Opinie o Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej w Łódź

baner wywiady
Andrzej Nowy wpis
Inne

Kochani, Nie szukajcie po Internecie jakiś ofert kursów czy szkoleń. Szkoda czasu. Polecam Wam projekty edukacyjne organizowane przez stowarzyszenie z Łodzi www.sprnpc.pl Byłem uczestnikiem kursu z pośrednictwa i zrządzania nieruchomościami oraz kilku szkoleń. Jestem mega zadowolony, bo to prawdziwa petarda to, co Oni oferują. Wspaniały program merytoryczny doskonali wykładowcy dużo fantastycznych przydatnych materiałów. Super organizacja kursu i szkoleń. Fajne wykłady stacjonarne i online ciekawie podana teoria i praktyka rynku nieruchomości i do tego przyjazne ceny oraz miła atmosfera. Nie szukajcie po Internetach szkoda czasu ja Wam to polecam, bo mnie też tego organizatora polecono, sprawdziłem i będę polecał wszystkim. Pozdrawiam. Andrzej z Warszawy

Absolwent Nowy wpis
Inne

Super kurs, organizacja, materiały, wykładowcy, wiedza, praktyka. Polecam wszystkim, którzy zajmują się lub będą się zajmować czy pracować na rynku nieruchomości. Pozdrawiam - Absolwent

kz Nowy wpis
Inne

Jestem uczestnikiem kursu na licencję zarządcy i pośrednika w obrocie nieruchomościami, który organizuje stowarzyszenie SPRNPC. Bardzo interesujące zajęcia, super prowadzący i dużo materiałów. Do tego mnóstwo przydatnych informacji i praktycznych wskazówek. Polecam ten kurs każdemu, kto interesuje się nieruchomościami.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej odbywa się w siedzibie firmy?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Czasu Pracy
Pleszew
Famot Pleszew Sp. z o.o.
(1118 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Menadżer/ka działu operacyjnego
Wrocław
Medipe
(1121 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista/ka ds. Kadr i Płac
Warszawa
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
(380 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Sales Development Representative (with native Dutch)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
(448 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Aga
Inne

witam ,Brałam udział w kursie z pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami, którego organizatorem był stowarzyszenie SPRNPC. Polecam wszystkim, którzy interesują się lub już pracują w nieruchomościach. Super kurs, organizacja, atmosfera, sympatyczni wykładowcy .oraz Pani Małgosia i materiały merytoryczne. Egzamin zdany ....

Dzień dobry
Inne

Brałem udział w kursie z pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami, którego organizatorem był stowarzyszenie SPRNPC. Polecam wszystkim, którzy interesują się lub już pracują w nieruchomościach. Super kurs, organizacja, atmosfera, mega wykładowcy i materiały merytoryczne. Pozdrawiam z Warszawy.

D.F.
Inne

Cześć, jestem po kursie na licencję zarządcy i pośrednika w obrocie nieruchomościami organizowanym przez stowarzyszenie z Łodzi. Wszystko było super, mega interesujące zajęcia, bardzo dużo ważnej wiedzy i przydatnych informacji oraz praktycznych wskazówek. Zdałem egzamin i mam licencję pośrednika i zarządcy. Dalej będę się rozwijał i korzystał ze szkoleń organizowanych przez to stowarzyszanie. Polecam, super firma. D.F.

Magda
Inne

Dzień dobry, niedawno brałam udział w szkoleniu - Badanie, weryfikacja tożsamości klienta i sprawdzanie wiarygodności najemcy. To mega ważne szkolenie i każdy, kto prowadzi firmę powinien je zrobić. Masa ciekawej i bardzo przydatnej wiedzy, super wykładowcy i organizacja szkolenia. Szczerze polecam wszystkim. Magda

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej?

Mikołaj
Inne

Brałem udział w tym roku w kursie licencyjnym na pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcę nieruchomości organizowanym przez Stowarzyszenie z Łodzi. Polecam te kursy, wszystko było przygotowane z zorganizowanie super, począwszy od materiałów szkoleniowych skończywszy na wykładowcach. Ogromna dawka przydatnej w zawodzie wiedzy poparta praktycznymi przykładami z rynku. Naprawdę warto zapisać się na te kursy. Pozdrawiam Mikołaj.

Aneta
Inne

Chętnie korzystam ze szkoleń oferowanych przez Stowarzyszenie. Tematy są bardzo ciekawe, wykładowcy doskonale przygotowani, organizacja również. Zawsze po zajęciach otrzymujemy stosowne zaświadczenie i komplet materiałów, wszystko jest przygotowane profesjonalnie profesjonalna a ceny szkoleń przystępne. Polecam udział w szkoleniach organizowanych przez to stowarzyszenie. Pozdrawiam Aneta z Wrocławia

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej?

Jan Kiepas
Inne

Aktualnie jestem po kursie na licencję zarządcy i pośrednika w obrocie nieruchomościami realizowanym przez stowarzyszenie. Bardzo interesujące zajęcia. Dużo przydatnych informacji i praktycznych wskazówek. Zdobyłem licencję i zainspirowałem się do dalszego rozwoju w temacie nieruchomości. Polecam :-)

Ewa
Inne

W październiku odbyłam kurs na pośrednika w obrocie nieruchomościami . Szeroki zakres wiedzy przekazywany stacjonarnie bądź online. Zarówno wykłady jak i sam egzamin zorganizowane na wysokim poziomie i prowadzone przez profesjonalistów . Polecam każdemu kto chce nabyć umiejętności lub podnosić kwalifikacje.

Monika
Inne

Świeżo po kursie na pośrednika i zarządcę. Dużo wiedzy, miła atmosfera. W rezultacie oprócz nowych znajomości mam 2 licencje w portfelu:)

Katarzyna
Pracownik

Kurs dla pośredników i zarządców nieruchomości, który organizowany był przez Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej został przygotowany profesjonalnie i cechował się ogromna dawką informacji i aktualnego orzecznictwa. Podkreślić należy także fachowość i merytoryczne przygotowanie osób prowadzących. Szczerze polecam zarówno tym, którzy już w tym obszarze działają, jak i zaczynając stawiać swoje pierwsze kroki w tej branży.

Sylwia Gamrot
Inne

Uczestniczyłam w kursie SPRNPC w październiku 2022 r. dla pośredników i zarządców nieruchomości. Kurs odznaczał się wysokim poziomem profesjonalizmu i znajomości rynku polskiego. Przekazano mi, jako osobie, która dopiero wkracza na rynek istotne i precyzyjne informacje. Sympatyczni wykładowcy i pomoc z ich strony w ustrkturyzowaniu mojej wiedzy i doświadczenia. Szczerze polecam.

Karolina
Inne

Uczestniczyłam w kursie licencyjnym dla pośredników w obrocie nieruchomościami organizowanym przez Stowarzyszenie. Kurs zorganizowany przez profesjonalistów, z długoletnim stażem pracy. Ogromna dawka wiedzy merytorycznej, popartej przykładami. Polecam każdemu, kto dopiero zaczyna ale także tym osobom, które już mają jakieś doświadczenie.

Katarzyna
Inne

Korzystam z projektów edukacyjnych organizowanych przez Stowarzyszenie. Byłam uczestnikiem kursów z zakresu pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami oraz szkoleń. Jestem bardzo zadowolona z zakresu merytorycznego oraz organizacji szkoleń. Polecam znajomym korzystanie z usług edukacyjnych organizowanych przez Stowarzyszenie. Pozdrawiam Kasia w Warszawy.

Ilona Szyja
Inne

Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej w Łodzi to bardzo dobry wybór! W czerwcu/lipcu 2022 roku miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu oraz przystąpić do egzaminu Licencji Pośrednika w obrocie nieruchomościami. To był bardzo dobrze zorganizowany czas, tematy szkoleń i wiele przydatnej wiedzy. Egzamin zdany pozytywnie, przybliżył mnie do tytułu i nadania numeru licencji. Polecam wszystkim, którzy chcą się rozwijać i taką licencję zdobyć, poznać ciekawych ludzi i nawiązać również interesujące kontakty z branży.

Elżbieta
Inne
@Ilona Szyja

A ile trwało całe szkolenie? :) I jak ze szkoleniowcami, profesjonaliści? :D

Anka
Inne
@Elżbieta

@Elżbieta Wszelkie informacje o programie i zakresie kursu są na stronie https://www.sprnpc.pl/kursy. Kurs pośrednik w obrocie nieruchomościami trwa 3 weekendy [54 godz.]. Kurs zarządca nieruchomości trwa 3 weekendy [54 godz.]. Kurs łączony - pośrednik + zarządca trwa 4 weekendy [72 godz.]. Zajęcia na kursie prowadzi ośmioro znanych w kraju wykładowców posiadających długoletni staż, nietuzinkową wiedzę, bogate doświadczenie dydaktyczne i zawodowe w pracy na rynku nieruchomości m.in. Magdalena Strzelecka, Wojciech Okrasa, Zbigniew Kubiński, Arletta Kolasińska, Rafał Durlik, Tomasz Błeszyński, Jacek Płuciennik, Paweł Mamełka, Magdalena Wygoda oraz zaproszeni goście.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej?

  Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Piotrkowska 82
  90-102 Łódź
 • NIP: 7251056131 REGON: 471123611 KRS: 0000107767
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej
Przejdź do nowych opinii