Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Malec w Kraków

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Malec
counter
5 2 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Malec?

Ewik Nowy wpis

Praca warta polecenia innym choć wiadomo, że nie każdy nadaje się ale jest świetnie.

Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Malec?

Lokalny bohater Nowy wpis
@Pytanie

Atmosfera wymarzona w każdym aspekcie.

Izabelka

czy ktoś wie czy Pani Adwokat potrzebuje może osoby do biura? Czy nie ma szans?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 577 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Malec?

MarBud
 Rekomendacja

W sprawach gospodarczych tylko adw. Natalia Malec. Rzetelna obsługa, świetny kontakt i konkurencyjne stawki (czasem zadziwiająco dobre:).

Anna Pieniążek

Pełen profesjonalizm, super adwokat, zawsze pomoże, wesprze, doradzi i walczy o swoich klientów. Naprawdę z całego serca polecam i dziękuję za wszystko!

Sylwia

Bardzo rzetelna adwokatka i SERDECZNY człowiek kochający zwierzęta. Pani Mecenas prowadziła moją sprawę z pełnym zaangażowaniem i sercem. Terminowa, kontaktowa i uczciwa. Równa babeczka o każdym terminie mnie informowała, wszystko tłumaczyła i podtrzymywała na duchu, naprawdę SUPER niezawodny adwokat, NO PROFESJONALIZM!!!

Spec

ŚWIETNA PANI MECENAS! WALCZY DO KOŃCA ... I WYGRYWA! :) Polecam każdemu, z mojej sprawy - początkowo źle prowadzonej - wyszliśmy na moją korzyść i wygraliśmy większość żądań. POLECAM KAŻDEMU! Lubię atmosferę w Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Malec za: Bardzo przyjemna atmosfera, Pani Adwokat super konkretna, zawsze konkretnie i z humorem.

Jakie możesz wymienić zalety przedsiębiorstwa Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Malec w miejscowości Kraków jako pracodawcy? Dodaj komentarz i napisz jakim pracodawcą naprawdę jest ta firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Malec - Kraków

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Malec