Opinie o Lempart Marek Lemp Bud w Zachełmna

4 5 9 5 1
Darek Nowy wpis

Jakie trzeba mieć doświadczenie,żeby zacząć prace w tej firmie?

Magdalena Nowy wpis

Witam, Mogę polecić firmę, dobrze rozplanowanie prace, profesjonalne podejscie do zlecenia, wykonanie prawidłowe, nie miałam zastrzeżeń do w wykonanej pracy

Tak1Nie
Julian Nowy wpis

wszystko wykonane zgodnie z umową, fachowo i rzetelnie. POLECAM

Tak1Nie
Janek krk Nowy wpis

Fachowo, dokladnie, mogę polecić wykonawce.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 172 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Lempart Marek Lemp Bud? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

TakNie1
zadowolona

Witam, Firma Pana Marka Lemparta wykonywała mi wylewki w całym mieszkaniu, wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Firma dotrzymała terminu, co więcej mogłam liczyć na fachową pomoc i radę, wszystko dobrze zaplanowane - wykonanie prac oraz przygotowanie/ zakup materiału, wszystko szlo zgodnie z terminem. W trakcie prac jak i po - zachowany jest porządek.

Szymon

Nie nie można, jedna wielka banda pijakow i nie wiadomo czego.

poszkodowana przez Lemp-Bud

Zweryfikowany użytkownik

TRZYMAĆ SIE Z DALEKA!!! Jestem osobą poszkodowaną przez Pana Marka Lemparta i jego pseudo fachowców. Ten pan (jego firma) jest autorem wylewki, której wady spowodowały zniszczenie drewnianej podłogi w cały mieszkaniu (z powodu braku jakiejkolwiek folii izolacyjnej w wylewce, użycia złego styropianu i za mało cementu, wylewka po zdjęciu deski okazała się kruszyć niemalże w rękach, ma wielkie bańki powietrza w przekroju, absorbuje wilgoć- parter i się wybrzusza- powodując zniszczenie/ wykrzywienie podłogi ) Teraz jedyną możliwością naprawy jest... zrobienie nowej wylewki (po tym, jak mieszkanie zostało generalnie wyremontowane i wykończone). Poza czasem wiąże się to z ogromnymi kosztami, czasem i wyprowadzką. Niestety sprawa skończy się w sądzie, ponieważ p. Lempart uważa, że zawinił u klej do podłogi, co jest bzdurą (mam miażdżącą opinię biegłego rzeczoznawcy nt tej "wylewki").

Tak2Nie1

Czy uważasz, że w przedsiębiorstwie Lempart Marek Lemp Bud w mieście Zachełmna można się rozwijać i zdobywać doświadczenia? Opisz swoje doświadczenia związane z tą firmą.

Zostaw opinię o Lempart Marek Lemp Bud - Zachełmna

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad