Rozbud Robert R.

Chorzów

Opinie o Rozbud Robert R.

Włwściciel firmy to[usuniete przez moderatora].Jeżeli ktoś chce iść do pracy do tej firmy to pozna smak pracy i każni [usuniete przez moderatora].Nie daje ludziom wody,skraca przerwy ,robi je kiedy się jemu podoba,nie uznaje drugiej przerwy w czasie 12 lub 15 godzinnego dnia pracy.Często sam pracuje na koparkach,którymi robi ludziom krzywdę,na które zresztą nie posiada uprawnień.Od kilku lat jeżdzi bez prawa jazdy w sposób taki,że tylko patrzeć jak ktoś przez niego zginie.Dla niego Ci co u niego pracują to nie ludzie.Wyraża się o nich ŚWINIE lub BYDŁO.Ludzie pracują już latami na czarno za marne grosze a on się bogaci i śmieje się każdemu w oczy.Na ziemi może na takich nie ma sprawiedliwości,ale jest jedna,która czeka każdego ŚMIERĆ,a potem czeka go ogień piekielny i wieczne potępienie.Życzę mu tego z całego serca.

Zostaw opinię o Rozbud Robert R. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rozbud Robert R.