Opinie o Kotecek Piotr Warzała w Biskupice Radłowskie

counter
2 13 8 5 1
Oszusci Nowy wpis

Znaleźć informacje o tych oszustach to problem! Gotówkę wzięli umowy mamie nie zostawili ! Zgłosze to na policję

Karolina Nowy wpis

Bardzo fajne produkty. Korzystam od listopada z kołdry i materaca. Materac rewelacja, kołdra bardzo przyjemna i ciepła. To już kolejny mój komplet z wełny, ale stosunek ceny do jakości mają najlepszy.

MARIOLA

Comfort Piotr Warzala z Pińczowa NIP 8733265572. Pod ich nipem wyskakuje ta firma! Kombinatorzy! (usunięte przez administratora)

Kas Nowy wpis
@MARIOLA

Ma Pani rację to jakieś oszustwo. Żadnej informacji, strony internetowej, nazwa jest inna. Moja babcia od nich kupiła za 800zl szmatę wełnianą warta 100 zł w Biedronce na aktualnej promocji.

Jurek Nowy wpis

Bardzo dobra firma, mama bardzo zadowolona z materaca. Polecam, na tle konkurencji bardzo dobre produktu i cenowo super!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mariusz

Ta firma to jakaś ściema!!! Inna nazwa Inny adres! Ciężko informacje znaleźć, strony internetowej nie ma! Dodzwonić się nie można! Zgłaszam sprawę do UiKOK. Naciągnęli mi rodziców a kontaktu z nimi nie ma.

MARIOLA

Naciągnęli moją mamę na zakup koca, który wygląda jak (usunięte przez administratora) Chodzą po domach i wciskają ludziom dziadostwo. (usunięte przez administratora) naciągają starych ludzi!!!!!

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne info na temat przedsiębiorstwa Kotecek Piotr Warzała w miejscowości Biskupice Radłowskie. Czekamy na newsy od zatrudnionych.

Zostaw merytoryczną opinię o Kotecek Piotr Warzała - Biskupice Radłowskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kotecek Piotr Warzała
2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bohaterów Września 35