Gabi Meble sp.z o.o.

Piaski

Opinie o Gabi Meble sp.z o.o.

Arek

@:) tu się faktycznie zgodzę. Perspektywa rozwoju zawsze mnie napędza i motywuje, a są miejsca w których zwyczajnie nie da się rozwinąć. A czy warunki zatrudnienia (w tym oczywiście wynagrodzenie) rośnie proporcjonalnie do awansu, czy to nie są znaczne zmiany?

obi

pięknie było ale 20 lat temu firma zatrudniała 30 osób, dziś to nie zakład pracy raczej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyzysk niesprawiedliwość, po trupach do celu i to dosłownie. znam grono osób które procowały w tym zakładzie od ucznia po kierownika wszyscy żle go wspominają, brak BHP, mobbing, częste wypadki to jest codzienność, pozdrawiam

Pracujesz w firmie Gabi Meble sp.z o.o. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw opinię o Gabi Meble sp.z o.o. - Piaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabi Meble sp.z o.o.