Safe,Iska-Marine,Alu International,Stocznia Wisła

Gdańsk

Opinie o Safe,Iska-Marine,Alu International,Stocznia Wisła

spawacz

safe to krecioly. odwala im i robia z ciebie murzyna byc po 3 miesiace bez zjazdu za 9 ojro robil jak pies 60 h tygodniowo. ciagle slyszysz ze malo i zle i ze pojedziesz do domu. kwatery to jakies chlewy, obiecuja gruszki na wierzbie a potem sie dowiadujesz ze stawka ucieta BO TAK. nie polecam! dodam ze spawam 12 lat, wszystkimi metodami, nie pije i nie opuszczam dni pracy, pracuje i nie ma ze mna problemow ale ze nie donosilem i nie stawialem majtrom wodki to zjechalem

spawacz

fafał
użytkownik zarejestrowany

Hej witam. Wiele można o nich mówić ( dużo osób często wybiera te nieprzyjemne określenia), ale szefostwo stara się tutaj jak tylko może i to jest ich duży atut. Toteż wydaje mi się , że te niepochlebne komentarze można schować w kat. Safe.iska-Marine to dobra firma

Spawacz

Zajebista firma nie ma co gadać jest ok.

alwin

zależy na jakiej funkcji czy pomocnik czy chałer czy monter i nie bede pisał kakretnych przedziałów finansowych bo jeżeli one cie interesuja to napewno sie o nich dowiesz po rozmowie ale jak na stocznie to napewno nie jest mało a jesli chodzi o socjal to masz to co ci sie należy

alwin

to dziwne bo ja jestem nowym pracownikiem tej firmy i nie narzekam, pieniądze na czas i jak na Polskie realia wcale nie najgorsze stawki... [usunięte przez moderatora]

paranoja ale gdzie?

ale o jakiej firmie z wymienionych mówisz???

to jest paranoja

nie wyjezdzajcie z tej firmy [usunięte przez moderatora] ja raz pojechalem i zaluje na miejscu okazuje sie ze tam sa kliki zalozone przez starych pracownikow i z fachowca zrobia pomagiera [usunięte przez moderatora] sobie wybieraja kto do domu kto zostaje smiechu warte po za tym oszukuja mialo byc bodajze 8 euro a dostalem 5 hahahaha frajerska firma nikomu nie polecam

Zostaw opinię o Safe,Iska-Marine,Alu International,Stocznia Wisła - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Safe,Iska-Marine,Alu International,Stocznia Wisła