Opinie o Fundacja Heros w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fundacja Heros. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Heros o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Heros w Rzeszów

justa

Witam. Alarm nie warto Funkcja Heros w Siedlcach to nie polecam i straszne okropnie (usunięte przez administratora) wszystko ludzi naiwny i podpis dokument to nie rób nic nie podpis bo to jest (usunięte przez administratora) Funkcja Heros. MASAKRA!!!

Paw

Nie polecam współpracy z tą fundacją pod żadnym względem, Zbywanie spraw, w tym konfliktowych np. pomiędzy pracodawca a stażystą. Do tego żenujący brak kompetencji pracowników począwszy od tych w filii w Lublinie. Atakowanie i utrudnianie załatwienia spraw. Rozmowy z tymi ludźmi wykańczają nawet najsilniejszego człowieka!!!! WSZYSCY TAM UWAŻAJĄ SIĘ CHYBA ZA BOGÓW. NIE POLECAMMMMMMMM.

Pola
@Paw

No co ty:( Jak tam wygląda ten staż, tak ogólnie? Wyniosłeś coś z niego? Zakładam, że jest pewnie płatny, ale jak go rozliczają? Po normalnej stawce godzinowej, czy jakoś inaczej? Ciężko było się dostać, wymagają czegoś konkretnego? Np. statusu studenta?

Mańka Nowy wpis

Witam, jak teraz oceniacie wsparcie ze strony fundacji? Jeszcze kiedyś ktoś zauważył w tym zakresie wady lecz nie wiem jak jest teraz? mnie pokazała się oferta zatrudnienia na administracji i ja reflektuje. Czy jest tu ktoś z biura i mógłby mi o nim opowiedzieć? Było napisane, że można pracować zdalnie, jak wtedy od strony organizacyjnej to wygląda? jaka jest atmosfera?

Zbyszko Nowy wpis

Fundacja heros to kpina nie dają żadnego wsparcia niepełnosprawnemu tylko każą podpisywać kolejne dokumęty( tyle godzin z doradcą i tyle godzin z psychologiem.)nikt ich widocznie nie kontroluje.jedyne zajęcie jakie dają to jeżdżenie po różne zaświadczenia do zus żeby się im w papierach zgadzało.pefron nie powinien im dać ani grosza.

Paw

Pola Nowy wpis
@Paw

Zadowolony Nowy wpis

Super kursy ze stypendium dla osób z orzeczeniem. Duża pomoc pracowników fundacji z Siedlec.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Heros? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Praca dla osób z orzeczeniem (ochrona, prace porządkowe)?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Fundacja Heros. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnie dodali 14 lipca.

Agnieszka

Na stronie poszukują wolontariuszy do działania, a co z ofertami pracy w fundacji? Nie ma czasami naboru dla fundraiserów, czy osób rekrutujących osoby niepełnosprawne albo do kontaktu z pracodawcami? Zaznaczam raz jeszcze, że chodzi mi o pracę w fundacji, a nie staż czy zajęcie dla osoby z orzeczeniem.

justa

Olga

Firma szuka pracownika na stanowisko Pracownika biurowego z orzeczeniem. Wisi ogłoszenie na ich stronie. Chciałabym się dowiedzieć, który stopień niepełnosprawności trzeba mieć orzeczony, aby w ogóle był sens kandydować na tę posadę? Poza tym, czy chodzi też o jakiś konkretny rodzaj niepełnosprawności? Jakie zarobki na tym stanowisku?

Mariusz

Fundacja Heros jest super. Pomogła mi się aktywizować. Od pracujących w niej miłych,sympatycznych,empatycznych i życzliwych oraz bezinteresownych ludzi otrzymałem niegdyś m.in. pomoc psychologiczną,kiedy jej potrzebowałem a teraz mam pracę,po odbytym (pod koniec zeszłego roku) szkoleniu. Gdyby ktoś ma bardzo duże problemy ze znalezieniem zatrudnienia,to serdecznie polecam fundację,która zawsze pomoże na tyle,ile może i pracujący w niej altruistyczni ludzie nie pozostawią bez pomocy,na którą się oczekuje ! Pan Arek z lubelskiego oddziału,który jest taki, jak powyżej napisałem od lat poświęca swój czas oraz zdrowie aby pomagać fundacji i dla związanych z nią ludzi,będąc przy tym wyrozumiałym i rzetelnym ! :-) Wszystkim beneficjentom fundacji życzę zdrowia i powodzenia ! :-) Pozdrawiam

Gabriela
@Mariusz

A pracę udało ci się zdobyć też za ich pośrednictwem? Ciekawi mnie czy starają się dostosować oferty indywidualnie pod daną osobę? Bo fajnie jeśli biorą pod uwagę oczekiwania i pomagają znaleźć też szkolenia, które naprawdę interesują daną osobę :) Długo zajmuje im znalezienie pracy dla kogoś?

@Gabriela

Raczej wciskają co popadnie albo co im uaktualnie zalega bo brakuje im ludzi, a te pozytywne opinie sami sobie piszą, bo więcej empatii ma kasjerka w sklepie niż ich pracownicy, a słownictwo użyte w opinii jest używane tylko przez pracowników. Pan prezes może niech zajmie się szkoleniem pracowników zamiast wypisywaniem fałszywych opinii w internecie, żeby podnieść ocenę firmy.

M.W.
@Gabriela

Z pośrednictwem jest różnie, mają sporą różnorodność w ofertach pracy, część mają takich swoich, z tego co mówią mają swoich zaprzyjaźnionych pracodawców, z którymi często współpracują. W moim przypadku zrealizowałem szkolenie (szkolenia są różne, z tego co wiem to mają różne tematy) zaraz po szkoleniu rozpocząłem staż zawodowy - miałem do wyboru kilka opcji, odbyłem kilka spotkań, rozmów.Wybrałem tą opcję, która najbardziej mi odpowiadała. Miałem też wybór znaleźć pracodawcę samodzielnie, a to też spory plus, że niczego nie narzucają w góry. Po stażu pracodawca zdecydował się mnie zatrudnić! Wiec jak dla mnie wszystko na plus. Pracownicy mili i kompetentni, potrafią odpowiedzieć na każde z pytań, pomogli poprawić CV. Jestem zadowolony i polecam. Stawki za szkolenia i staże też mają spore.

Joanna

Widziałam, że teraz firma ma rekrutację na posadę Pracownik Biurowy (Grafika Komputerowa) z orzeczeniem. W tym ogłoszeniu napisali, że to praca 8-15. A wiecie, czy sporadycznie jest opcja na elastyczne godziny? Jest tutaj szansa na negocjacje?

W Siedlce Fundacja Heros prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Fizyczny. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Niezadowolona

Osobiście nie polecam korzystania z usług oddziału fundacji w Siedlcach. Panie tam pracujące są niekompetentne, w biurze panuje bałagan i chaos, przez co jako klient jest się stale wprowadzanym w błąd i trzeba niektóre rzeczy wypełniać po kilka razy. Dodatkowo w biurze panuje niezbyt przyjemna atmosfera, pracownice potrafią pokłócić się przy kliencie co jest bardzo niekomfortową sytuacją.

...

Niestety, miałam styczność z tą firmą z jednym z oddziałów i cóż.....nie mam dobrego zdania na ich temat. To co niektórzy piszą to jest prawda...praca mega specyficzna coś pod typ korporacji, pracują tam młodzi ludzie, często nieprzyjemni, którzy nie mają pojęcia o obsłudze klienta, brak kompetencji, zero empatii i podejścia do ludzi, ciągła presja na szkolenia, staże, wskaźniki i wyniki, osoby na stanowiskach są bardzo chaotyczne, zarozumiałe zero pomocy i wsparcia z ich strony, bałaganiarze i to w zasadzie kobiety, zdarzają się też kłótnie przy klientach. Dziwna atmosfera tam panuje. Ludzie nie są brani na poważnie a te oferty pracy to można zauważyć że brane są z dostępnych i ze znanych stron . Pewne sprawy są załatwiane z prywatnej kasy(owszem jest to zwracane)ale tak nie powinno się to odbywać. Każdy zrobi jak uważa, ale ogólnie nie polecam. Bardzo zawiodłam się na tej firmie.

Praca w Fundacji jest specyficzna, zespół z którym się pracuje jest w porządku do póki nie pojawia się presja na wyniki i wskaźniki zatrudnienia. Presja oczywiście płynie z góry czyli od tzw. zarządu, który niestety ale jest najsłabszym elementem fundacji. Osoby na stanowiskach kierowniczych nie potrafią zarządzać zespołem, są chaotyczne, niezorganizowane, i niestety ale udzielna przez nich pomoc jest nie merytoryczna i nie przydatna. Często rozmowy to masło maślane z których nic nie wynika. Widać tu bardzo duży brak kompetencji menadżerskich, co przekłada się na słabe zarządzanie zespołem. Motywacja pracowników jest zerowa, mam wrażenie, że wyciska się ich jak cytryny, po czym nic od siebie nie daje. Pensje są zmienne, często obiecywane podwyżki i nic z tego więcej nie ma, chyba że dodatkowe obowiązki i wtedy wzrost wynagrodzenia. Pracownicy pracujący długo są traktowani bardzo niesprawiedliwie, z racji zerowego szacunku do włożonej pracy. Nie można usłyszeć nawet zwykłego dziękuję za wykonanie progu wskaźnikowego. Po wyrobieniu progu, chcą więcej, bo przecież da się. Fundacja ma duże minusy, jedyny plus to fajny zespół.

Grażyna

A to słabo z tym docenianiem tutaj widzę. :( A nie można jakoś na nich wpłynąć, żeby jednak ogarnęli, że człowiek właśnie tego potrzebuje? Nie da się tu z nikim normalnie pogadać?

Weronika

zgadzam sie! na podstawie swojego doświadczenia moge stwierdzić, że podobnie miałam w innej firmie, mniejszej ale de facto konkurencyjnej i tym samym się zajmowałam co w Herosie. szefostwo totalnie nie potrafi zarządzać zespołem, ukazują się z cudownej strony osobom na zewnątrz a wewnętrznie tragedia, robia pozory. Typowy przykład jak ludzie rucili się na kasę z pfronu czy innych funduszy i szukaja chorych z orzeczeniem a najlepiej jak masz schorzenie szczegolne wtedy jestes najbardziej oplacalny ALE zeby godnie placic to juz nie. doslownie to sie robienie wielu rzeczy, czesto meczacych i robi sie za dwie osoby a dostajesz ledwo ponad najnizsza krajowa!!! i szefostwo ma do ciebie pretensje ze norm nie wyrabiasz a i tak dajesz z siebie wszytsko bo ci zalezy. najgorsze jest to, ze zerio liczylam na pomoc osobom niepelnosprawnym a zazwyczaj takie osoby wciska sie w spozywczaki bo glownie tam potrzeba a godziny pracy sa takie, ze pracujesz na dzienno-nocne zmiany a jaka chora osoba takie cos chce, przeciez to sie na zdrowiu odbijai jeszcze slyszalam ze jest presja na wyrabainie norm. dla ciekawskich - nie napisze co to za firma ps pracownicy i pracodawcy wchodza na takie fora i czytaja jakie sa opinie o nich i konkurencji - czesto nawet w trakcie pracy, przy reszcie:)))))

A jak wygląda wypowiedzenie umowy z firmą?

Byłam klientka w Lublinie. Dzięki Fundacji odbyłam szkolenie on line, za które nie musiałam płacić a i dostałam stypendium. Później byłam na kilku rozmowach kwalifikacyjnych za pośrednictwem fundacji, po jednej z nich udało mi się dostać prace na okres próbny. Jestem na ten moment bardzo zadowolona. W międzyczasie miałam spotkania na których dostałam m.in. wskazówki jak poprawić swoje CV i spotkanie z prawnikiem, który tez mi doradził. Wszystko za darmo :)

Weronika
@Anna

Czego dotyczyło szkolenie? Jaką pracę dzięki nim dostałaś?

Olga

Czy ktoś z tu obecnych na forum dostał pracę po szkoleniu odbytym w tej firmie? Bo z waszych wpisów wynika, że chyba słabo ze skutecznością fundacji w tym temacie. A co do samych szkoleń - warto je zrobić nawet jeśli nie pomogą w znalezieniu po nich pracy? Przydatne, można z nich sporo wynieść?

Słabo
@Olga

Byłam na szkoleniu i nikt z nas nie dostał pracy z ich pomocą ... owszem oferty dostaje typu sprzątanie ;/ czego nie rozumiem, bo idąc na szkolenie pracownik biurowy z Excel oczekuje pomocy z pracą biurową a nie sprzątaniem ...;/ jestem rozczarowana

@Słabo

XD Tzn., nie no żadna praca nie hańbi i to nic, że wyślą czasami ofertę tego typu, ale dziwne, że nic biurowego jako pracę intelektualną nie dostajesz. Myślisz, że źle sporządzili Twój profil i stąd te błędy? Może lepiej się zorientować po prostu, bo to naprawdę dziwne

Słabo
@Grażyna

Ich oferty to po prostu kpina ... cała 5 szkoleniowa dostała te same oferty, bo nic innego nie mają... już nie wspomnę z jakich firm są to oferty ;/

@Słabo

Z jakich?

Zadowolona

Rewelacyjne kursy ze stypendium dla osób z niepełnosprawnością. Super pomoc doradcy zawodowego.

Mania
@Zadowolona

Również polecam fundacje i współprace z P. Dominiką

K.
@Mania

jeżeli chcesz być nabity w butelkę to również polecam współpracę z p. Dominiką. Na początku jest bardzo miła, obiecuje zatrudnienie po szkoleniu, staże. Przedstawia wszystko w bardzo korzystny sposób,obiecuje gruszki an wierzbie i na tym się kończy. Po zakończeniu szkolenia żadnych konkretnych ofert, tłumacz coś n okrętkę, zbywa wymyślając co krok, różne wymówki do tego stopnia, ze zaczyna się w tym wszystkim gubić. Już pominę fakt, ściągania do fundacji na spotkania w sprawie zatrudnienia tylko po to żeby zebrać podpisy.

Mania
@K.

Współczuje jeśli liczysz na to, że ktoś Ci znajdzie pracę, samemu pewnie nie robiąc nic. Ja jestem wdzięczna za bezpłatne szkolenie, super zorganizowane i jeszcze stypendium szkoleniowe. Niczego więcej nie oczekiwałam, a i tak otrzymałam masę wsparcia. Żal mi takich ludzi co tylko oczekują nic nie dając w zamian :(

Agnieszka
@Mania

@Mania, to znaczy, że Tobie udało się otrzymać propozycję pracy po szkoleniu? Jestem ciekawa Twoich doświadczeń.

Jola
@Mania

Przecież oni maja kase z pfronu za was wszystkich

Zadowolona klientka
@Mania

Też polecam współpracę, P. Dominika potrafi zawalczyć o klienta i zrobi wiele, by pomóc. MD

lolita

Sustinae?

Szukam pracy w mieście Rzeszów. Zainteresowała mnie oferta firmy Fundacja Heros. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 3500 ?

HAHAHA

Rzędu 3500 hahaha

@HAHAHA

A co w tym takiego zabawnego? ;p O wiele więcej niż się spodziewasz czy jak? :D

Agata

Czy istnieje system premiowania dla pracowników ?

Hubi
@Agata

No narobisz się a nie zarobisz to tak wygląda

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Fundacja Heros?

Hubi

Zdecydowanie NIE

Patryk

Czy można zarabiać tygodniówki?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Heros - Rzeszów

• Jak się pracuje w Fundacja Heros?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Heros tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Heros?

Fundacja Heros