Paul Dobrzycki Hair Design

Toruń

Opinie o Paul Dobrzycki Hair Design

moooo
użytkownik zarejestrowany

Wszystkie szczebellki są rzeczywiście istotne, ale ważne jest to, że atmosfera rzeczywiście opiera się na dość dobrych stosunkach.

afenis

Zgadzam się !!Pani(usunięte przez administratora) obcina tragicznie!!1 nie polecam!! już nigdy tam nie pójdę!

Doris

Co do fryzjerki to nie mogę się wypowiedzieć bo zawsze siadam do chłopaków, po prostu zawsze wolałam jak obcinają mnie faceci. Ale jeśli chodzi o atmosferę to jest tam zawsze bardzo miło. Miłe, uśmiechnięte chłopaki, zawsze pożartują, pośmieją się, na koniec miłego dnia itp. Dla mnie wszystko ok.

D.

Byłam w salonie Dobrzycki w Pasażu Łódzkim, strzygła mnie pani fryzjerka nie jestem zachwycona swoją fryzurą, troche przereklamowane opinie na temat tego salonu. Atmosfera tam panująca jest dość dziwna, lodowata i raczej zniechęcająca do ponownego odwiedzenia salonu. Podsumowując odradzam.

Zostaw opinię o Paul Dobrzycki Hair Design - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paul Dobrzycki Hair Design