Opinie o Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. w Miastko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. w Miastko

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Pracownik Gospodarczy?

ikonka

Sprawdź 9 opinii klientów firmy Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. w Miastko.

Sprawdź
tel. 53I 122 299 Nowy wpis

Kontak w/s należności do zapłaty pod 53I .I22 .299

Grażyna

Poważnie? Bo jeśli to prawda to czy nie powinno się tego zgłosić? Czemu robią to kosztem tej firmy?

ALERT RCB
@Grażyna

te zj..ane komentarze typu "Proszę o kontakt w/s niezapłaconych faktur 5 3 I I 22 2 99" piszą ludzie z lenarta typu nastoletnia kasia a nawet cywilki nie potrafią sprzedać i jasno się wyrazić podczas rozmowy, ośmieszają całą windykacje nie polecam

Grażyna
@ALERT RCB

Ale jaja serio? Ale to masz problem tu z tą firmą i chciałeś, żeby Ci pomogli czy skąd o tym wiesz?

Olga
@ALERT RCB

Ja polecam profesjonalna te kancelarię a ten komentarz zrobił Pan z konkurencji Ta kancelaria to kancelaria która nie pobiera opłat z góry

Izabela Nowy wpis
@Olga

Czyli rozumiem, że rozliczenie za usługi wykonywane przez kancelarię są pobierane po zakończeniu sprawy?

$$$$ Nowy wpis

Udało się odzyskac środki. Polecam dzonić pod numer 571 231 183. Mi pomogli!

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Doradca Energetyczny
logo firmy Inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
(132 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. poszukuje osób na stanowisko Asystent/-ka. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Sylwia

Ja do odzyskania polecane kancelarie Lenart 531 122 299 Profesjonalne podejście Nie.ma nic z gory

Kancelaria

Proszę o kontakt w celu odzyskania należności 69O OO9 574

Ania
@Kancelaria

Bardzo polecam żadnych opłat Z góry Mi odzyskali

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. na stanowisko Sprzedawczyni? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Jak się pracuje z ludźmi z Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.?

Adam

Proszę o kontakt w/s niezapłaconych faktur 5 3 I I 22 2 99

Co jaki czas w Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. można ubiegać się o podwyżkę?

Kancelaria

Szanowni Państwo prowadzimy sprawy o odzyskanie należności za Fv 530 390 935

Czy pracownicy w Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. dogadują się między sobą?

Tośka

Firma Artus zalega mi z płatnością za usługę transportową już miesiąc .Brak kontaktu. Nie odbierają telefonów , nie odpisują na maile. Jeśli wam też nie zapłacili to dajcie znać .Trzeba coś zrobić ,żeby ostrzec innych

Marzena
@Tośka

Coś udało się osiągnąć?. Nam też nie zapłacili

Tomasz

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę odzyskać należności. 603 244 912

poszkodowana
@Tomasz

status pracownik? i pomoże odzyskać należności? jakiś konflikt interesów tu widzę... dziwne jak dla mnie.... czy zwykle przeoczenie w odhaczeniu statusu...?

JOANNA HINC

UWAGA NIE PŁĄCĄ, JOANNA HINC SIE BAWI ZA WASZE PIENIĄDZE (usunięte przez administratora)

Radek

Czy ktoś słyszał o ewentualnej pracy w firmie? Jak atmosfera i zarobki?

SLAWO
 Problem

UWAGO NA FIRMĘ - NIE PŁACA ZA TRANSPORT - W ODPOWIEDZI TEL. SŁYSZE ZE IM PŁACA Z OPÓŹNIENIEM TO ONI TAK SAMO MUSZĄ ROBIĆ , WIDAĆ NIE MAJĄ CO ROBIĆ I BIORĄ FRACHTY OD FIRM KTÓRE NIE PŁACA ., A PÓŹNIEJ PROBLEMY - TYLKO DLACZEGO MY MAMY PONOSIĆ KONSEKWENCJE , SZKODA SŁÓW - UNIKAĆ JAK TYLKO MOŻECIE TAKICH FIRM SPEDYCYJNYCH.

Problem
@SLAWO

zgadza się, jeszcze opryskliwość Pani Hinc przechodzi wszelkie normy !

Przewoźnik

Uwaga na tą firmę!!!!!!!!!!!!! Nie płacą !!!!!!!!!!!!! Brak kontaktu

ANDRZEJ

PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ. OSZUSTWO. NIE PŁACĄ FAKTUR ZA ZLECONE USŁUGI TRANSPORTOWE.

Zostaw merytoryczną opinię o Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. - Miastko

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.?

Liczba opinii klientów firmy Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j., to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Podlaska 30
    77-200 Miastko
  • NIP: 8421770900 REGON: 222050865 KRS: 0000497128

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.