Opinie o Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak w Gniezno

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis

Czym w Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

ikonka

Sprawdź 5 opinii klientów firmy Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak w Gniezno.

Sprawdź
Pytanie Nowy wpis

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak?

Pytanie Nowy wpis

Czy istnieje możliwość rozwoju w Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak?

Ola Nowy wpis
Klient
 Problem

Jeżeli znajomi byliby chętni to prosiłabym o kontakt tel. 519-19-16-39. Facet generalnie dalej zbiera zamówienia, wydaje mi się że z góry nie zamierza ich realizować w zwiazku z tym jeżeli jest większa ilość poszkodowanych jest szansa coś z tym panem zrobic. Jestem ze Szczecina. Z panem Bujakiem udało mi się spotkać, gdyż jako "nowy"klient prosiłam o wycene wymiany drzwi i nie było żadnego problemu na umówienie się na spotkanie. Pan wymigiwał się, że tylko przyjmuje zlecenia, ze jest pracownikiem, później przyznał się , że jest współwłaścicielem i oczywiście nie był w stanie powiedzieć dlaczego mnie ignoruje mimo iż termin minął. Ja straciłam dosyć mało, ale szkoda mi potencjalnych przyszłych poszkodowanych.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Regionalny Kierownik Sprzedaży
Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna
(21 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Psycholog, Psycholog kliniczny i Psycholog diagnosta poszukiwany do zespołu
Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego
(30 opinii)
logo firmy Spedytor operacyjny
Gniezno
FreshQ Transport Sp. z o.o. Sp. K.
(13 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
jm
Kandydat
 Problem

nie jestem pracownikiem ani klientem a tylko znajomym oszukanej klientki w/w firmy

Dariusz

Czy ktoś jeszcze potwierdzi ze firma nie jest wypłacalna ?

Ola
Klient
@Dariusz

Brak kontaktu, termin wymiany okna minął, zaliczka zapewne przepadła

Arbas

Absolutnie z daleka od firmy, w styczniu wzięli zaliczkę za drzwi,oczywiście drzwi nie wstawili, nie mieli termonów, i to by było na tyle, do dzis pieniędzy nie odzyskałem, mojego nr tel nie odbierają

Karol

@Nie polecam ,nie poważną firm. a możesz rozwinąć? Co tak cię zraziło?

Nie polecam ,nie poważną firm.

Nie polecam nigdy mieć coś wspólnego z takim czymś jak ta firma,

P. P.

Nie polecam nigdy w życiu, nie poważnie firma

wojciech

Omijać firmę z daleka. Jak jest problem to idą w zaparte i brak kontaktu - stary numer takich szmatławych firm.

Kazimierz
@wojciech

Jakie problemy spotkały Cię podczas współpracy z Firmą Handlowo Usługową Magamel? Jestem ciekaw co konkretnie się wydarzyło, opisz proszę tę sprawę dokładniej.

Ewa.G

Panowie byli spisali umowę na raty za dzwi bank mi niedal kredytu a wzięli zaliczkę i nie oddal nie ma z tymi panami kontaktu tel an z firma

Maria

Nie polecam! Panowie wstawili co prawda drzwi, ale z 3-miesięcznym opóźnieniem. Futryna obdrapana, drzwi krzywo i zablokowali mój nr gdy już byliśmy umówieni po raz któryś na naprawę. Nie polecam stanowczo nie warto tracić nerwów.

Remik

Raczej nie szukac tu przyszłości? Czy moze coś zmieniło się na lepsze?

styl

firma do niczego, absolutnie nie polecamy, strata czasu pieniędzy i nerwów

bosty@onet.pl

(usunięte przez administratora) ale to absolutnie przestrzegam przed nimi, nieprofesjonalni, Marcin Bujak nie uznaje reklamacji, nie odbierając telefonów od już załatwionych klientów, z obcego numeru i owszem bo może nowy naiwny klient się trafił.

Maciek

Szkoda, że na forum dla pracowników nie ma zupełnie ich opinii. Jakiś powód jest tego?

jorgb

Myślę,że to od pracowników na miejscu wykonania usługi dużo zależy nie mniej zła organizacja pracy i gonitwa szefa za kasą niczego nie tłumaczy. Ja "dzień po" jestem jeszcze zadowolony i myślę, że tak zostanie. Pracownicy byli mili a co do ich fachowości nie mam nic do zarzucenia. Podejrzewam często rotację tzw fizycznych a to niczego dobrego firmie nie da. Był jednak poślizg czasowy z godziny 8-mej na 16/45 i tu byłem wściekły. Drzwi miały być wymienione do południa bo dla wracającej rodziny z pracy po południu miała to być niespodzianka, której jak widać nie było - wręcz przeciwnie. Szefowi polecam popracować nad organizacją. Pozdrawiam. "JB" z Bytomia

Szczecin

Firma jest nie rzetelna i Pan Bujak klienta traktuje jak powietrze. Zgloszona reklamacja,zaraz na drugi dzień po założeniu drzwi a już trzeci miesiąc Pan Bujak ignoruje klienta nawet nie odbierając telefonu. Nie polecam!!!!!

Szczecin 2
@Szczecin

Firma kompletnie nie do polecenia. Dzwonić się do pana bujaka ciężko wręcz bez skutku panowie nie terminowi godzinowo po zjawieniu się na miejscu nie mili jakby pracowali za karę. Niby gwarancja na drzwi tyle ze Nie ma żadnego papierku na to nawet w wstępnej umówię nic chyba Ze słowna . Ogólnie nie polecam nikomu lepiej dołożyć 300 więcej i zatrudnić naprawdę profesjonalna firmę .

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak - Gniezno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak?

Liczba opinii klientów firmy Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak, to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak
1/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Warszawska 16
    62-200 Gniezno
  • NIP: 7841639081 REGON: 639640549

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak