Gram Sadeccy sp.j.

Opinie o Gram Sadeccy sp.j.

Życzliwy były pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 godzin.

Chciałam wyrazić opinie na temat pracy oraz zarządzania w sklepie Gram Market Gąbin. Zacznijmy może od samej góry czyli Kierownika sklepu. Pani Kierownik tego sklepu jest zdania, że tylko ona i zmianowe wykanuja pracę w tym miejscu, a cała załoga nic nie robi. Pracownicy nie mają oddawanych godzin za szkolenia Bhp, ponieważ twierdzi, że nie musi ich oddawać. Pracownik nie może wprowadzić preferencji grafikowych, ponieważ jest to za duży kłopot dla Pani Kierownik.

Hej, widziałam te sugestie co do imprez integracyjnych dla kasjerów ale nikt nawet się do nich nie odniósł. Czy to oznacza, że ich nie ma? kiedyś jak widziałam ofertę to nie było w niej wskazanych benefitów i nie mam pojęcia czy dlatego, że zapomnieli je opisać czy po prostu ich nie ma? co z jakaś opieka lub multisportem?

Anonimowa Nowy wpis

Nie polecam grama na targowej w Sochaczewie, szefora nie potrafi przyjąć krytyki do siebie, uważa się za Boga nie dość że na początkującej rozmowie udaje miła itp a jak się przepracuje tydzień jest chamska ze się nie da wytrzymać po prostu jedna wielka porażka, jak się umowa kończy pracownika to co czego nie robili przez miesiąc lub dwa dają pracownicą którym mają nie przedłużyć umowy czyli sprzątanie porządne magazynu, naślac sanepid i nic więcej porażka nie polecam nikomu tej pracy tam wszędzie ale nie tam, wiem że osoba która nie pracuje już 3 miesiące tam to nadal ciagna jej temat a pracownice nie lepsze w oczy sprzyjają a za plecami opieprzają każdemu (usunięte przez administratora) jedna wielka porażka, szefowa powinna zostać tam zmieniona.

Kasandra Nowy wpis

Hej, od ponad miesiąca już jest dostępna oferta dla referenta ds. logistyki. jest tu może już ktoś kto był na rozmowie? zastanawiam się co jest na niej sprawdzane i w jaki sposób weryfikują te dwa lata doświadczenia z opisu

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gram Sadeccy sp.j. na stanowisko KASJER SPRZEDAWCA SŁUPNO? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Pan

W 100% się zgadzam , kierownik do natychmiastowej zmiany W ogóle nie powinna mieć miano kierownika Osoba obłudna , zakłamana nie powinna kierować zespołem Jeżeli trzymasz i to głęboko paluszka kierownikowi wiadomo gdzie to masz i nawet dobrze ale jeżeli ośmielisz się mieć swoje zdanie swój sposób myślenia inny niż kierownik i Pseudo przydupasy to już przechlapane #GramGórna

Pracowałam i wiem jaka jest Pani kierownik Trochę pokory a przede wszystkim wzięcie krytyki do siebie i próbę zmiany tego co jest źle Ale o czym mowa wszyscy źli dookoła uwzieli się na tak dobrego kierownika Zawsze było tak, że ktoś winny aby nie Pani kierownik #GramGorna Ps moja rada czasem warto spojrzeć z boku na swoje zachowanie i wyciągnąć wnioski z tego co jest źle i starać się to poprawić i pracować nad tym

Gonia77
@Pan

Pracowałam w Ciechanowie na Granicznej,kierowniczka siedzi (usunięte przez administratora) u siebie w biurze ,nawet nie pomorze przy towarze,jedna osoba na sklepie pracuję za trzy osoby ,ma swoich (usunięte przez administratora) co zdają jej relację na bieżąco co się dzieje i co kto powiedział ,mimo mojej ciężkiej pracy zostałam zwolniona bo raczylam powiedzieć że jest za mało pracowników na sklepie że jestem sama i jestem po prostu wykończona ,pani kierowniczka Sobczak stwierdziła że nic mi nie pasuję to się żegnamy nawet się ucieszyłam bo byłam na skraju wykończenia fizycznego,umowa śmieciowa zlecenie na miesiąc przed świętami a potem won bez konsekwencji.Nie polecam omijajcie gramy sodeckich to katorga nie praca

Mańka

Co powiecie na temat pracy pracownika magazynowego? W ogłoszeniu mowa była o umowie o pracę, czy jest ona od pierwszego dnia? Nie chciałabym utknąć na zleceniówce, jak córka @Rozgoryczona, zwłaszcza, że jestem 26+ :/

Ludzie co wy wygadujecie. Chodzę do grama.codziennie na zakupy i jeszcze mi się nie zdarzyło żebym trafiła na nieświeże mięso lub wędliny. Że sobie pogadają, ludzka rzecz, pół dnia tam spędzają. Te dziewczyny stają na rzęsach żeby wam dogodzić a wystarczy że coś jest nie po waszej myśli i wymyślacie niestworzone historie. Niejednokrotnie byłam świadkiem chamskiego zachowania ze strony klienta i to bez konkretnego powodu.

Bozewo

DZIEN DOBRY.PISZE DO PANSTWA PONIEWAZ UWAZAM ZE SKLEP W BOZEWIE NIE POWINIEN BYC ZAMKNIETY WASZ SKLEP OCZYWISCIE.WYSTARCZYLO ZMIENIC PANIE KIEROWNICZKI (usunięte przez administratora)JA ROZUMIEM ZE TRZEBA KOMBINOWAC TAK ZEBY INTERES SIE KRECIL ALE DO JAKIEGO STOPNIA.UWAZAM ZE JAK BY BYLA INNA ATMOSFERA W SKLEPIE I INACZEJ BYLI BY TEZ TRAKTOWANI KLIENCI SKLEP BY NADAL FUNKCJONOWAL PONIEWAZ CI LUDZIE KTORZY CHCA ROBIC ZAKUPY W GRAMIE JADA 7 KM DALEJ WIEC CHCA TAM NADAL KUPYWAC.

Blisko 500 pracowników w sklepach? Chciałabym zobaczyć imprezę integracyjna. :D pracownicy jeśli już to organizują jakieś spotkania w obrębie swojego marketu czy jednak zdarza się łączyć je w cos większego? I czy pracodawca cokolwiek organizuje na własna kieszeń?

Rozgoryczona

Witam wszystkich tu obecnych a w szczególności państwa Sadeckich jeśli czytają te opinie, chciałabym się tu odnieść do tego marketu w Sochaczewie przy ul Targowej 12, chciałabym wszystkich ostrzec przed tą praca w tym markecie a w szczególności przed panią Szefowa, jest bardzo nie przyjemna jej praca wygląda tak jakby za karę tam była, , był okres przedsiateczny zapotrzebowanie duże więc moja córka przyjęła się do pracy oczywiście pierwszy miesiąc umowa zlecenie ,drugi kolejna umowa zlecenie do 31 01.2024.w czwartek p szefowa stwierdziła iz córka nie będzie miała przedłużonej umowy bez podania przyczyny, po mimo ze potrzebują tam pracownika ...przyjmując się się na stanowisko : pracę porządkowe na sali i na rozkładanie towaru , była też na sprzedaży miesa, córka tam pracowała przez ostatnie parę dni jako sprzątaczka. . Kazali jej sprzątać brudy które powstały z IX czasu bo to nie takie bierzace, doszorowywać wannę na zapleczu i umywalki .. więc nasuwa się proste pytanie czy pani szefowa to przyjmuje tam do sprzątania ludzi ?A kiedy zrobią porządek to im nie przedłuża umowy tylko kolejne osoby zatrudnia... Na umowie jest jasno napisane ... prace porządkowe na sali i wykładanie towaru a nie doszorwywanie zaplecza które nie było sprzatane nie wiadomo od kiedy... bardzo proszę właścicieli o wejrzenie w kadrę tego sklepu i przyjrzenie się ich pracy... obsługa tam jest w miarę jeszcze zależy która pani jest na kasie. Bo tak na prawdę z ręką na sercu to na tyle co ich tam pracuje to co najmniej 3 panie to brak kultury i kompetencji na danym stanowisku.... do tego nie które panie są bardzo wścibskie i ciekawskie nie wspomnę już o tym jak plotkują zwłaszcza jedna tak tam pani pracuje która zamiast skupić się na tym co ma robić to prowadzi wywiady o życiu prywatnym innych. A dla nowo przyjętej osoby to zmianowa próbuje pokazywać że jest tam najważniejsza i ma najwięcej do powiedzenia, tam po prostu dzieje się jeden cyrk tyle powiem o tym markecie...

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Kasjer w firmie Gram Sadeccy sp.j.?

Aga

30 marketów po 6-7 kasjerów to napewno ponad 200 (do tego kierowniczki,zmianowe,mięsiary,magazynierzy) to pewnie blisko 500 pracowników na sklepach

Zuzzuu12345

Witam byłam dziś na rozmowie o prace na Górnej w Płocku, pani Kierownik dla mnie spoko nic takiego się nie stało ani nie powiedziała ,co by mnie zniechęciło. Mam zacząć zaraz prace. Wiadomo umowa zlecenie na miesiąc, ale co dalej czy aby na pewno będzie przedłużona to z umową o prace ? Czy może ktoś wie coś więcej? Jestem osobą ciekawa waszych opinii bo po przeczytaniu mam wątpliwości. Czy to nie będzie aby tylko na okres przedświąteczny. Dajcie znać

Ktos
@Zuzzuu12345

Jeżeli chcesz podjąć współpracę z Ta firma to z całego serca sklep na Górnej Ci odradzam Firma jako firma jest spoko Praca również, ale Pani kierownik na Górnej to w ogóle pomyłka, brak kompetencji na danym stanowisku Górna odradzam Ale jeżeli podejmiesz pracę sama się krzekonasz o prawdomówności Panj kierownik Pozdrawiam

@Zuzzuu12345

Zawsze po miesiącu zlecenia jest umowa o pracę z tym nie ma problemu

Zuza
@Ktos

Potwierdzam Kierownik na Górnej babsko bardzo nie przyjemne.Bez kompetencji,nie umie się zachować,nie umie się odezwać do personelu.Dawno powinna być wywalona (usunięte przez administratora) Ale niestety nie do ruszenia ponieważ bardzo blisko z właścicielami,i państwo Sadeccy nie widzą problemu i wielbią (usunięte przez administratora) Dlatego nie widać poprawy na Górnej w najbliższej przyszłości.

@Ktos

Pomijając już wątek związany z atmosferą to możesz uzasadnić jeszcze czemu twierdzisz, że firma jako firma jest spoko? Co takiego oferują teraz podczas pracy ze warto byłoby zanieść jakieś CV?

Słyszeliście cos o jakichś pozwach? Padła taka sugestia w jednym podkomentarzu. Jestem tu po oferta dla kasjera się pojawiła na LinkedIn. jak tak czytam te opinie to zastanawiam się na ile w praktyce są w ogóle aktualne? czy ktoś wie i może się co do tego nieco szerzej odnieść? zastanawiam się czy cos się zmieniło i czy można aplikować?

To już nieaktualne? macie kogoś nowego u siebie? Skoro jesteś na bieżąco to widzisz w jaki sposób nowa osoba jest wdrażana? Dasz znać? bierzesz w tym czynny udział czy to kierownik świeżaka ogarnia?

Dostawca

To nie jest prawda ze pracuja dłużej niż 8 godzin.

Katarzyna
@Dostawca

To ciekawe... 1 zmiana 5.30 do 14.30 ( co najmniej) pracuje tam więc wiem. Zresztą jak to możliwe nie mieć nadgodzin ? Nie ma tu czegoś takiego jak miedzy zmiana. Według ciebie jak to możliwe żeby nie było nadgodzin jeśli towar wjeżdża o 5.40? O 6 otwierany jest sklep. Kasy są już policzone. Pieczywo i mięso rozłożone to kiedy to się robi ? Samo ? I w drugą stronę. Druga zmiana przychodzi o 14 i zaczyna zamykać zmianę 1 czyli np. Rozliczać kasy... jak myślisz ile trwa rozliczenie zraportowanie 3 kas ? Pierwsza zmiana nie ma prawa wyjść póki 2 zmiana nie zamknie ich zmiany .. czasem trwa to pol godziny czasem 40 minut. Różnie bywa różny utarg, komputer się zatnie.... Różnie Nie nie mamy magicznej różdżki która to wszystko robi sama ;)

Iza
@Katarzyna

Nie polecam gram market płońsk wymagania ostre kierat po prostu kierat pierwsza umowa zlecenie mają stałe pracownice a zlecenie do pomocy byle zrobić robotę tyle w temacie omijać szerokim lukiem

Ewela
@Dostawca

Ja potwierdzam że to prawda Sama pracuje w firmie i wiem

Łucja
@Ewela

Tak? To aktualnie po ile godzin robicie?

Aga

Potwierdzam.

Bez nazwy

Prawda

@Katarzyna

Też pracuje w Gramie i przychodzimy na 5:45 albo na 13:50 i zawsze pierwsza zmiana wychodzi o 14 a druga max 22:10. Wystarczy dobrze się zorganizować i mieć dobre kierownictwo tak jak jest u nas. Nikt nie pracuje więcej niz 8 godzin. Po prostu się wychodzi jak się kończy zmianę, zaczęło się jedno trzeba powiedzieć drugiej osobie ze zmieniającej zmiany i tyle ????

Devil

12 godz.

To prawda, zależy też do którego sklepu się trafi i jaki kierownik niestety

@Devil

12 godzin? To nie wiem gdzie Ty pracujesz

Lidia

Devil, wlasnie w ktorym sklepie tyle trwa zmiana, i czy te nadprogramowe 4h to sa placone lepiej ?/

b
@Dostawca

dolicz jeszcze wyjścia grubo po 14 i przychodzenie przed 6, to ci sie uzbiera 1000 zl rocznie w plecy :(

ilona

byłam tylko na rozmowie, kierowniczka wulgarna w dodatku czuć od niej alkohol, nie powierzyłabym jej zamiatania ulic, a co dopiero prowadzenie sklepu. Mieszkam na osiedlu i widzę jak często zmieniają się pracownice już wiem co jest tego powodem

Od dwóch miesięcy nikt nie był na rozmowie? Pytam, bo wtedy ktoś pytał o jej wygląd ale nikt się nie odniósł. Generalnie to kasjerki od jakiegoś czasu szukają, a przynajmniej na LinkedIn mi taka oferta wyskoczyła, widzę jednak, że liczba kandydatów wynosi 0. Czy z tymi wypłatami to sprawdzona informacja tak w ogóle? Ktoś miał jakieś opóźnienie?

Jak wygląda rozmowa w Gram Sadeccy sp.j. na stanowisko Kasjer? Z iloma osobami się rozmawia? 17 listopada pojawiło się ogłoszenie.

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Zlegaią z wypłatą po odejściu pracownika. Jak się do nich dzwoni to nic nie wiedzą albo głupich udają.

Ktoś

Najgorszy sklep w całym Płocku , zatrudnijcie trochę więcej osób do pracy albo niech zostanie dobrze ułożony grafik,bo jak widać to jedna dziewczyna robi za 5 osób,szefowej to odpowiada jak widać bo dostaje pewnie pochwały i wysokie premie.

Całe to oczernianie kierowniczki z grama z górnej to stek bzdur wyssanych z palca przez jakiegoś lenia któremu się pewnie nie chciało pracować. Pracuję w tym sklepie i nigdy nie zgodzę się z taką opinią. Wszystko jest na plus, aż miło wstać i iść do pracy. Kierownik traktuje ludzi z szacunkiem i jeszcze nigdy się nie zdarzyło żeby nie można było się dogadać jak potrzeba jakieś wolne czy cokolwiek innego . Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. A temu co pisze takie bzdury to polecam się ujawnić i dać choć jeden dowód na to że pisze prawdę. Zapewne takiego nie ma bo nigdy takie sytuacje jak są napisane nie miały miejsca w tym sklepie. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę u nas każdemu. A leniom polecamy się wziąć za robotę a nie za pisanie głupot bo za to nikt wam nie zapłaci. Aż przykro że są takie podłe (usunięte przez administratora)które tak potrafią uprzykrzyć życie drugiej osobie

Zostaw merytoryczną opinię o Gram Sadeccy sp.j. - Płock

• Jak się pracuje w Gram Sadeccy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Gram Sadeccy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gram Sadeccy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gram Sadeccy sp.j.