Opinie o Helpro Patryk Heliński w Krężoły

Helpro Patryk Heliński
0 0 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 140 dni.

Wiecie czy Helpro Patryk Heliński udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

TakNie
pracownik Nowy wpis

Firma krzak. chcesz czekać na pieniądze tygodniami ? to polecam współprace Moje sugestie dla Helpro Patryk Heliński: Firma zajmuje się tylko rekrutacją, na miejscu jest koordynator który nie ma nic wspólnego z firmą, Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Same problemy, ludzie nie wiedzą co mają z sobą robic. brak kompetencji.

Tak2Nie1

Zadowolony Nowy wpis
@pracownik

Jeżeli ktoś nie potrafi słuchać ze zrozumieniem przedstawionej oferty to jego problem. Każdy pracuje na swojej działalności gospodarczej i jest czas na fakturowanie przy czym firma Helpro nie ma nic do tego. Osoba pisząca taki komentarz widocznie nie miała nic wspólnego z budowlanką lub nie potrafiła się zachowywać w miejscu pracy lub zamieszkania. Są też osoby które zmieniają pracę kilka razy do roku i pewnie każda firma jest zła. Zawsze znajdą się takie osoby które nie potrafią się dostosować i przy tym próbują oczernić innych. Jak dla mnie wszystko jak najbardziej na plus firma Helpro rekrutuje pracowników i wszystko na miejscu jest jak należy. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe oraz bardzo dobra atmosfera w pracy.

Tak4Nie1

Zadowolony Nowy wpis

Tak2Nie1

Wiecie coś o pracy w przedsiębiorstwie Helpro Patryk Heliński w mieście Krężoły? Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Helpro Patryk Heliński - Krężoły

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie