Opinie o Kosmetyczny Instytut DR Irena Eris K.Szymula i M.Szymula sp.j. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kosmetyczny Instytut DR Irena Eris K.Szymula i M.Szymula sp.j., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kosmetyczny Instytut DR Irena Eris K.Szymula i M.Szymula sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kosmetyczny Instytut DR Irena Eris K.Szymula i M.Szymula sp.j. w Lublin

Cześć, Mam dylemat w odniesieniu do możliwości współpracy w firmie Kosmetyczny Instytut DR Irena Eris K.Szymula i M.Szymula sp.j.. Czy można zatrudnić się na 3/4 etatu? Szczerze dziękuje za podpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Kosmetyczny Instytut DR Irena Eris K.Szymula i M.Szymula sp.j. - Lublin

Firma Kosmetyczny Instytut DR Irena Eris K.Szymula i M.Szymula sp.j. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Recepcjonista / Recepcjonistka, Konstancin-Jeziorna - Sierpień 2022

Czy pracujesz w firmie Kosmetyczny Instytut DR Irena Eris K.Szymula i M.Szymula sp.j. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Kosmetyczny Instytut DR Irena Eris K.Szymula i M.Szymula sp.j.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wieniawska 6
    20-071 Lublin
  • NIP: 7122795122 REGON: 432653740 KRS: 0000161176

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Kosmetyczny Instytut DR Irena Eris K.Szymula i M.Szymula sp.j.
Przejdź do nowych opinii