Wektor sp.j. M.Mroczkowska T.Przeciszewski

Adres: Na Zapleczu 16, 87-100 Toruń

NIP: 8790176452 REGON: 870523201 KRS: 0000092310

Wektor sp.j. M.Mroczkowska T.Przeciszewski

Opinie o Wektor sp.j. M.Mroczkowska T.Przeciszewski

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat firmy Wektor sp.j. M.Mroczkowska T.Przeciszewski w miejscowości Toruń, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw opinię o Wektor sp.j. M.Mroczkowska T.Przeciszewski - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wektor sp.j. M.Mroczkowska T.Przeciszewski