Stowarzyszenie Przyjaciół Trójwsi Ostrowa Przybynowa i Zaborza

NIP: 5771978019 REGON: 361317467 KRS: 0000554370

Stowarzyszenie Przyjaciół Trójwsi Ostrowa Przybynowa i Zaborza

Opinie o Stowarzyszenie Przyjaciół Trójwsi Ostrowa Przybynowa i Zaborza

Filtruj opinie po kryteriach:

Nie ma jeszcze na wątku sprawozdania od Was jeśli chodzi o firmie Stowarzyszenie Przyjaciół Trójwsi Ostrowa Przybynowa i Zaborza w miejscowości Zaborze, może macie jakieś info z pierwszej ręki?

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Przyjaciół Trójwsi Ostrowa Przybynowa i Zaborza - Zaborze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Przyjaciół Trójwsi Ostrowa Przybynowa i Zaborza

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.