Instal-bud AnnaDziaduszek

Lublin

Instal-bud AnnaDziaduszek

Opinie o Instal-bud AnnaDziaduszek

Mirosław

Pracujesz w firmie Instal-bud AnnaDziaduszek, a może byłeś związany z tą firmą kiedyś? Jeśli masz informacje o nowych miejscach pracy lub wiesz jak aktualnie rozwija się ten pracodawca i jakie proponuje warunki płacy, nie wahaj się tylko dodaj tu swój komentarz!

Wiarygodne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Instal-bud AnnaDziaduszek? Podzielcie się tymi informacjami.

vbn

@mania to fakt, że każdy pracowdawca bedzie wymagał - jeden mnie, drugi wiecej. Natomiast nikogo nie powinno dziwić, że jest dużo pracy - inaczej by nie szukali

były pracownik

ta firma to jedno wielkie( usunięte przez administratora ) szkoda mowic nawet na jej temat

Jeśli tak jest jak mówisz to w Lublinie pełno jest "nierobów" skoro non stop się ktoś zwalnia. Praca jest ciężka i dlatego powinna być wynagrodzona odpowiednią pensją ! Skoro pracujesz tam dwa lata to gratuluję - może nie musisz wykarmić rodziny , bo za te marne grosze (w porównaniu do wykonanej pracy) nie przeżyjesz na pewno zwłaszcza mając dzieci.Szkoda że takie komentarze są dodawane - kolejne osoby nabiorą się na obietnice, z których osoby odpowiedzialne się nie wywiązują.

ll

Taka opinie moze wydac tylko nierob bo w tej firmie oczywiscie duzo wymagaja. ja pracuje juz dwa lata i nie mam problemow. szefowie duzo wymagaja ale rowniez od siebi. z tej firmy odchodza ci ktorzy nie potrafia pracowac. jakby bylo inaczej to nie mieli by tyle pracy.

Zostaw opinię o Instal-bud AnnaDziaduszek - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instal-bud AnnaDziaduszek