientow a od jakiegos czasu nie pozostalo im nic innego jak w wielu miejscach rozne reklamy bo moze sie znajdzie jakis naiwniak ktory cos kupi. Zdecydowanie nie polecam tego dewelopera i zdecydowanie odradzam zakup u nich mieszkania zeby oszczedzic sobie problemow i nerwow.

Halina
@odradzam

No to nieciekawie. A szkoda, bo też interesowało mnie to stanowisko. Wiesz może w jakim czasie się te osoby przewinęły, wszystko przez tą sytuację czy już wcześniej rezygnowali? A może ktoś inny wie przez co pracownicy odchodzą?

Natalia

Wszyscy piszą, że słaba jakość wykonania, poprawiło się coś od tamtego roku? Pytam bo mąż chciał się u nich starać o pracę, warto? Jak atmosfera pracy?

Truskawka
@Natalia

Nie interesuje mnie czy się poprawiło, ale z tego co wiem to niezbyt. Kupiliśmy u tego dewelopera mieszkanie w Kompleksie Zachodnia przy ul. Godlewskiego i bardzo żałujemy tej decyzji bo to co było obiecywane przed zakupem, a to do dostaliśmy po zakupie to dwie różne bajki. Do dziś wiele rzeczy szanowny deweloper nie raczył poprawić jak choćby w wielu miejscach pozostałości po rusztowaniach. Jest namazana jakaś zaprawa niewyrównana i niepomalowana. Wstyd! Jakieś pseudo "cosie" nad drzwiami do mieszkań zrobione tak żeby przyciąć sobie na kosztach. Ani to gustowne ani ładne. Beznadziejna, nieprzemyślana skarpa zrobiona byle jak i niewzmocniona niczym, która niedługo się rozpadnie. Tak można byłoby jeszcze długo wymieniać. Jak dla mnie ten deweloper jest przekreślony, a z tego co słyszę to wiele osób jest podobnego zdania. Dopóki wszystko nie zostanie poprawione i zrobione tak jak powinno być to ten deweloper nie ma co liczyć, że odzyska dawną renomę. Od dawna wszędzie tylko widać ich reklamy żeby zbajerować kogoś naiwnego do zakupu mieszkania. Po prostu żałosne.

werka
@Truskawka

Dziękuję za cenne informacje. Zastanawiałam się dlaczego jest tyle reklam tej firmy a tu wszystko jest jasne. Lepiej jest się reklamować i za to słono płacić niż poprawić to co się narobiło. Widać że ktoś tu ma duże problemy z myśleniem. Nie wróżę niczego dobrego tej firmie.

klient
@Natalia

Nic się nie poprawiło i nie zostało poprawione to co oczekiwali klienci, którzy kupili u nich mieszkania. Daj sobie spokój z tą firmą. Widać, że poprzez prymitywne podejście do klientów sprzedaż mieszkań już zbytnio się nie kręci. Wszędzie tylko ich plakaty zachęcające do kupna. Jak coś jest dobre to nie potrzebne są reklamy.

Max

Komórka lokatorska 1,5 m za 4000 brutto (na Długiej) - to świadczy o pazerności dewelopera, takie klitki na Zdrojowej przydzielano za darmo...

rick
@Max

Te piwnice są takie że nawet rower tam nie wejdzie. Ceny poszybowały w górę a jakość wykonania mieszkań jak i części wspólnych jest żadna. Ta firma to porażka.

@rick

czemu nazywasz firmę porażką? przez wysokie ceny? trochę to śmieszne... firma zapewne dostosowuje się do cen rynkowych.

@Max

a to gdzieś w centrum? może stąd taka wysoka cena.

pati
@Marta

Wcale się nie dziwie określenia, że ta firma to porażka. Teraz ta firma się zwie EBF Development. Wciskają ludziom kit co do swojej super jakości a wychodzi z tego bylejakość. Na Godlewskiego nad drzwiami do mieszkań dali jakieś tandeciarskie płyty w równie tandeciarskim kolorze. Korytarze bez żadnych rewelacji, nic szczególnego. W halach garażowych nawet tynków nie chciało się zrobić. Tak można byłoby jeszcze wymieniać. Jeden wielki wstyd. Radzę naprawdę dobrze przemyśleć zakup mieszkania u tej firmy.

@pati

Nie no jak tynków się nie chciało w garażach zrobić? Może jeszcze dokończą? Jest tam w ogóle jakiś monitoring, żeby te auta jakoś nadzorować?

eda
@Teresa

Tynki w garażach są zrobione kiepsko a na halach w ogóle nie ma. Są nierówne ściany i sufity bez żadnych tynków i do tego byle jak , niedokładnie pomalowane. Garażu nie mam ale widziałam u sąsiada. Nie wiem czy jest monitoring, są ludzie co w garażach sami sobie robią. Jakbym kupiła takie mieszkanie z garażem na kredyt to nieźle bym się wkurzyła bo żadnej jakości to niestety nie prezentuje. Jeśli ktoś myśli o kupnie to niech dobrze się zastanowi nad tym.

@eda

Naprawdę sami sobie monitoring robią? A oni tak pozwalają w ścianach wiercić na spokojnie i kable przeciągać?

fred
@Teresa

Są różne sposoby na montaż kamerki. Są też takie bezprzewodowe. W swoim garażu możesz robić co chcesz. Ja akurat mam auto w garażu, a 2 kamerki są zamontowane w aucie.

@fred

A to tak, w aucie to jak najbardziej. W sumie to bardzo słuszne rozwiązanie. Ale czyli ostatecznie to nie pozwalają tutaj ingerować w ściany ani nic?

cezary

Ludzie nie kupujcie mieszkań od tej firmy. Budynki na Godlewskiego wykonane zostały byle jak, niestarannie, niedokładnie, nieelegancko, po prostu w standardzie (usunięte przez administratora). Gdzie się nie spojrzy to jest masa różnych niedoróbek. Istna żenada!

aga
@cezary

Jest dokładnie tak jak piszesz, a do tego firma się miga od poprawy wszystkiego. Jeszcze takiej tandety to w Ziel. Górze to nie było. Ich reklamy się przesłodzone, mocno naciągane i nieprawdziwe. Odradzam zakup mieszkania w tej firmie.

Tomasz
@aga

Jak wygląda kwestia naprawy ewentualnych usterek, jeśli jest się już po odbiorze kluczy?

Jakubek

Nie kupujcie mieszkań od jarzabka na Zawadzkiego Zosi Zielona Góra, mieszkania są przekoszone gdyż cały budynek był zalany podczas budowy. Były dwa wypadki podczas budowy i budowa dwukrotnie była zamknięta przez to na okresy 2 miesięczne, a terminy gonily, przez co stawiali ścianki działowe z promonto są to bloczki gipsowe kiedy dachu jeszcze nie było na całym budynku. W tamtym czasie były ogromne ulewy u nas i wszystko było zalane. Nie kupujcie tych mieszkań bo wilgoć i pękanie ścian będziecie mieli cały czas. Jednym słowem budynek był przemoczony od dołu do samej góry. Wiem bo sam spuszczalem ta wodę u tego oszusta. W każdym jednym suficie były przewiercane dziury na wylot i tym sposobem woda była spuszczana z samej góry na dół. Jarzabek to oszust. Oprócz tego uważajcie na oszusta Jakubka jest jego zięciem, ma problem z oddawaniem pieniędzy i z placeniem. (usunięte przez administratora) idą po trupach i naciagaja ludzi. Były pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o EBF DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Zielona Góra

• Jak się pracuje w EBF DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy EBF DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EBF DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

EBF DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Boh. Westerplatte 11