Stowarzyszenie Adsum

Adres: Architektów 13 lok. 3, 35-082 Rzeszów

NIP: 8133714317 REGON: 363586450 KRS: 0000598030

Stowarzyszenie Adsum

Opinie o Stowarzyszenie Adsum

Filtruj opinie po kryteriach:

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Stowarzyszenie Adsum w mieście Rzeszów? Czekamy na informacje odnośnie aktualnej pozycji firmy. Zachęcamy do dodania opinii przez obecnych pracowników! Dajcie znać co wiecie o pracy w Stowarzyszenie Adsum! Wasza opinia się liczy!

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Adsum - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Adsum

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!
Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Radca prawny, członek korpusu służby cywilnej. Urzędniczka Ministerstwa Zdrowia.

Pracuje w Wydziale Kontroli Departamentu Ubezpieczenia Zdrowotnego, wcześniej kierowała Wydziałem Integracji Europejskiej w resorcie. O mobbingu wie wszystko – jako prawnik i niestety także jako ofiara. Jej historia to najlepszy dowód, że warto być odważnym. Pani Joanna pozwała Ministerstwo Zdrowia i wygrała proces w drugiej instancji. Sąd przyznał jej ponad 80 tys. zł odszkodowania a resortowi nakazał przeprosiny. Pani Joanna obecnie przygotowuje się do doktoratu z prawa. Tematem jej pracy będzie mobbing.