Opinie o Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych w Sopot

Zawiedziony

Frima zatrzymała się w latach '90... zarówno w kwestii używanych systemów, kultury organizacyjnej, jak i podejścia do pracowników.

@Lili

Jeżeli chcesz wegetować to możesz aplikować. Przez ostatnie 36 miesięcy dostałem 200 zł brutto podwyżki, a pod koniec tego roku 0zl. Zwolniłam się i nie żałuję. Nie polecam.

Adrew

Prosze o opinie na temat tego pracodawcy. Klimat, mozliwosci rozwoju, praca zdalna, atmosfera.

Ciekawe tylko jako kto to piszesz? Mam na myśli z perspektywy jakiego stanowiska? w jednej z ofert dla specjalisty ds. likwidacji szkód majątkowych piszą w wymaganiach o gotowości do rozwoju. gdyby miało go nie być po co mieliby tego właśnie oczekiwać?

Emma Nowy wpis

Analityk systemowy musi mieć tylko roczne doświadczenie z analiz? Tak wspomniano w opisie jednej z ofert. jeśli faktycznie tak jest to w jaki sposób kandydat zostanie sprawdzony na rozmowie? był ktoś niedawno i opowie?

Karo Nowy wpis

Pracuje ktoś jako specjalista ds. likwidacji szkód majątkowych? W ofercie piszą wprost, że 55 % to praca w biurze a 45% home office. Jeśli tak to opowiecie o różnicy w wykonywanych obowiązkowcach w zależności od miejsca pracy?

Ja Nowy wpis
@Karo

Zdalna tak jak ustawa mówi.

Ja Nowy wpis

Po przepracowaniu wielu lat mogę wyrazić swoje zdanie na temat pracodawcy. Niestety nie jest to firma, w której za pracę dostaje się godne wynagrodzenie. Podwyżka rzędu 200 zł brutto przez okres 36 miesięcy to jakiś żart, wypłata wyższa o 400 zł od najniżej krajowej po 9 latach w tej samej firmie. Nigdy więcej!

Pola

Manager produktów? Została wystawiona oferta, ciekawi mnie jak w tym przypadku wygląda sprawa podwyżek i ogólnych zarobków. ktoś stwierdził, że po trzech latach miał 200 zł więcej. ciekawe ile więcej trzeba przepracować, żeby bardziej docenili?

Aplikowałeś do Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych na stanowisko Młodszy specjalista ds. obsługi Klienta? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Account Manager
logo firmy Serwisant rowerowy
Zawiedziony

Lili
@Zawiedziony

Hej, ja w tamtym roku myślałam o złożeniu to cv do działu sprzedaży, ale dostałam inną ofertę pracy. Niestety znowu myśle nad zmiana, i myślałam, ze aplikowanie tutaj to byłby dobry ruch. Czyli odradzasz? O warunkach w dziale sprzedaży może coś wiesz, czy ogólnie w każdym dziale wszystko wyglada tak, jak opisujesz? Wynagrodzenie chociaż jako takie proponują? Były ostatnio jakieś podwyżki, lub może w tym roku coś planują?

@Zawiedziony

Może nie tyle firma co zarobki. Liżesz (usunięte przez administratora) to idziesz do przodu, nie lizesz stoisz w miejscu. Dramat.

Ida
@Zawiedziony

Coś więcej o tym podejściu do pracowników i organizacji zdradzisz? Chce tu aplikować, ale mam juz trochę dość januszexu, że tak to określę ;)

@Lili

Czy w Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych występują paczki/bony świąteczne?

Jest przy tym już przykładowy przelicznik, który można podać dla zorientowania się w sytuacji? czyli trzeba składać wnioski? Z jakim wyprzedzeniem?

Adrew

Poszukują Młodszego specjalisty ds. obsługi Klienta. Jakie obecnie macie warunki w obsłudze? :) Niestety nie ma podanych widełek, ktoś da znać jak wyglądają zarobki? Szkolenie wstępne trwa aż miesiąc, czy jest normalnie płatne? Dużo osób odpada a tym etapie?

Niezadowolony

Totalny bałagan nie ma osób kompetentnych które potrafią umówić wizyty u lekarza szkodą dla nich pieniędzy czas zmienić firmę ludzie odchodzicie z tego bałaganu nie płacicie ciężko zarobinych pieniędzy to firma dni

Bożena

Przybliży ktoś pracę regionalnego kierownika sprzedaży? Jest to praca głównie w terenie, piszą też na portalu, że trzeba być gotowym do częstych wyjazdów. Czy to obejmuje też np. reprezentowanie firmy na targach? Pytam, bo nie byłabym dyspozycyjna na dłuższe / dalsze wycieczki:) Jak duży jest zespół sprzedaży, z którym bym pracowała? Duża rotacja czy raczej nie ma tego problemu w tym dziale?

Brałem udział w rekrutacji, poświęciłem na nią sporo czasu. Mimo zapewnień o odpowiedzi, bez względu na wynik rekrutacji, oczywiście takiej odpowiedzi brak. A potem się pracodawcy dziwią, że kandydaci też ich nie szanują i po prostu nie przychodzą na rozmowy bez odwołania.

Olga
@Kandydat

A powiesz jak ta rekrutacja cała wyglądała że tak dużo tego czasu poświęciłeś? miałeś jakieś test, zadanie? o jakim stanowisku teraz piszemy? i czy dasz znać w razie czego o co pytali na rozmowie?

Mi.

Oj przydałby się tutaj powiew świeżości... a raczej wiatr zmian... Może warto zainteresować się czemu nowi, młodzi pracowicy odchodzą?

Była pracownik
@Mi.

No przede wszystkim to starych wyżeraczy z kadry kierowniczej czas wymienić

turon
@Mi.

A o jakim dziale mowa? Czy ktos wie czy mozliwa jest praca zdalna w tej firmie?

Rozczarowany
@Była pracownik

z zawodu dyrektor.... :D

Wkrótce yly
@Była pracownik

Kogos konkretnego masz na myśli?

Była pracownica

Ludzie Uciekajcie stad, na umowie o prace dostaniecie ochłapy, na zleceniu do 26r.z trochę więcej. Sama atmosfera w Centrum Umawiania Wizyt to później niż dno. Kierownictwo które tam zasiada nie ma pojęcia o niczym, stanowiska po znajomosci. A o zarządzaniu nikt nie ma pojęcia, kto rozgarnięty ten już uciekł. Firma co chwila ma incydenty odnoście danych osobowych, otrzymali karę ale dalej się nic nie zmieniło, grafik ustalany jest z góry w takich godzinach ze wam nie pasuje i nie ma możliwości dyskusji, Pani Kierownik M.P to powinna być już dawno zwolniona, ludzie przez nią odchodzą, nie panuje nad emocjami. Jeden wielki nacisk nad efektywnością a ludzie czekają miesiąc na umówienie wizyty bo nie ma rak do pracy. Pracownicy z gilem pod nosem mogą siedzieć zeby aby tylko pracowali i coś umówili. System na którym firma się opiera to epoka kamienia łupanego albo i gorzej. Nie jest to opinia jednej osoby a kilkunastu. W pół roku totalna wymiana wszystkich ludzi, nowe osoby zasiadły które pracują zdalnie za mniejsze pieniądze bo tam pracy nie ma. Wyzysk, (usunięte przez administratora), ręka rękę myje.

oko
@Była pracownica

bdb opinia

O

Witam chciałabym podzielić się moja opinia na temat Saltus TUW Sopot, pracowałam w dziale obsługi ubezpieczeń zdrowotnych, biuro kameralnie, jeśli chodzi o przełożonych nie mam żadnych zastrzeżeń, pieniądze adekwatne do wykonywanej pracy i chęci, nie ma wyścigu szczurów. Moją przełożona była Pani M która jest wspaniała kobieta o dużym sercu. Natomiast wprowadzenie stanowiska lidera grupy to niektórym się w głowie poprzewracało. Powinna być większa weryfikacja czy ktoś się nadaje na awans i jak sobie na nim radzi, bo niektórzy maja przejawy (usunięte przez administratora). Jeśli chce ktoś spróbować tam pracy zachęcam gorąco.

Joanna
@O

Ups, ale kiepsko że tak wyszło ale z drugiej strony to wszędzie są plusy i minusy?? Prawda? A jakie zachowania cię niepokoją najbardziej, może to zgłoś do kierownictwa?

Xzx
@Joanna

Chyba wiesz jakie są realia obecnie, kto za dużo się odzywa ten może mieć po pracy.

J
@Joanna

Przecież teraz z dnia na dzień robi się coraz gorzej, większość pracowników myśli o odejściu

Xyz
@O

Miałam styczność pracy, nie polecam

P.
@Xyz

Napiszesz coś więcej? Właśnie rozważam ofertę...

Mark
@Xzx

Jak jest obecnie? Dajcie proszę znać, czy warto się wiązać z tą firmą. Komentarze nie zachęcają... :(

Jak często w Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 13 czerwca na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Była pracownica

Dostajesz książkę z 2001 roku i ucz się Nie ma czegoś takiego jak rozwój

A

Przy sprobie podanie numeru NIP pracodawcy Pani nagle razloczyla się. Dramat

język angielski.

pracownica hr duka po angielsku. Nie macie na prawde nikogo innego?

Klient

Nie polecam najgorsze ubezpieczenie z jakim się spotkałem po zalaniu mieszkania firma wyliczyła za remont sufitu w salonie 368,99 . Bardzo chętnie zaproszę pracowników i niech mi wyremontują za te pieniążki salon . (usunięte przez administratora)

Co jaki czas w Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych można ubiegać się o podwyżkę?

M

Nie masz co liczyć na żadna podwyżkę, inflacja idzie, wszystko w górę, teraz każdy pracodawca dokłada pare groszy zeby pracownika zatrzymać ale w SALTUS nie ma takiej możliwości.

Zawiedziona klientka

Zastanawiam się jak za 680 zł po zalaniu mieszkania wymienić tapetę w całym pokoju odgrzybić 2 ściany bo to stare budownictwo i wyszpachlować te dwie ściany zapraszam pracowników z Sultus bo za te 680 zł to niestarczy na tapetę 8 rolek. Wstyd. Żegnam się z tą firmą w maju.

Przemo
@Zawiedziona klientka

Tutaj oceniamy firmę jako pracodawcę !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych - Sopot

• Jak się pracuje w Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych?

Zobacz opinie na temat firmy Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych