P.P.U.H. CHYŻBET

Chyżne

Opinie o P.P.U.H. CHYŻBET

wooo

Zawsze warto próbować @56y7u bo może uda Ci się znaleźć u nich zatrudnienie. Ostatnio nie słyszałem, żeby była prowadzona rekrutacja, ale najlepiej dowiadywać się u nich.

Kierek

Dobra firma. Dobrzy Szefowie. Jak ktoś chce pracować to będzie zadowolony, a jak ktoś chce narzekać to będzie narzekać na wszystko.

biedak

nic dobrego wyzysk jak jesteś potrzebny to ci tak słodzą że szok a jak już nie to do domu i czekaj no i z kulturą nie są obyci zarobek abyś przeżył ale wszystko na czas

Maciek

Fajna firma pracuje sie niestety po 12 godzin stawka od 8-9 zł na początek do 11 zł po paru latach pracy premia wysokości ok 200-300 zł Zarobić można ale rewelacji niema.

Zostaw opinię o P.P.U.H. CHYŻBET - Chyżne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. CHYŻBET